Олег Уруський відвідав промислові підприємства м. Харкова

14.08.2020 20:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський 13 та 14 серпня здійснив заплановану  робочу поїздку на харківські підприємства оборонно-промислового комплексу. Серед підприємств, що відвідав Віце-прем’єр-міністр було ПАТ «Хартрон», яке являє собою холдингову структуру, до складу якої входять підприємства, що займаються розробкою систем управління ракетних комплексів та космічних апаратів, автоматизованих систем управління та систем діагностики для атомних електростанцій, виготовленням апаратури систем управління ракетних комплексів та космічних апаратів, апаратури для атомних електростанцій тощо.
   Крім відвідування підприємств Олег Уруський взяв участь у Першому всеукраїнському з’їзді авіабудівників.
Зазначений захід має важливе значення, оскільки Україна має залишатися потужною авіабудівною державою.
За результатами з’їзду було прийнято Резолюцію з’їзду, якою передбачені конкретні першочергові завдання для делегатів.
     Також, Віце-прем’єр-міністр приділив увагу підприємствам бронетанкової галузі - ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О.
Морозова» та ДП «Завод мені В.О.
Малишева». Він ознайомився з поточним станом ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О.
Морозова», яке займається виготовленням легкої колісної бронетанкової техніки та важкої гусеничної.
 Підприємство має державне замовлення на виготовлення БТРів та вже завершує його виконання, спеціалісти працюють у дві зміни.
У наступному році на КБ Морозова розраховують, також, отримати замовлення від Міністерства оборони – на ще 45 БТРів та машини «Дозор-Б». Керівництвом ДП «Завод мені В.О.
Малишева» було представлено новий напрямок виробництва – гусениці для бойової машини піхоти, а також можливості підприємства щодо випуску колісної та гусеничної техніки, двигунів для неї, машин для ремонту трубопроводів без підйому труби, запчастин та комплектуючих для бурового обладнання, техніку для видобутку вугілля. Також під час поїздки Олег Уруський поспілкувався з керівництвом зазначених підприємств, ознайомився з роботою ключових виробничих підрозділів та провів робочі наради щодо проблемних питань, які потребують вирішення на рівні Міністерства.

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, валюта,
Акції, облігації,
Інвестиції.

- Fin.Org.UA

Новини

17:50 - Біржі країн затоки стримано відреагували на нову хвилю ударів
16:30 - Іран серйозно вдарив по нафті Кувейту: спалахнули НПЗ і хімзавод
15:13 - "Відкрийте кляту протоку, виродки": Трамп звернувся до Ірану
15:00 - Японія та Сінгапур забезпечать постачання палива до Австралії
14:00 - московія другий день поспіль б’є по об’єктах "Нафтогазу"
13:01 - У Сербії розповіли про спробу диверсії на газопроводі
12:04 - Іран дозволив Іраку проходити через Ормуз
10:59 - ОПЕК+ планує символічне підвищення квот на видобуток нафти на тлі війни в Ірані
10:00 - Готівка на день стала єдиним засобом оплати в московія через блокування VPN – Дуров
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:54 - Денис Шмигаль провів підсумкове засідання зимового Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в енергетиці
18:15 - Уряд розширює підтримку меліорації на прифронтових територіях: до 80% компенсації витрат
18:00 - Суд відібрав гроші у фірми, яка ремонтувала будинок у Бучі: він став ветеранським
17:28 - Уряд розширив програму компенсації вартості української с/г техніки для аграріїв у прифронтових громадах
16:59 - "Альтернативи немає": Гетманцев прокоментував очікувані податкові зміни
15:58 - Регулятор перегляне граничні ціни на ринку електроенергії
15:35 - московія атакувала газовидобуток України: "Нафтогаз" нагадав, як часто московія це робить
14:59 - Прокуратура не змогла відібрати у екслісовика землю у "Буго-Деснянському" заказнику
13:45 - Ворог масовано атакував Корабельний район Херсона: є знеструмлення, загибла та поранені
12:55 - Стало відомо, скільки генерації відновили енергетики після атак московія
12:00 - Фінал опалювального сезону в Україні: скільки ресурсів на нього витратили
11:05 - В Україні різко зріс попит на оренду житла: як змінились ціни
10:00 - «Soul of Soil: страви з розмінованих полів»: в Україні стартує кампанія до Міжнародного дня просвіти з мінної небезпеки
10:00 - "Нова пошта" підвищить вартість доставки посилок
07:00 - "Не треба про це писати", або Одноденна мандрівка на родинну виноробню Бережних під Києвом
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 3 квітня: наслідки масованої атаки московія, дизпальне може рекордно здорожчати
20:45 - "Вірити необов'язково": у Трампа прогнозують, що нафта скоро піде вниз
20:25 - 4 квітня електропостачання не планують відключати
20:21 - Денис Шмигаль провів зустріч з представниками когенераційного бізнесу


Більше новин