Маємо залучати сучасні супутникові сервіси для моніторингу інфраструктури, - Владислав Криклій

10.08.2020 21:24 | Міністерство інфраструктури України

10 Серпня 2020, 16:14Залучення сучасних супутникових сервісів для моніторингу інфраструктури дозволяє не лише контролювати стан доріг, мостів, будівель та інших важливих об’єктів, їх якісне будівництво, а й може стати дієвим інструментом у боротьбі з морською контрабандою, незаконним видобутком природних ресурсів і попередженням надзвичайних ситуацій. Ми зацікавлені у співпраці з Державним космічним агентством. На цьому наголосив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час зустрічі з головою Державного космічного агентства України Володимиром Усовим сьогодні, 10 серпня 2020 року.

“Ми маємо запозичувати кращий зарубіжний досвід і використовувати ті сучасні ресурси та технології, покликані захищати та покращувати нашу інфраструктуру. Сьогодні супутникові сервіси дозволяють не лише виявляти вертикальні зміщення на різних об’єктах інфраструктури, у тому числі, критичної, а й моніторити роботу портів і будівельників, виявляти підозрілі судна у зонах можливої контрабанди та судна, які заходять у порти окупованого Криму, попереджувати незаконний видобуток піску і навіть контролювати дотримання температурного режиму перевізниками. І ми маємо це використовувати вже зараз”, - відзначив очільник Міністерства.

За його словами, це сприятиме покращенню екології та технічного стану інфраструктурних об’єктів, дозволить попереджувати ті чи інші надзвичайні ситуації природного або техногенного характеру. Крім цього, дані супутників можна використовувати для створення транспортної моделі України.

Участь у заході також взяли керівник Національного центру управління та випробувань космічних засобів Володимир Присяжний та інші фахівці галузі.

Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.


 



Додати коментар

Користувач:
email:





The BIS and ECB
Managing currency and growth
For a unified Europe

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.07.2026
15:15 - Мінфін показав, скільки грошей та на що витратили з загального фонду бюджету за пів року
14:55 - PlayCity пришвидшив блокування незаконних сайтів: які показники
14:32 - У Києві виявили чергову самовільну забудову біля Дніпра – цього разу на Оболоні
14:00 - П'ять трендів, які визначають жіноче підприємництво
14:00 - Президент зустрівся з новим прем’єром: які питання обговорили
13:50 - Новий міністр агрополітики Висоцький окреслив ключові пріоритети відомства
13:02 - На кордоні тестують пріоритетний проїзд для вантажівок: які правила
13:00 - ТРЦ Respublika Park інвестує 45 млн грн у транспортну інфраструктуру
13:00 - московіяни атакували енергетику у п’яти областях
12:36 - На Чернігівщині росіяни вдарили по підприємствам та АЗС
12:17 - Заява за формою № 20-ОПП: де в Електронному кабінеті можна переглянути відомості про об’єкти оподаткування?
12:17 - Щодо перерахунку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за певних умов
12:16 - Одиниці обліку пального та спирту етилового, які використовуються в CЕАРП та СЕ
12:15 - Якщо подружжя виховує трьох і більше дітей віком до 18 років, то кожен із батьків має право на пільгу щодо сплати земельного податку
12:15 - 250-та атака на Нафтогаз з початку року: московія з самого ранку б'є по об’єкту на Харківщині
12:04 - Чи можуть іноземці або особи без громадянства (їх представники), які отримали КЕП подати заяву за ф. № 5ДР через Електронний кабінет?
12:02 - Щодо терміну сплати МПЗ юридичною особою – платником єдиного податку четвертої групи
11:58 - Чи втрачає ФОП право перебувати на спрощеній системі оподаткування, якщо перерахував благодійну фінансову допомогу на потреби ЗСУ зі свого підприємницького рахунку?
11:57 - Які платники ПДВ не можуть застосувати до операцій з експорту окремих видів товарів нульову ставку?
11:56 - Винятки, до яких режим експортного забезпечення не застосовується
11:54 - До уваги платників: діють нові довідники пільг!
11:52 - Податковий календар на 20 липня 2026 року
11:47 - До уваги платників!
11:46 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування залізних руд сплатили до місцевих бюджетів майже 935,8 млн гривень
11:45 - За видобування газового конденсату до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини надходження рентної плати зросли на 71,5%
11:44 - Плата за землю: понад 4,2 млрд грн - внесок платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів
11:42 - Консультаційний центр: ефективна взаємодія спрямована на підвищення результативності
11:41 - Податкова служба Дніпропетровщини продовжує відкритий діалог із бізнесом у рамках регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу»
11:37 - За перше півріччя 2026 року платники сплатили 94,2 млрд грн військового збору


Більше новин