На Вінниччині фахівці ДРС провели навчально-практичний семінар “Підприємництво і державне регулювання” для слухачів Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету

15.09.2020 21:18 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

15 вересня завідувач Сектору ДРС у Вінницькій області Олеся Данілова провела навчально-практичний семінар «Підприємництво і державне регулювання» для слухачів Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету. 1_KbG9UBehFAVa3vQ8qcwgbA

Під час семінару Олеся Данілова ознайомила присутніх із основними завданнями Державної регуляторної служби та її територіальних підрозділів щодо попередження зайвих регулювань господарської діяльності та покращення дотримання регуляторних вимог органами влади.

Завідувач Сектору розповіла присутнім про повноваження та діяльність Державної регуляторної служби України в частині взаємодії із регуляторними органами, органами державного нагляду (контролю), дозвільними органами, органами ліцензування та громадськими об’єднаннями підприємців.

Серед важливих досягнень діяльності ДРС з питань прозорості дій органів влади та оздоровлення бізнес-клімату завідувач Сектору ДРС зазначила:

– заощадження грошових витрат суб’єктів господарювання на суму 31,1 млрд. грн. у 2019 році завдяки застосуванню Тесту малого підприємництва, як інструменту усунення зайвих та обтяжливих адміністративних бар’єрів, зменшення втрат часових і грошових ресурсів малого та середнього підприємництва;

– створення Інспекційного порталу inspections.gov.ua – прозорої системи державного нагляду (контролю) та корисного ресурсу для представників бізнесу;

– висвітлення органами виконавчої влади інформації про здійснення ними регуляторної діяльності відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Закону України «Про доступ до публічної інформації» та постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» – розроблення стандартизованих наборів відкритих даних регуляторних органів та методичних рекомендацій щодо їх оприлюднення на Єдиному державному порталі відкритих даних https://data.gov.ua.

Особливу увагу Завідувач Сектору звернула на вимоги законодавства щодо участі громадськості у здійсненні державної регуляторної політики, їх практичного застосування на регіональному рівні в умовах децентралізації та впливу держави на конкурентне ринкове середовище, які сприяють створенню належного бізнес-клімату.

У рамках постійної співпраці із місцевими органами влади, найбільш активними громадськими об’єднаннями підприємців, їх спілками та науковими установами Сектором ДРС у Вінницькій області забезпечено активізацію правової обізнаності як представників органів влади, так й підприємців з питань державного нагляду (контролю), дозвільної системи та ліцензування, створення сприятливого регуляторного середовища, залучення підприємців до регуляторних процедур тощо.  

Запись На Вінниччині фахівці ДРС провели навчально-практичний семінар “Підприємництво і державне регулювання” для слухачів Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Crashing market falls,
Fortunes lost in a moment,
Greed punished swiftly.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 27 липня: московія вдарила по суднах та АЗС, викрили схему з колишнім держсекретарем МЗС
19:55 - Рух через важливу логістичну артерію впав до мінімуму за місяці після атак хуситів
19:40 - Дрон пошкодив цивільне судно в порту в Миколаївській області
19:20 - Трамп дав переговорам шанс – і нафта втратила 8% за день
18:55 - Український експорт частково перенаправили альтернативними шляхами
18:35 - Хусити заявили про удар – супутник побачив пожежу на великому НПЗ Саудівської Аравії
18:12 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
18:08 - На Алтаї заборонили заправляти машини частіше, ніж раз на 24 години
17:50 - Казахстан відновив завантаження нафти через Росію після тижневої зупинки
17:25 - Мільйонні розкрадання пожертв на підтримку України: викрито злочинну групу
17:08 - Анатолій Куцевол обговорив із представниками Посольства Швейцарії реалізацію спільних енергетичних проєктів
17:00 - Тепловики просять спростити підключення модульних котелень до мереж
16:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 28 липня
16:30 - Стратегія компанії формує бюджет, а не навпаки
16:15 - ВАКС стягнув у дохід держави гроші від продажу авто експосадовця Мін'юсту
16:10 - Артем Некрасов на Конференції з енергетичного права розповів про головні пріоритети Міненерго напередодні осіннь-зимового періоду
15:43 - Держава заборгувала банкам майже 9 мільярдів за кредитами "5-7-9%"
15:40 - Влада Харкова планує зберегти безкоштовний проїзд у місті навіть після війни
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 28.07.2026
15:23 - Нові правила роботи та відпочинку водіїв набули чинності – Мінвідновлення
15:05 - Буковина отримала від Швеції майже 85 тонн обладнання для захисту енергетичної інфраструктури
14:55 - ДПС розвиває аналітичні дашборди як сучасний інструмент data-driven управління та підвищення прозорості роботи служби
14:52 - НБУ хоче змінити порядок відкриття та закриття рахунків
14:40 - До уваги платників рентної плати за спеціальне використання води!
14:39 - За якими кодами бюджетної класифікації платник податків сплачує штрафні (фінансові) санкції та пеню по податках?
14:36 - Який тип форми необхідно обрати при подачі вперше Розрахунку за неуповноважений сплачувати ПДФО відокремлений підрозділ?
14:33 - Діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг на території сіл, селищ, яким надано статус гірських: чи може ФОП на загальній системі оподаткування проводити розрахункові операції без застосування РРО/ПРРО?
14:27 - Плата за суборенду земельної ділянки є вищою за орендну плату такої земельної ділянки: чи застосовується органом ДПС штрафна санкція до орендаря?
14:26 - Постачання товарів/послуг здійснюється в одному звітному періоді, а оплата за рахунок бюджетних коштів - у наступних: визначення дати, на яку складається ПН з типом причини «15»


Більше новин