Демократична держава неможлива без участі громадянського суспільства у формуванні та реалізації державної політики, – Олександр Ярема

15.09.2020 21:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

15 вересня 2020 р., у Міжнародний день демократії, відбулося онлайн-обговорення «Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд»: нові інструменти для громадської участі», організоване Секретаріатом Кабінету Міністрів спільно з Офісом Ради Європи в Україні.
Захід відбувся в рамках підготовки нового плану дій з впровадження Ініціативи в контексті 16-ї Цілі сталого розвитку. Вітаючи учасників обговорення, Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема зазначив, що без участі громадян у формуванні, реалізації та моніторингу впровадження політики неможливо побудувати демократію.
«Налагодити взаємодію громадянського суспільства та органів державної влади, як і побудувати демократію, не можна раз і назавжди.
Це щоденна робота, що потребує навчання відповідним навичкам як з боку органів державної влади, так і з боку громадськості.
Кожен орган влади має розуміти необхідність взаємодії з громадянським суспільством та бути готовим до цієї взаємодії». Заступник Голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко наголосила, що демократична держава неможлива без сильного громадянського суспільства, яке є незалежним, професійним, готовим взяти на себе відповідальність разом з органами державної влади формувати та реалізовувати політику через механізми громадської участі.
«Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд» надає можливість створити ефективні механізми громадської участі, які стануть не лише частиною врядування, а частиною громадянської культури». Участь в обговоренні взяли представники інститутів громадянського суспільства, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Обговорення проходило за технологією CivicLab, розробленою експертами Ради Європи в рамках проекту «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні».
Учасники, розподілившись на 6 груп, визначили проблемні питання щодо громадської участі, причини їх виникнення та запропонували можливі шляхи їх вирішення.
При цьому кожна група провела оцінку напрацьованих ідей на реалістичність впровадження.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші – це потужно,
На ринку, де все змінюється,
Інвестуй розумно.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.04.2026
15:30 - Держава визначила банки, які надаватимуть пільговий лізинг для ОПК
15:09 - В Україні знизились ціни на дизпальне та бензин
15:00 - За квартал держава підтримала несировинний експорт на 6 мільярдів гривень
14:30 - Ворожа атака пошкодила будівлю податкової в Прилуках на Чернігівщині
14:23 - "Хмельницькобленерго" торік збільшило чистий прибуток у 5 разів
14:18 - Уряд розподілив фінансування на шкільні укриття
13:41 - Чистий прибуток "Д.Трейдінгу" Ахметова у 2025 році досяг 5,9 мільярда
13:40 - Ferrexpo продала судно за 7,7 мільйона доларів: чому воно більше не потрібне
13:35 - Найзатребуваніші професії в Україні: на які посади найвища конкуренція
13:27 - Чи включається до податкової декларації про майновий стан і доходи сума поворотної фінансової допомоги, що надається фізичній особі юридичною особою – нерезидентом на термін більше одного року?
13:15 - Прийняття рішення особою, яка провадить незалежну професійну діяльність, про припинення діяльності як платника єдиного внеску: як знятись з обліку в контролюючому органі?
13:14 - До уваги неприбуткових організацій!
13:12 - Про звільнення від оподаткування або застосування зменшеної ставки податку на прибуток для нерезидента за певних умов
13:11 - Постачання брухту чорних/кольорових металів, що утворилися внаслідок розібрання (демонтажу) основних фондів (для здійснення такої операції товари та послуги не придбавалися): що у звітності з ПДВ?
13:10 - До уваги платників акцизного податку!
13:09 - Платникам ПДВ про розрахунок частки використання товарів/послуг за певних умов
13:07 - Оновлено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій
13:06 - У разі працевлаштування осіб з інвалідністю, роботодавець має преференції щодо сплати єдиного внеску
13:05 - Закон України № 4835: щодо справляння військового збору
13:04 - Деклараційна кампанія 2026: задекларувати доходи допоможе застосунок «Моя податкова»
13:00 - Viking Development випускає перші в Україні корпоративні облігації у сфері нерухомості
12:59 - У московія різко зросла кількість похоронних компаній на тлі рекордних втрат в Україні
12:50 - Meest Пошта змінює вартість доставки: якими будуть оновлені тарифи
12:47 - Платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 3,9 млн грн туристичного збору
12:45 - Рух через Ормуз завмер після того, як США захопили судно Ірана
12:44 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування кам’яного вугілля поповнили загальний фонд державного бюджету на понад 47,4 млн гривень
12:42 - Дніпропетровщина: за підсумками першого кварталу надходження єдиного податку від ФОПів перевищили 1,5 млрд гривень
12:40 - Деклараційна кампанія 2026: Скільки треба заплатити податків при отриманні спадщини
12:39 - У Дніпрі податківці вийшли на автомайданчики, щоб нагадати бізнесу про чеки та податки


Більше новин