Оновлення інформації щодо розгерметизації на ділянці газогону КЗУ–1 в Київській області

17.09.2020 17:00 | Оператор ГТС України

17 вересня 2020 року, м. Київ – Станом на 14:00 на ділянці газопроводу КЗУ–1 (Київ – Західна Україна –1) у Київській області проведено всі основні роботи після розгерметизації, що сталася 15 вересня 2020 року. Поточний стан ремонту дозволяє говорити про ліквідацію критичних наслідків інциденту.

На місці ліквідації цілодобово працюють ремонтні бригади ОГТСУ, аварійно-відновлювальні роботи йдуть за графіком. На даний момент змонтовано всі 38 метрів нового трубопроводу та проведено дефектоскопію зварних стиків, яка показала позитивні результати. Зараз відбувається підготовка поверхні труби для влаштування ізоляційного покриття, яке використовується для захисту від корозії.

Таким чином, газогін КЗУ–1  відновлений для транспортування газу в штатному режимі. Для остаточної ліквідації всіх наслідків розгерметизації буде здійснено проведення земляних робіт, а саме засипка траншеї, рекультивація і відновлення родючого шару ґрунту в найближчі дні.

Переривів із постачанням споживачів в Україні та функції ОГТСУ по транзиту природного газу територією України немає.

Запис Оновлення інформації щодо розгерметизації на ділянці газогону КЗУ–1 в Київській області спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Курси падають – то
Не досить грошей в країні,
Інвестори бояться

- Fin.Org.UA

Новини

11:04 - Секрети «зеленої» Антарктиди: НАНЦ і Henkel в Україні провели вебінар, присвячений минулому крижаного континенту
10:06 - Успіх у Лас-Вегасі: як український бренд "Гетьман" вдруге переміг на виставці у США
09:59 - У лютому порушників габаритно-вагових норм оштрафували на 7,6 мільйона гривень
09:50 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:50 - Chevron і Shell наближаються до перших великих нафтових угод у Венесуелі
09:40 - Банки мають достатній запас валюти – НБУ
09:20 - Нафта відреагувала на пропозицію вивільнення найбільших стартегічних резервів в історії
08:50 - московіяни вдарили по цивільних підприємствах у Глухові на Сумщині
08:30 - Україна та Ізраїль: чи може безпека стати двигуном зростання економіки
08:00 - "Залишковий ресурс – нуль років". Що буде з мостом Патона в Києві
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 11.03.2026
00:28 - Про природний капітал в активах НПФ
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:35 - Банки мають достатній запас готівкової валюти – результати операцій НБУ з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
21:00 - Новини 10 березня: мобілізація айтівців, провал законопроєкту про "податок на OLX", інфляція
20:31 - Супертанкер з іранською нафтою "проскочив" крізь Ормузьку протоку
20:24 - 10% відкату: чиновницю підозрюють в отриманні хабаря за ремонт будинків у Харкові
20:10 - Нафтогігант США почав вивозити персонал з Близького Сходу
19:54 - Німеччина та Україна домовились про нову пільгову іпотеку для переселенців
19:50 - В Ірані випав небезпечний "нафтовий дощ" після ракетних ударів
19:45 - Захист національного виробника та справедлива конкуренція: результати засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі
19:35 - Україна планує залучити від партнерів на енергетичні потреби у 2026 році 5 млрд євро, – Денис Шмигаль
19:20 - Зеленський розповів, як Кубраков допоможе посилити енергетику Києва
19:08 - Пропонується оновити порядок інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків в Україні
19:00 - Відновлення генерації: уряд планує цього року залучити ще п’ять мільярдів євро
18:55 - В Україні 11 березня відключення світла триватимуть з ранку до кінця доби
18:50 - Нафтовий гігант ОАЕ зупинив НПЗ після атаки дрона Ірану
18:45 - Запрошуємо до участі: в Києві відбудеться Форум для керівників підприємств щодо експортного контролю та комплаєнсу
18:30 - Нафта обвалилася на $10 після слів Трампа про швидку деескалацію
18:25 - САП та НАБУ викрили корупційну схему в "Укроборонпромі"


Більше новин