Кабмин поручил профильному министру назначить главу “Укртрансбезопасности” без конкурса

07.08.2020 16:36 | Укррудпром

16:20 07 августа 2020 года

Кабинет министров поручил министру инфраструктуры Владиславу Криклию назначить главу Государственной службы по безопасности на транспорте. Cоответствующее распоряжение №968-р от 5 августа обнародовано на официальном правительственном портале.

Как отмечается в документах, решения приняты по предложению самого Криклия.

Как сообщалось, Кабинет министров 1 июля уволил Александра Погорелого с должности председателя Государственной службы по безопасности на транспорте. Он возглавлял ведомство с 20 ноября 2019 года.

До этого Погорелый работал генеральным директором компании “Юниверсал Моторз Груп”, входящей в состав корпорации “УкрАвто” и занимающейся поставками запчастей и автомобилей.

Напомним, Кабинет министров утвердил особый порядок назначения на должности государственной службы на период карантина, согласно которому разрешается назначение руководителей госорганов без проведения конкурса.

Додати коментар

Користувач:
email:





На фондовому ринку немає меж,
Інвестиції можна зробити везде.
Є шанс втроє збільшити свої гроші,
Але й ризики тут дуже великі.

- Fin.Org.UA

Новини

11:32 - Роздрукування чи створення в електронному вигляді Z-звіту, в якому відсутні обов’язкові реквізити: відповідальність
11:31 - ФОП – платник єдиного податку (першої, другої та четвертої груп) не сплатив авансовий платіж з військового збору: чи нараховується пеня?
11:30 - Способи подання заяви про повернення надміру та/або помилково сплачених сум єдиного внеску
11:29 - Чи виникає дохід у юридичної особи – платника єдиного податку третьої групи від продажу іноземної валюти, отриманої від здійснення операцій з експорту?
11:28 - Чи може приватний нотаріус включити до складу витрат сплачену за свій рахунок суму страхових внесків на користь найманих працівників за договорами недержавного пенсійного забезпечення?
11:27 - Як ФОП на загальній системі оподаткування обчислює різницю між сумою загального МПЗ та загальною сумою сплачених податків, зборів, платежів та витрат на оренду земельних ділянок?
11:26 - Порядок сплати податкового зобов’язання особою-нерезидентом, яка зареєстрована як платник ПДВ
11:25 - Важливо для ФОПів: встигніть відзвітувати до 11 травня
11:25 - Фізична особа розмістила кошти на депозитному рахунку: оподаткування ПДФО доходу у вигляді процентів
11:24 - Як подається заява про перехід на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах?
11:22 - До уваги платників ПДВ!
11:22 - Як платник податків може повернути з єдиного рахунку помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов’язання та пені?
11:21 - Податковий календар на 11 травня 2026 року
11:20 - Дніпропетровщина: результати роботи податківців за напрямом контроль за обігом підакцизної продукції та сплатою акцизного податку
11:19 - Від фізичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 2,9 млн грн туристичного збору
11:18 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини сільськогосподарські товаровиробники сплатили понад 446,4 млн грн єдиного податку
11:07 - Дніпропетровщина: надходження акцизного податку з ввезених товарів до загального фонду держбюджету від платників зросли на 67,3 %
10:58 - Системна підтримка: тривають зустрічі податківців Дніпропетровщини з захисниками
10:55 - Податкові пільги: що важливо знати волонтерам
10:54 - Податкові надходження, цифровізація та податкова медіація: ключові теми зустрічі Лесі Карнаух та бізнес-спільноти
10:53 - Важливо для ФОПів: встигніть відзвітувати до 11 травня
10:05 - Промислове виробництво в Німеччині скорочуєтьс
09:48 - За 4 місяці ДБР викрило схеми, які завдали державі 7 мільярдів гривень збитків
09:18 - Нафта дорожчає на тлі нової ескалації близькосхідного конфлікту
09:00 - Україна атакувала НПЗ у Ярославлі
08:30 - Як відновити енергетику після війни
08:00 - Рейси затримуються: як дефіцит пального б'є по авіаційній галузі
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 08.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:29 - Inflation Report, April 2026


Більше новин