Дмитро Кулеба закликав ОБСЄ до активного сприяння встановленню миру та деокупації українських територій

15.09.2020 21:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У ході офіційного візиту Президента України до Республіки Австрія, Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба виступив перед постійними представниками держав-членів ЄС при ОБСЄ. Дмитро Кулеба поінформував про порушення російською стороною 6 вересня режиму припинення вогню, яке призвело до загибелі одного українського військовослужбовця та поранення ще одного. Глава МЗС України наголосив, що попри провокації Україна наполягає на важливості подальшого дотримання режиму сталого та всеосяжного припинення вогню. Міністр поінформував про результати нещодавньої зустрічі політичних радників Нормандського формату та позитивно оцінив підтримку учасниками переговорів необхідності вжиття вичерпних заходів задля збереження нинішнього перемир"я. Глава МЗС розповів про інтенсивну дипломатичну роботу задля створення безпекових умов для політико-дипломатичного врегулювання конфлікту на Донбасі. Дмитро Кулеба зауважив, що Міжнародний комітет Червоного Хреста має повний безперешкодний доступ на підконтрольній Україні території, але досі не отримує такого доступу на тимчасово окупованих територіях. Міністр також підкреслив, що СММ ОБСЄ повинна мати повний та безперешкодний доступ до будь-якого району в зоні конфлікту, включно з тимчасово неконтрольованою ділянкою українсько-російського державного кордону.
У зв’язку з цим, він наголосив: «Безумовно, в процесі врегулювання ОБСЄ має бути неупередженою щодо сторін конфлікту - Росії та України.
Водночас інтересам усіх відповідає проактивна ОБСЄ, яка всебічно сприяє встановленню миру та деокупації наших територій».

Додати коментар

Користувач:
email:





Companies compete
Stock prices reflect their success
Investors profit

- Fin.Org.UA

Новини

14:01 - Єдиний рахунок: повідомлення про використання/відмову від використання подається через Електронний кабінет
13:31 - Декларування інвестиційного прибутку (при купівлі-продажу акцій іноземної компанії): підтвердження отриманих доходів та понесених витрат
13:29 - Платникам екологічного податку про деякі особливості заповнення звітності
13:19 - Операції з ввезення товарів у митному режимі імпорту: деякі особливості заповнення таблиці 2 додатка 4 (Д4) декларації з ПДВ
13:18 - Роботодавцем надана цільова матеріальна допомога працівнику на лікування: за якою ознакою доходу у додатку 4ДФ до Розрахунку відображати?
13:17 - Особливості заповнення деяких полів заголовної частини додатка КІК до податкової декларації про майновий стан і доходи
13:14 - До уваги платників ПДВ!
13:13 - Леся Карнаух: У квітні до загального фонду державного бюджету надійшло 93,9 млрд грн податків та зборів
13:13 - Щодо отримання інформації про стан розрахунків платника за податками, зборами, платежами та єдиним внеском
13:11 - Роздрібна торгівля з реалізації підакцизних товарів здійснюється в декількох пунктах продажу: подання декларації з акцизного податку
13:10 - Про особливості оподаткування інститутів спільного інвестування (ІСІ) та суб’єктів недержавного пенсійного забезпечення
13:09 - До уваги резидентів Дія Сіті!
13:08 - Єдиний рахунок: повідомлення про використання/відмову від використання подається через Електронний кабінет
13:07 - Майже 58,2 млрд грн – внесок платників Дніпропетровщини у економічну стійкість держави
12:55 - Комунікація з платниками: податківці Дніпропетровщини роз’яснили бізнесу ключові правила розрахункових операцій
12:51 - Philip Morris в Україні отримала нового керівника
12:40 - Розкрадання гуманітарки: поліція викрила тіньову схему на 44 мільйона гривень
12:30 - Як книгарні тримаються під час війни
12:28 - Плануєте використовувати податкові документи за кордоном? Нагадуємо правила проставлення апостиля
12:26 - Фішингові листи нібито від імені ДПС: зафіксовано нову хвилю фейкової розсилки
12:23 - Леся Карнаух: У квітні до загального фонду державного бюджету надійшло 93,9 млрд грн податків та зборів
12:20 - Україна збільшила експорт яєць попри зниження виробництва
12:10 - Два мільйона гривень на житлі у Ірпені: правоохоронці викрили шахрая
12:06 - ОАЕ вийшли з групи арабських експортерів нафти OAPEC
11:42 - З початку року садівники та виноградарі отримали гранти на 71 мільйон гривень
11:35 - Уряд змінив механізм співфінансування захисту критичної інфраструктури окремих регіонів
11:24 - Польська група купує лідера страхового ринку України
11:12 - Через паливну кризу у Британії авіакомпаніям дозволять об'єднувати рейси
10:42 - У 6 регіонах України змінилися лідери найбільших роботодавців
10:36 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до переліку вибухових матеріалів промислового призначення, виробництво яких підлягає ліцензуванню”


Більше новин