Міністерство соціальної політики аналізує перші результати запровадження нового порядку зарахування дітей у заклади інституційного догляду

15.09.2020 21:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

15 вересня 2020 року Прем’єр-міністр Денис Шмигаль та Міністр соціальної політики України Марина Лазебна перебували в Житомирській області, де відвідали Комунальний навчальний заклад «Потіївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» (для дітей з порушенням опорно-рухового апарату). За словами Міністра, необхідність влаштування дітей в інтернатні заклади зумовлена головним чином проблемою недостатнього розвитку інклюзивної освіти, що переважно поширюється тільки на дітей з порушеннями розвитку, пов’язаними з відносно легкими нозологіями, що змушує батьків влаштовувати дітей до відповідних інституцій для забезпечення їх навчання відповідно до особливостей розвитку та відсутністю у громадах розвиненої системи необхідних соціальних послуг. Водночас на прикладі Потіївської школи-інтернату і Житомирської області в цілому є переконання в дієвості перших результатів нещодавно затвердженого Урядом Порядку зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей, адже в зазначеному закладі повною мірою дотримано Порядок зарахування дітей на цілодобове перебування. Станом на 1 вересня 2020 року школа забезпечує освітні потреби 84 дітей. 68 вихованців зараховані на цілодобове перебування та 16 навчаються в закладі та після уроків повертаються додому. Стосовно даного закладу на комісіях з питань захисту прав дитини розглядалося питання влаштування на цілодобове перебування відносно 73 дітей.
Щодо 68 дітей прийнято рішення органу опіки та піклування про доцільність їх влаштування, а 5 дітей рекомендовано на навчання до інклюзивних класів загальноосвітніх шкіл за місцем проживання. Крім того, в цілому в Житомирській області на період карантину у зв’язку з COVID-19 повернуто з інтернатних закладів до батьків, інших законних представників, родичів 1342 дитини. З 1 вересня в інтернатні заклади області зараховані 1282 дитини, цілодобово - 773 дитини.
Відповідно 569 дітей зараховані до інтернатних закладів тільки для навчання, а проживають у сім’ях з родинами.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансовий ринок,
Може стати твоїм другом,
І забезпечить тебе.

- Fin.Org.UA

Новини

09:10 - У Кривому Розі росіяни знищили логістичний центр "Нової пошти"
09:00 - Іран атакував комерційне судно поблизу Ормузької протоки
09:00 - Як БаДМ зберігає надійність у складні часи
08:30 - Скільки заробляють найбільші приватні університети країни
08:30 - Часу на довге очікування немає: підсумки конференції з відновлення України
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 07.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 6 липня: руйнівні атаки московія
19:55 - Macroeconomic and Monetary Review, July 2026
19:55 - Макроекономічний та монетарний огляд, липень 2026 року
19:45 - Історичний поворот: Німеччина позичить 800 млрд євро на переозброєння
19:25 - Ухвалення 21-го пакета санкцій ЄС проти московії можуть відкласти на осінь – ЄП
18:50 - московіяни вбили двох працівниць "Укренерго"
18:40 - Страховик розпочав добровільний вихід із ринку шляхом виконання страхового портфеля
18:25 - московія продовжує постачати до ЄС підсанкційну деревину – ЗМІ
18:04 - Після атаки росіян призупинили будівництво ЖК "Урлівський-1" на Позняках
18:00 - єОселя: за тиждень 151 українська родина отримала доступну іпотеку
18:00 - Страховику розширено обсяг ліцензії на здійснення діяльності із прямого страхування
17:35 - Незадекларовані ділянки, кафе та автівки: про підозру повідомили екслісничому
17:32 - Російська нафта опустилась до ціни, що була перед війною в Ірані
17:30 - Зроблено в Україні: у травні підприємства придбали українську промтехніку на рекордні 205 млн грн
17:15 - У Раді повідомили, коли можуть скасувати пільгу на міжнародні посилки
17:10 - У Криму заявили, що не можуть назвати терміни відновлення електропостачання
17:00 - Нацбанк показав курс валют на вівторок: євро падає далі
16:54 - Ліміт № 83/2026 від 01.07.2026 на використання природних ресурсів у межах НПП «Голосіївський» на 2026 рік
16:53 - Ліміт № 82/2026 від 22.06.2026 на використання природних ресурсів у межах ботанічного саду загальнодержавного значення Національного університету біоресурсів і природокористування України на 2026 рік
16:52 - Ліміт № 81/2026 від 18.06.2026 на використання природних ресурсів у межах НПП «Кременецькі гори» на 2026 рік
16:51 - Ліміт № 80/2026 від 18.06.2026 на використання природних ресурсів у межах НПП «Верховинський» на 2026 рік
16:50 - Ліміт № 79/2026 від 16.06.2026 на використання природних ресурсів у межах НПП «Синьогора» на 2026 рік
16:50 - Війна розвивається у банківську кризу в московія – розвідка ЄС


Більше новин