Міністр Кабінету Міністрів України провів нараду з представником ЄС в Україні

06.08.2020 17:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні за ініціативою представника ЄС в Україні пана Мартіна Клауке була проведена онлайн нарада за участі Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова. Під час наради обговорили проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» (3491). "Саме він врегульовував питання доборів державних службовців.
Під час карантину призначення відбувались поза конкурсом, шляхом процедури добору.
Проте Президент України Володимир Зеленський наклав вето на цей законопроект та запропонував виключення статті 87-1, що надає можливість звільнення державних службовців категорії А, протягом 4 місяців після призначення керівників відповідних органів", - розповів Міністр Кабінету Міністрів України. Паном Клауком були висловлені застереження, які пов‘язані з тим, що зазначений законопроект був заветований.
Особливо враховуючи, що його положення включали умови надання Україні макрофінансової допомоги ЄС. "Хотілось би ще раз наголосити, що ця процедура добору планувалася виключно як тимчасовий важіль для забезпечення безперебійної роботи державних органів.
Цей механізм був напряму прив‘язаний до карантину, який за прогнозами мав завершитись у травні 2020", - зауважив Олег Немчінов. Одночасно з процедурою добору було розпочато розробку 2 стратегій щодо відновлення конкурсної процедури.
Перша стосувалася удосконалення Закону України «Про державну службу» та підготовки до проведення конкурсів у рамках карантину.
Зокрема позиції законороекту 3491 можливо відобразити в законопроекті 3748, який заплановано внести на розгляд Верховної Ради України в кінці серпня. Підсумовуючи, представник ЄС повідомив, що Європейська сторона підтримує запропоновану стратегію, і готова надавати практичну підтримку у питанні відновлення проведення конкурсів на посади державної служби.

Додати коментар

Користувач:
email:





Market efficiency
Reflects how well information
Is priced in securities

- Fin.Org.UA

Новини

16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.08.2026
14:31 - Комісія застерігає інвесторів про нові сумнівні проєкти: CadBrokers та Aurora Trade Limited
14:30 - Денис Шмигаль провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Брісом Рокфеєм
14:13 - Уряд схвалив рішення для додаткового стимулювання розвитку розподіленої генерації та збільшення імпорту електроенергії
14:12 - Нові плівки НАБУ: як фігуранти справи "Форест Гамп" займалися рейдерством у Києві
13:40 - Наслідки російських ударів: видавництву "Ранок" знадобиться три роки на відновлення
13:00 - Енергетики відновили світло в Києві після нічного обстрілу
12:55 - Банки України показали актуальний курс валют на 20 серпня
12:53 - Комісія та Києво-Могилянська академія покажуть студентам, як насправді працює ринок капіталів
12:45 - Україна в серпні експортувала лише 20% зерна від потреби – Висоцький
12:38 - Пишний виступив у Раді: уряд має звільнити голову наглядової ради "Сенс Банку"
12:31 - Чи є об’єктом оподаткування сума поворотної фінансової допомоги (позики), отримана фізичною особою, яка провадить незалежну професійну діяльність?
12:30 - Виграли суд в Україні: як визнати рішення і стягнути активи боржника в ЄС
12:25 - США таємно проводять через Ормуз до 20 танкерів за ніч – Axios
12:17 - Податкова декларація з транспортного податку: який код за КАТОТТГ зазначається у рядку 8 заголовної частини?
12:14 - Юрособа – платник ЄП третьої групи реорганізується шляхом приєднання: коли подавати останню податкову декларацію платника єдиного податку?
12:13 - Що є об’єктом та базою оподаткування екологічним податком?
12:10 - Коли вважається врученим ППР
12:09 - Суб’єкт господарювання уклав з органом виконавчої влади договір сервітуту: чи сплачувати плату за землю?
12:08 - Які документи необхідно надати для отримання ліцензії на виробництво спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів чи рідин, що використовуються в електронних сигаретах?
12:06 - Комунікаційна податкова платформа – зручний механізм взаємодії між податковими органами і представниками бізнесу
12:02 - Заробітна плата виплачується систематично: порядок заповнення граф 3а та 3 додатка 4ДФ до Розрахунку ЮО або додатка ФІЗ-4ДФ до Розрахунку ФОП/НПД
12:00 - Чи можуть податкові агенти подати уточнюючий Розрахунок ЮО або Розрахунок ФОП/НПД за періоди, за якими минув строк позовної давності?
11:59 - Резидент Дефенс Сіті: застосування пільгових правил
11:58 - Рентна плата: платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів понад 1,1 млрд гривень
11:56 - За користування надрами платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету на 27,8 відс. більше рентної плати ніж торік
11:55 - Плата за землю: надходження від юридичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини перевищили 4,6 млрд гривень
11:55 - Трамп пригрозив "величезними економічними наслідками" країнам, які підтримують Іран
11:53 - Робоча зустріч податківців Дніпропетровщини з платниками Кам’янського району
11:52 - Податківці Дніпропетровщини обговорили з бізнесом ризики штучного «дроблення бізнесу»


Більше новин