Мінекономіки: Заявки від фермерів на отримання кредитів через Укрдержфонд склали майже 60 млн грн

13.08.2020 19:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Станом на 12 серпня за програмою «Надання кредитів фермерським господарствам» до регіональних відділень вже надійшло 129 заявок на загальну суму 58,4 млн грн.
Прийом документів від фермерських господарств розпочато 21 липня і триватиме до 19 серпня поточного року. Нагадаємо, підтримка надається на поворотній основі терміном до 5 років в обсязі до 500 тис.
грн на одне фермерське господарство.
На 2020 рік за цією програмою передбачено 67 млн грн. Крім того, з наступного тижня Укрдержфонд розпочне прийом заявок за напрямом «Бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) – новоствореним фермерським господарствам» в рамках програми «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств». Також з 3 вересня стартують обласні навчальні семінари для фермерів за участі фахівців Укрдержфонду, Держгеокадастру та представників департаментів з розвитку АПК обласних державних адміністрацій.
Семінари будуть проводитися щочетверга об 11:00 з дотриманням усіх протиепідемічних норм.
На зустрічах обговорюватимуться такі фокусні теми як: створення сімейних фермерських господарств, земельні відносини, інформування щодо програм державної підтримки та обласних програм підтримки.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок розвивається,
Нові ідеї й можливості,
Багатство чекає.

- Fin.Org.UA

Новини

15:50 - Денис Шмигаль провів зустрічі з міністром оборони та міністеркою клімату Фінляндії
15:45 - Ввезення авто під виглядом "гуманітарки": у ДМС розповіли про масштаби схеми
15:44 - Інфляція в Україні прискорилася до 8,6%: найвищий рівень цього року
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.05.2026
15:20 - Гетманцев просить м'якшення: депутат пропонує не так жорстко перевіряти топчиновників
15:16 - Рівненського посадовця за харар засуджено до 9 років позбавлення волі
15:09 - ОККО планує побудувати вітроелектростанцію на Львівщині: тривають обговорення
15:07 - Денис Шмигаль обговорив із фінським бізнесом підготовку української енергосистеми до зими
14:55 - На Хмельниччині та Одещині з'являться нові індустріальні парки
14:42 - У Міненерго розповіли про квітневі надходження на підтримку енергетики
14:38 - Державна податкова служба запустила новий інтерактивний дашборд Аналітика РРО/ПРРО в Україні
14:22 - У московії кожен п'ятий банк став збитковим: максимальний показник з 2022 року
14:07 - Екскерівник "Харківзеленбуду" приховав майно на 4,3 мільйона гривень
14:00 - Для виплат аварійним бригадам виділили з резервного фонду держбюджету понад 263 мільйони
13:54 - Самостійне виявлення платником заниження суми податкового зобов’язання: нарахування пені
13:53 - Користувач втратив (пошкодив) особистий ключ КЕП чи печатки або забув пароль до нього: які дії?
13:52 - Одноразові електронні сигарети підлягають маркуванню МАП
13:50 - З якої дати починається перебіг 1095-денного строку давності, після спливу якого податковий борг може бути визнаний безнадійним?
13:48 - Чи відновлено перебіг строків, визначених ПКУ, іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи?
13:47 - Порядок та терміни продовження строків проведення перевірок та зупинення розпочатої перевірки
13:45 - Чи мають право ФОПи отримувати кошти від своєї підприємницької діяльності на рахунки відкриті в іноземних банках?
13:44 - Про термін сплати грошового зобов’язання (основного платежу, штрафу), визначеного у ППР
13:43 - Яким чином проводяться розрахунки на АЗС у разі виходу з ладу спеціалізованого РРО для АЗС або відключення електроенергії?
13:41 - Фінансова звітність за міжнародними стандартами: які форми платники податку на прибуток подають за квартал, півріччя, три квартали, рік?
13:40 - До уваги ФОПів – платників єдиного податку першої та другої груп!
13:38 - Про терміни зберігання контролюючими органами поданої податкової звітності в облікових справах платника
13:37 - Єдиний рахунок: коли та за якою формою платником визначається напрям використання сплачених коштів
13:36 - Організація роботи щодо надання послуг платникам податків в ЦОПах Дніпропетровщини
13:36 - У Вінниці запрацював новий завод фарбувальних камер: має амбітні плани
13:35 - Трансфертне ціноутворення: результати діяльності податківців Дніпропетровщини


Більше новин