У місті Києві наполягають на дотриманні принципів державної регуляторної політики

13.08.2020 18:36 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

Фахівці Сектору ДРС у м. Києві опрацювали проект рішення Київської міської ради, яким депутати Київської міської ради  Шульга Н. І., Старостенко Г. В., Мондриївський В.М. пропонують внести зміни в чинне рішення Київської міської ради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва» щодо відсоткової ставки за сплату оренди приміщень нерухомого майна закладами освіти приватної та корпоративної форми власності.

Під час проведення експертизи проекту регуляторного акту була встановлена, невідповідність чинного рішення діючому законодавству у сфері оренди державного та комунального майна принципам державної регуляторної політики, зокрема продовжують спостерігатися непоодинокі випадки з боку розробників запровадження до цього рішення регулювань правових відносин, прямо не передбачених Конституцією або законами України.

З цього приводу, Державна регуляторна служба України неодноразово зверталась до постійних комісій Київської міської ради з питань власності та з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики, але Київська міська рада продовжує вносити зміни в зазначене вище рішення.

Слід зазначити, що з урахуванням змін законодавства у сфері оренди державного та комунального майна, Київська міська рада рішенням від 13 лютого 2020 року № 129/8299 з 1 липня 2020 року припинила  всі процедури передбачені зазначеним вище Положенням.

Зазначаємо, що з 01.02.2020 року правові, економічні та організаційні відносини, пов’язані з передачею в оренду майна, що перебуває в державній та комунальній власності, а також передачею права на експлуатацію такого майна, майнові відносини між орендодавцями та орендарями щодо господарського використання майна, що перебуває в державній та комунальній власності регулюються Законом України від 03.10.2019 № 157-ІХ «Про оренду державного та комунального майна» та Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483.

У зв’язку з виявленими обставинами, завідувач Сектору Павло Котов, звернувся до постійної комісії Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики із заявою про те, що внесення будь-яких змін до рішення Київської міської ради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва» вбачається можливим лише після приведення зазначеного рішення у відповідність до вимог діючого законодавства та принципів державної регуляторної політики.

Запись У місті Києві наполягають на дотриманні принципів державної регуляторної політики впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investment is key,
With caution and wise choices,
The market rewards.

- Fin.Org.UA

Новини

09:35 - Нафта подорожчала до місячного максимуму через посилення атак США та Ірану в Ормузі
09:05 - В московія після атаки дронів палає НПЗ "Газпрому" в Башкортостані
08:30 - Як роботизація змінює правила гри
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 14.07.2026
06:00 - "До Заходу звертається Путін". Хто такий олігарх Мельниченко, який "захищає" суверенітет московія
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:30 - Новини 13 липня: США та Іран посварилися через Ормуз, атака московія на портову інфраструктуру
20:00 - США та Іран знову посварилися через Ормуз: як відреагував світ
20:00 - США та Іран знову посварилися через Ормуз: як відреагував світ
19:25 - У Раді заявили про маніпуляції на ринку електрики: ціна обвалилась на 40%
18:58 - У Києві оголосили тендер на проєкт ремонту метропереходу через Дніпро
18:45 - Удари України обвалили переробку нафти в московія до мінімуму за 21 рік
18:18 - Мінцифри пообіцяло допомогу прифронтовим інтернет-провайдерам
17:55 - ОАЕ будують новий порт в обхід Ормузької протоки
17:39 - Моніторинг основних подій в економіці України (травень 2026)
17:37 - Як змінилися зарплати українських IT-розробників за півріччя: дослідження
17:15 - Трамп хоче стати "ангелом-охоронцем" Ормузу і брати гроші за безпеку
17:07 - Денис Шмигаль обговорив із Генеральним директором МАГАТЕ Рафаелем Гроссі питання ядерної безпеки України та відновлення конфайнменту ЧАЕС 
17:00 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 1,7 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
16:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 14 липня
16:40 - Звіт за результатами реалізації експериментального проєкту щодо запровадження Єдиної державної електронної системи дозвільних документів
16:30 - Як мілтех воює на два фронти
16:28 - Українські БпЛА вдарили по енергомосту Кубань-Крим та низці енерговузлів
16:15 - Стало відомо, що буде з невикористаними поїздками в Києві після підвищення тарифів
16:00 - єОселя: за тиждень 129 українських родин отримали доступну іпотеку
15:53 - У Криму погіршується ситуація з енергопостачанням
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.07.2026
15:18 - Наслідки атаки московія: у Одесі знищені автобуси, частину рейсів скасували
15:16 - Інформація щодо Переліку суб’єктів господарювання, що здійснюють заготівлю та операції з металобрухтом
15:09 - Чи зобов’язані ФОПи використовувати печатку при здійсненні підприємницької діяльності?


Більше новин