Сергей Перелома стал новым временным главой “Укртрансгаза”

06.08.2020 14:30 | Укррудпром

13:45 06 августа 2020 года

С 6 августа временно исполняющим обязанности генерального директора АО “Укртрансгаз” назначен первый заместитель главы правления НАК “Нафтогаз Украины” Сергей Перелома вместо Сергея Алексеенко, который покинул занимаемый пост.

Об этом сообщает пресс-служба “Укртрансгаза”, передает БизнесЦензор.

Сергей Алексеенко вошел в состав правления “Укртрансгаза” в марте 2017 года и отвечал за управление финансами. С марта 2019 года он возглавил компанию.
До назначения членом правления “Укртрансгаза” Алексеенко работал в должности советника председателя правления и уполномоченного по перспективным проектам в НАК “Нафтогаз Украины”.

Как сообщалось, в 2016 году детективы НАБУ задерживали Сергея Перелому и замдиректора ОПЗ Николая Щурикова по делу о растрате средств предприятия.

По данным следствия, в мае 2015 года у первого заместителя главы правления НАК “Нафтогаз Украины”, который являлся и главой наблюдательного совета ОПЗ “возник умысел на растрату средств указанного общества в пользу “Укрнафты”.

В частности, что через компанию “Энергоальянс” была осуществлена закупка природного газа на сумму 250 млн грн по необоснованно завышенным ценам относительно среднерыночных.

Соломенский районный суд Киева арестовал Перелому и Щурикова с залогом в 80 млн грн и 40 млн грн соответственно, однако Апелляционный суд отпустил обоих подозреваемых под частичный домашний арест. Впоследствии Перелома вернулся к работе в “Нафтогазе”.

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, акції та бонди,
Кожен шукає свій шлях,
Кожен знає - треба знайти,
То що додась фінансовий ринок.

- Fin.Org.UA

Новини

12:14 - За спецвикористання лісових ресурсів від платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів надійшло на 19,0 відс. більше рентної плати ніж торік
12:13 - ДПС на Генеральній асамблеї IOTA: майбутнє податкових адміністрацій – у довірі, розвитку аналітики та цифрових сервісах
12:12 - До загального фонду державного бюджету платники Дніпропетровщини за видобування газового конденсату спрямували майже 8,2 млн гривень
11:22 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:59 - Samsung перестала бути найдорожчою компанією Південної Кореї вперше з 2000 року
10:32 - Хто може за платника ПДФО подати податкову декларацію про майновий стан і доходи?
10:31 - Внесено зміни до положення про реєстрацію фізичних осіб у ДРФО
10:30 - Протягом року земельна ділянка, що перебувала у власності юридичної особи, відчужена: до якої дати сплачується земельний податок?
10:28 - Як можна отримати виписку (відомості) про реєстраційні дані ФОП та юридичної особи?
10:27 - московіяни атакували енергетику у семи областях: найважче на Донеччині та Херсонщині
10:26 - За якими кодами бюджетної класифікації здійснюється плата за ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним?
10:25 - ФОП - платник єдиного внеску знімається з обліку після проведення перевірки та здійснення остаточного розрахунку зі сплати єдиного внеску
10:24 - Чи мають право суб’єкти господарювання здійснювати програмування РРО/ПРРО та видавати фіскальний касовий чек на іноземній мові?
10:23 - Юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи протягом звітного року можуть обрати третю групу платників єдиного податку або відмовитись від спрощеної системи
10:22 - До уваги фізичних осіб – власників земельних ділянок!
10:20 - Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: строки сплати
10:19 - На обліку в податковій службі Дніпропетровщини знаходиться понад 304,6 тис. платників
10:17 - Платники Дніпропетровщини за спецвикористання води сплатили до загального фонду державного бюджету майже 49,2 млн грн рентної плати
10:16 - Майже 3,3 млрд грн плати за землю отримали з початку року місцеві бюджети Дніпропетровщини від юридичних осіб
10:15 - Транспортний податок: надходження за 5 місяців зросли майже наполовину – до 140 млн грн
10:14 - Фішингові листи нібито від ДПС про «розбіжності у звітності»: будьте пильними
10:13 - ДПС на Генеральній асамблеї IOTA: майбутнє податкових адміністрацій – у довірі, розвитку аналітики та цифрових сервісах
10:01 - Нафта знизилась до 75 доларів за барель
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 22 червня
09:45 - московіяни атакували 3 цивільні судна, що йшли до Одещини: загинув моряк, 8 членів екіпажу врятували
09:40 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
08:30 - Як збільшити доходи держави
08:00 - Темна сторона українського продуктового IT. Що стоїть за позовом FTC проти Genesis
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 22.06.2026
06:00 - Провідні науковці презентували в Мінекономіки дослідження у сфері економічної безпеки в ЄС та щодо макроекономічних дисбалансів


Більше новин