НБУ увеличил покупку валюты на межбанке до 40 млн долларов за неделю

08.08.2020 10:48 | Укррудпром

10:00 08 августа 2020 года

Национальный банк Украины (НБУ) на минувшей неделе с 3 по 7 августа купил на межбанковском валютном рынке $40 млн, что немногим больше, чем неделей ранее ($38 млн). Об этом свидетельствуют данные на сайте регулятора.

Все интервенции по покупке валюты проходили по единому курсу. При этом НБУ не продавал валюту.

В целом с начала года Нацбанк приобрел в резервы $4,05 млрд, а продал — $3,29 млрд.

Как сообщалось, Национальный банк на неделе с 27 по 31 июля купил на межбанковском валютном рынке $38 млн.

Неделей раньше Национальный банк продал на межбанковском валютном рынке для сдерживания падения курса гривни $347,8 млн, при этом регулятор не покупал валюту.

На неделе 13 — 17 июля не проводил валютные интервенции на межбанке. С 6 по 10 июля НБУ купил на межбанке $92 млн.

Додати коментар

Користувач:
email:





Market in turmoil
Panic selling all around
Investors flee fast

- Fin.Org.UA

Новини

13:49 - Хто має право не сплачувати та звільнений від сплати військового збору?
13:48 - Користувач не може скопіювати КЕП з одного захищеного носія на інший захищений носій ключової інформації
13:47 - Чи звільняється від сплати єдиного внеску за себе працевлаштована ФОП, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку?
13:46 - Подати Облікову картку за формою № 1ДР або Заяву за формою № 5ДР можна за допомогою мобільного застосунку «Моя податкова»
13:42 - Скільки заявок на переміщення пального подає СГ, якщо один транспортний засіб використовується для доставки пального декілька разів на добу?
13:41 - Чи застосовується коефіцієнт індексації до НГО земельних ділянок для визначення розміру земельного податку та орендної плати?
13:38 - Інклюзія – це коли на рівних: разом створюємо безбар’єрний податковий простір
13:37 - Сервіс ЗІР: отримати актуальну і необхідну інформацію з податкових питань просто
13:35 - Щодо подання заяви про реєстрацію ПРРО
13:17 - ФОП – платник єдиного податку (другої/третьої групи) має право надавати в оренду свою частку нежитлового приміщення, площа якого – до 900 кв. метрів
12:57 - Неподання Інформаційного підтвердження придбання товарів, робіт і послуг у пільговому режимі за кошти міжнародної технічної допомоги за проєктом (програмою): чи є відповідальність
12:44 - Олексій Семенюк: Україні потрібна економіка власників — мільйони громадян мають стати інвесторами
12:34 - Особливості сплати майнових податків через мобільний застосунок або через касу банку
12:29 - Правила заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати бюджетних/небюджетних платежів
12:28 - Плата за землю: фізичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 386,2 млн гривень
12:24 - До загального фонду держбюджету надходження частини чистого прибутку від платників Дніпропетровщини зросли на 37,4%
12:23 - Майже 788,3 млн грн податку на нерухоме майно спрямували платники до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
12:22 - Декларація з екологічного податку: за III квартал – за старою формою, за IV квартал – за новою
12:20 - Через наслідки війни вже понад 11 тис. платників скористалися правом звільнення від виконання податкових обов’язків
12:19 - Єдиний внесок: за сім місяців 2026 року надходження зросли на 18 %
12:15 - Через наслідки війни вже понад 11 тис. платників скористалися правом звільнення від виконання податкових обов’язків
12:00 - Київський резерв. Хто забудовує промзони столиці житлом
11:47 - Декларування доходів громадянами: у ДПС розповіли, хто сплатить найбільшу суму податків
11:25 - США підвищили прогноз врожаю зерна в Україні, але скоротили прогноз експорту
11:15 - На Запоріжжі через російські удари знеструмлено селище
11:00 - В Україні стрімко зростає кількість ФОПів у сфері догляду за дітьми – дослідження
10:50 - московія оздоблює танкери "тіньового флоту" протидроновими сітками
10:33 - How to Create an Attractive Online Dating Profile
10:29 - How to Create an Attractive Online Dating Profile
10:20 - московіяни знову атакували енергетику: найскладніша ситуація – на Одещині


Більше новин