Лидер крымскотатарского национального движения встретился на яхте с турецким криминальным авторитетом

13.08.2020 16:30 | Укррудпром

15:40 13 августа 2020 года

Народный депутат от партии “Европейская солидарность” Мустафа Джемилев на днях встретился на яхте с одним из лидеров турецкой организованной преступности Алааттином Чакиджи. Фото встречи с украинским политиком турецкий мафиози опубликовал в Twitter.

О чем говорили украинский нардеп с криминальным авторитетом, неизвестно. А фото с украинским политиком Алаатин Чакиджи сопроводил таким текстом: “Империалисты, вы превратили мир в поле боя из-за погони за газом и нефтью. Почему вы молчите, когда вторгаются в Крым? Потому что там нет газа и нефти? Где ваши права, религия, совесть и свобода слова? Русские, которые владеют этим миром, что же вы молчите? Каждая нация в этом мире имеет право на жизнь. Я передаю это сообщение мировой общественности”.

67-летний Алааттин Чакиджи считается в Турции одним из самых жестоких мафиози — по данным полиции на его счету более трехсот заказных убийств и покушений. Ранее входил в радикально-националистическую турецкую террористическую организацию “Серые волки”. Неоднократно сидел в турецкой тюрьме, последний срок в 19 лет получил за убийство своей жены — дочери другого турецкого мафиози и покушение на убийство предпринимателя. Годами скрывался от турецкого правосудия по всему миру, продолжая руководить своей группировкой дистанционно.

За четыре года до окончания срока, был освобожден в 2019 году по амнистии, объявленной властями. Характерно, что перед этим он пообещал “похоронить” за рубежом лидеров оппозиционного действующему президенту Турции Эрдогану движения Гюлена.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ціна акцій росте,
Ринок – це безмежні можливості,
Інвестуй, бути успішним.

- Fin.Org.UA

Новини

11:58 - Декларації приховали 99 тисяч посадовців – Опендатабот
11:44 - Яким чином контролюючий орган повідомляє платника про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки?
11:43 - Порядок оподаткування ПДВ операцій з постачання телекомунікаційних послуг за договором доручення залежить від їх місця постачання
11:42 - Юридичною особою – платником єдиного податку третьої групи змінено місце провадження господарської діяльності та не подано заяву: чи є відповідальність?
11:41 - Роботодавцем працівнику відшкодована вартість квитка, в якому дата не збігається з датою в наказі про відрядження: чи виникає додаткове благо?
11:40 - Які розрахунки суб’єкти господарювання мають право проводити в іноземній валюті?
11:39 - ФОП при проведенні документальних перевірок надає виписки, у тому числі зі своїх рахунків, що відкриті для власних потреб
11:38 - Довідка про відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску: яким чином платник може отримати?
11:38 - Чи сплачують авансовий платіж з військового збору ФОПи на загальній системі оподаткування?
11:37 - Як користуватися послугою «Підпис даних» на вебсайті КНЕДП ДПС?
11:36 - За проведення розрахунків через РРО/ПРРО без використання режиму програмування найменування кожного підакцизного товару застосовується відповідальність
11:35 - Спосіб, у який платник податків подає заяву щодо проставлення апостиля та отримує документ з апостилем
11:34 - Зміни в облікових даних платника податків: які документи необхідно подати до податкової?
11:33 - За видобування нафти до загального фонду державного бюджету від платників Дніпропетровщини надійшло понад 37,3 млн грн рентної плати
11:33 - Різали завод на металобрухт: ОГПУ оголосив нові підзори екскерівникам "Буревісника"
11:32 - Платники екологічного податку спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини майже 164,2 млн гривень
11:31 - Дніпропетровщина: ФОПи – платники єдиного податку поповнили місцеві бюджети більше ніж на 2,9 млрд гривень
11:30 - Про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість – на зустрічі податківців Дніпропетровщини з бізнесом
11:29 - Дніпропетровщина: податківці зустрілися з платниками акцизного податку регіону
11:28 - Від партнерства до результату: на Дніпропетровщині визначили пріоритети наповнення місцевих бюджетів
11:27 - Надходження від податку на нерухомість зросли на 8,6 %
11:26 - Як отримати Витяг про стан розрахунків з бюджетом онлайн?
11:05 - Курс долара в банках знову перетнув 45 гривень
10:51 - московіяни атакували енергетику у трьох областях
10:25 - Хусити вперше атакували саудівські танкери в Червоному морі: нафта відреагувала
09:57 - Судна перестали заходити у порти України – Висоцький
09:27 - Uber і Lyft виграли суд у Нь’ю-Йорка щодо права звільняти таксистів
09:00 - У двох районах Сум росіяни вдарили по АЗС
08:30 - Як живеться українському бізнесу в Польщі
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 23.07.2026


Більше новин