На Буковині представники ДРС надали консультацію фахівцям Центру надання адміністративних послуг Заставнівського району

15.09.2020 21:18 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

Завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернівецькій області Ніна Порайко надала консультацію в телефонному режимі фахівцям Центру надання адміністративних послуг Заставнівського району.projects-business-304x111

Під час розмови торкнулися теми відкриття нового ЦНАПУ у Вікнянській об’єднаній територіальній громаді та необхідності прийняття нового регуляторного акту – Регламенту Центру з надання адміністративних послуг.

Ніна Порайко роз’яснила вимоги Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо підготовки проектів регуляторних актів та особливості процедури прийняття нормативно-правових рішень з ознаками регуляторності, зокрема, терміни внесення проекту регуляторного акта до плану з регуляторної діяльності громади, терміни розміщення в засобах масової інформації оголошення про розміщення та саме розміщення регуляторного акта з аналізом регуляторного впливу. Також завідувач Сектору ДРС у Чернівецькій області зобов’язалася допомогти спеціалістам громади в підготовці АРВ та Тесту малого підприємництва.

За результатами розмови досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці з Сектором ДРС у Чернівецькій області на стадії підготовки проектів регуляторних актів  з метою отримання фахової методичної допомоги та дотримання вимог чинного законодавства під час здійснення регуляторної діяльності об’єднаною територіальною громадою.

Запись На Буковині представники ДРС надали консультацію фахівцям Центру надання адміністративних послуг Заставнівського району впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish, optimistic,
Bearish, pessimistic tones,
The market speaks loud.

- Fin.Org.UA

Новини

23:49 - Де шукати натхнення для дитячої творчості: корисні джерела та ресурси
20:05 - На Київщині у корупції викрили посадовця автодору
19:33 - Нафта впала нижче 75 доларів за барель
19:09 - Уряд заборонив казино для військових
18:35 - Обшуки у посадовців ФДМУ: правоохоронці підозрюють заниження вартості Ocean Plaza
18:26 - Коментар Національного банку щодо зміни реального ВВП у І кварталі 2026 року
18:25 - На Одещині планують зібрати 770 тисяч гектарів озимих жнив
17:55 - Результати ударів по "Кримському титану": пошкоджено новий цех та інші об’єкти – ЗМІ
17:47 - OKKO та WOG встановлюють ціни майже синхронно – Кириленко
17:17 - Українські морпорти з початку року обробили 40 мільйонів тонн вантажів
17:12 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Фастівський р-н, с. Калинівка, вулиця Спортивна, 1/А)
17:12 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Фастівський р-н, с. Княжичі, вулиця Отамана Косаря, 2.)
17:10 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Фастівський р-н, с. Забір'я, вул. Грисюка, 2)
17:09 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА ЖУ” (Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Оліївка, вул. Садова, 4)
17:05 - Долар знову наближається до 45: Нацбанк показав офіційний курс валют на 19 червня
16:50 - Місцеві бюджети отримали на 22,6% більше зборів, ніж минулого року
16:40 - московія заробила 2 мільярди нафтодоларів за 3 місяці санкційних винятків США
16:34 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:30 - Табу на прості фінансові рішення
16:25 - До двох фінансових компаній застосовано заходи впливу
16:20 - БЕБ викрило мережу тіньових АЗС на Дніпропетровщині
15:50 - Дефіцит кадрів в Україні досяг історичного максимуму – дослідження
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.06.2026
15:30 - У Львові відкриють офіс залучення та підтримки норвезького бізнесу
15:10 - Рада розблокувала закон про зміни до бюджету-2026, проваливши шість голосувань
15:00 - Defense tech, бізнес та нова економіка України: у Києві відбудеться Kyiv Growth Summit 2026
15:00 - "Економічна правда" відсвяткувала 20 років та нагородила 100 підприємців
14:42 - На Миколаївщині відновили систему водопостачання
14:40 - Уряд перепризначив Корікова головою Держатомрегулювання
14:30 - Мінекономіки формує програму навчань з МЗВ викидів парникових газів


Більше новин