Сергій Марченко: Майже за тиждень роботи ПРРО фіскалізовано більше півмільйона чеків

06.08.2020 19:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Майже за тиждень роботи безкоштовного фіскального додатку від ДПС можливістю зареєструвати та застосовувати ПРРО скористались 143 суб’єкти господарювання, якими зареєстровано 26,3 тис.
ППРО.
При цьому фіскалізовано більше півмільйона чеків (631 тис.).
Про це повідомив Міністр фінансів Сергій Марченко. Відповідно до останньої статистики із загальної кількості суб’єктів господарювання, які зареєстрували ПРРО: 72% - фізичні особи – підприємці 28% - юридичні особи. На першому місці фінансові компанії, якими зареєстровано 98% від загальної кількості зареєстрованих ПРРО. На другому місці за кількістю зареєстрованих ПРРО суб’єктами господарювання, - діяльність у сфері торгівлі, зокрема: роздрібна торгівля газетами та канцелярськими товарами; роздрібна торгівля фармацевтичними товарами; інтернет-торгівля. Можливістю застосовувати ПРРО також вже скористались суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність туристичних агентств, технiчне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів, надання послуг перукарнями та салонами краси, діяльність ресторанів, надання послуг мобiльного харчування, медичну та стоматологічну практику. «Певна кількість цих суб’єктів є ті, які за власним бажанням почали використання ПРРО, хоча для них обов’язок використання РРО, як класичних, так і програмних запроваджується лише з наступного року.
Це свідчить про те, що ініціатива Мінфіну і ДПС сприймаються і підтримується бізнесом» - зазначив Міністр фінансів Сергій Марченко. За його словами, до запровадження програмних РРО йшли не один рік.
Такі нововведення вдалось досягти лише за підтримки бізнес-середовища.
«На сьогодні ми маємо продукт, який з одно боку дасть змогу спростити реєстрацію розрахункових операцій для бізнесу, а з іншого функцію контролю за такими операціями державі» - розповідає Сергій Марченко. Для тих платників податків, у яких нема обов’язку застосовувати РРО, надається змога застосовувати ПРРО без настання юридичних наслідків.
Тобто це фактично крок до підвищення податкової грамотності та обліку для малого і середнього бізнесу.
«І ті статистичні дані, які ми вже маємо сьогодні, свідчать саме про готовність бізнесу сприймати законодавчі ініціативи та запроваджувати нові технічні рішення для полегшення своєї роботи» - наголосив Міністр фінансів. Бізнес середовище, Мінфін і ДПС продовжують роботу над удосконаленням програмного продукту. Сьогодні вже розпочалась інтеграція програмного продукту з банківськими сервісами, зокрема Mastercard та Visa.
Разом з партнерами напрацьовано декілька рішень, які дозволяють програмний РРО і платіжний термінал встановлювати на одному пристрої.
Цей сервіс стане зручним і простим для використання. У рамках Меморандуму про співпрацю, укладеного між ДПС і компанією Visa, та за підтримки Ощадбанку, здійснюється інтеграція сервісу ОщадPAY з безкоштовним програмним рішенням ПРРО. Мобільний додаток ОщадPAY можна буде використовувати під час проведення розрахункової операції з використанням смартфону, на який встановлено ПРРО В подальшому розглядається побудова аналітичної системи на базі отриманих від ПРРО даних про проведені розрахункові операції: лише ті, хто зареєстрував та використовує ПРРО матимуть змогу отримувати додаткову аналітичну інформацію, зокрема про кількість та вартість проведених операцій.
Тобто пропонується розробити систему, яка дозволить на основі автоматично переданих даних на сервер ДПС від ПРРО автоматично формувати відповідні звіти. Отже запровадження програмного РРО є важливим кроком до детінізації економіки та спрощення умов ведення підприємницької діяльності.

Додати коментар

Користувач:
email:





City of London, finance hub
Trading stocks, bonds, and currencies
Brexit clouds loom large

- Fin.Org.UA

Новини

13:55 - Суд відібрав у підприємця ферму академії аграрних наук у Чернівцях
13:20 - Кулеба розповів, як на Одещині посилюють захист портів
12:49 - У Чернігові прокуратура не змогла повернути державі установку для пакетування води за 4,5 мільйона
12:00 - Аварія на обладнанні: частина Києва та області залишилася без світла
11:42 - Пошкодження тепломережі на мосту Патона: ведеться ремонт, частина будинків без тепла
10:49 - Рекорд з початку року: Нацбанк витратив $1,34 мільярда на підтримку гривні
10:00 - На Одеській залізниці під час евакуації загинула провідниця
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 22.03.2026
18:00 - Уряд створив новий механізм виявлення непрофільного держмайна для приватизації
17:02 - Суд покарав "Укрзалізницю", яка не змогла зберегти дерева на Полтавщині
16:45 - Підприємства мають максимально наростити власну генерацію – Свириденко
16:15 - "Укрпошта" заявляє, що покращила доставку попри удари по інфраструктурі
15:20 - Завдяки погоді Україна скоротила відбір газу зі сховищ
14:37 - Суд визнав Ілона Маска винним у маніпуляціях під час придбання Twitter
13:40 - Глава енергетики Євросоюзу закликав поквапитися із заповненням газових сховищ
12:45 - На трасі Київ–Одеса відновили 50 тисяч квадратних метрів покриття – Кулеба
12:05 - В Одесі запустили комунікаційний центр Служби 112
11:40 - Славутич залишився без світла через атаку московія
10:50 - Ще на двох пунктах пропуску запрацювала єЧерга для автобусів
09:50 - Чернігів повністю знеструмлено через російські обстріли
09:00 - Уряд запустив новий механізм виявлення непрофільного держмайна для приватизації
06:00 - Поранення, гранти і джерки: історія ветеранського бренду Jerkon
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 20 березня: кешбек на пальне, податковий законопроєкт
20:45 - Російська нафта може знову стати головною в імпорті Індії
20:20 - Деякі газові танкери готуються пройти через Ормузьку протоку
20:10 - Енергетики розповіли, скільки будуть застосовувати графіки відключень у суботу 21 березня
19:50 - Війна з Іраном стала найбільшою загрозою для енергетики в історії – МЕА
19:15 - московія вночі вдарила дронами по об’єктах "Нафтогазу" на Полтавщині та Сумщині
19:02 - Уряд профінансує обладнання багатоповерхівок Києва резервним живленням


Більше новин