Міністр Кабінету Міністрів провів нараду по врегулюванню проблемних питань Новороздільської та Новояворівської ТЕЦ

10.08.2020 21:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні на виконання доручення Прем"єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулася нарада під головуванням Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова з обговорення питань, пов’язаних із врегулюванням проблемних питань Новороздільської та Новояворської ТЕЦ з метою уникнення зриву опалювального періоду та недопущення надзвичайної ситуації у містах Новояворівськ та Новий Розділ. На нараді були присутні представники: Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики України, Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національного антикорупційного бюро, Львівської обласної державної адміністрації та НАК "Нафтогаз України". У 2018 році Національним антикорупційним бюро України у межах кримінального процесу було накладено арешт на єдині майнові комплекси двох ТЕЦ міст Новий Розділ та Новояворівськ Львівської області з метою припинення розкрадання пільгового природного газу НАК «Нафтогаз України» їх власниками, а також збереження майна для забезпечення подальшого відшкодування збитків у розмірі 2 млрд грн, завданих злочинами, які вчинені з використанням таких ТЕЦ. Відповідно до рішення слідчого судді та вимог законодавства України Активи передані для організації управління Арма задля ефективного управління, а також збереження та збільшення їх вартості.
Попередній управитель здійснював управління активами неефективно, що призвело до зростання заборгованості за спожитий газ, не забезпечило затвердження рентабельних тарифів на теплову енергію для населення, не організовано належний облік та контроль відпущеної теплової енергії, збір коштів за споживачів тощо. "Викликає занепокоєння поточний стан речей управління активами, зокрема, лишаються невирішеними ключові питання, які є визначальними для ефективного управління арештованим майном, а саме: урегулювання відносин з НАК «Нафтогаз України» та АТ «Укртрансгаз», розмежування функцій виробництва, розподілу та постачання тепло-, електроенергії та затвердження рентабельних тарифів з урахуванням умов ведення господарської діяльності на ТЕЦ.
Такі обставини ставлять реальну загрозу успішному проходженню осінньо-зимового періоду, - зазначив Міністр Кабінету Міністрів України. За результатами наради Секретаріат Кабінету Міністрів підготував проект доручення Прем"єр-міністра України: 1.
Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів звернутись до Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Вищого антикорупційного суду з пропозицією вжити заходів щодо прискорення розгляду питань, пов’язаних із визначенням статусу Новороздільської та Новояворівської ТЕЦ; 2.
Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів вжити заходів щодо ефективного управління майном, що перебуває в його управлінні; 3.
Львівській облдержадміністрації за участю Новояворівської та Новороздільської міських рад вжити заходів для погашення у повному обсязі всіма категоріями споживачів заборгованості за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання і забезпечення своєчасної поточної оплати; 4.
доручити Національній поліції вжити заходів з метою активізації досудових розслідувань у кримінальних провадженнях за фактом вчинення диверсійних дій невстановленими особами на Новороздільській та Новояворівській ТЕЦ.  

Додати коментар

Користувач:
email:





The BIS and ECB
Managing currency and growth
For a unified Europe

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 5 березня: долар поставив третій рекорд за тиждень, Трампа зобов'язали повернути "тарифні переплати"
20:30 - Один з найбільших ТРЦ Києва Dream хочуть продати за $100 мільйонів – ЗМІ
20:15 - На Львівщині до літа планують добудувати меблевий завод
20:00 - США вперше в унісон з московія виступили проти засудження атак на енергетику України
19:43 - Уряд збирається корпоратизувати "Східний гірничо-збагачувальний комбінат"
19:30 - Україна та Австрія відновили роботу міжурядової комісії з питань торговельно-економічних зв’язків та провели бізнес-форум
19:30 - Країни Перської затоки чекає скорочення видобуток нафти через блокаду Ормузу
19:20 - Денис Шмигаль: Україна пройшла найскладнішу зиму в історії незалежності
19:00 - В Україні вдалось відновити третину пошкоджених генераційних потужностей після атак московія
18:55 - Аграрії забезпечені пальним на місяць – ЗМІ
18:45 - Фондовий ринок знизився на тлі ризиків війни на Близькому Сході та інфляції
18:35 - Україна та Австрія розвиватимуть співпрацю у сфері відновлювального водню, – Денис Шмигаль
18:30 - В "Укренерго" повідомили, як діятимуть графіки відключень світла 6 березня
18:22 - Macroeconomic and Monetary Review, March 2026
18:22 - Макроекономічний та монетарний огляд, березень 2026 року
18:22 - Мінекономіки та Райффайзен Банк (Україна) підписали заяву щодо розвитку партнерства у сфері енергоефективності
18:18 - За чотири роки чисельність металургів скоротилася вдвічі
18:15 - Танкер в Перській затоці атакували: нафта злетіла більш ніж на 3%
18:10 - В Україні подешевшала морква: яка тепер її ціна
17:50 - Ціна на автогаз пробила 40 грн/л, а на бензин та ДП – стабілізувалася в мережах
17:43 - Вдосконалення інфраструктури ринків капіталу: Комісія підтримала залучення стратегічного інвестора
17:39 - Рада керуючих МАГАТЕ ухвалила резолюцію щодо ризиків для ядерної безпеки через атаки на енергетичну інфраструктуру України
17:35 - Виробника води "Карпатська джерельна" оштрафували на понад 9 мільйонів за обман щодо її походження
17:25 - Курс долара третій день поспіль встановлює історичний рекорд щодо гривні
17:20 - "Дружба" може запрацювати протягом місяця-півтора – Зеленський
17:09 - Україна торік відкрила рекордні за час великої війни 22 нові експортні ринки
17:05 - Правоохоронці викрили розкрадання коштів на водогін у Донецькій області
16:50 - "Укренерго" не отримувало офіційних повідомлень про припинення аварійного електропостачання зі Словаччини
16:37 - Зеленський про нафтопровід "Дружба": Скажу чесно – я б його не відновлював


Більше новин