В українських університетах з’явиться курс з інноваційного підприємництва – долучитися до пілотного проекту можна до 15 серпня

06.08.2020 13:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У вересні стартує пілотний проект “Підприємницький університет”, у межах якого в українських вишах викладатимуть курс “Інноваційне підприємництво та управління стартап проектами”.
Його запроваджує Стартап-інкубатор YEP спільно з Міністерством освіти і науки, Міністерством цифрової трансформації, Дія.Бізнес та Українським фондом стартапів. Головна мета проекту – розвиток підприємницької освіти та стартап руху в університетах України. На першому етапі курс “Інноваційне підприємництво та управління стартап проектами” буде впроваджено в пілотних університетах.
Його інтегрують у межах наявних дисциплін або включать як предмет на вибір. У першому семестрі 2020-2021 навчального року викладачі університетів пройдуть попереднє навчання за тематикою курсу (онлайн 26-28 серпня), а також отримуватимуть постійну підтримку експертів та менторів YEP. Під час курсу студенти створять власні стартап проекти та подадуть їх на участь у конкурсі стартапів.
Найкращі команди отримають індивідуальну менторську підтримку від YEP, Дія.Бізнес, Українського фонду стартапів, Cisco, OKKO, Genesis, REACTOR.UA, TechUkraine та інших партнерів проекту. “Ми давно працюємо з університетами, але вперше інтегруємо управління стартапами в освітній процес.
Робота студентів над стартапами буде зараховуватися як офіційна дисципліна в університеті.
Дуже важливо також, що ми будемо постійно підвищувати кваліфікацію викладачів цього курсу”, – коментує засновник YEP Андрій Заікін. Програма курсу пройшла рецензування міжнародних партнерів та експертів: Університету Штату Північна Кароліна (США), Університету Тарту (Естонія), Олени Донець (екс-директорка стартап-акселератору Тель-Авівського Університету, співзасновниця Duco.io, Ізраїль). “Сьогодні українські винахідники, інноватори, засновники стартапів справді мають обмежений доступ до знань про те, як перетворити свої розробки чи креативні ідеї на інноваційні продукти та послуги.
Тож ми сподіваємося, що цей проект розширить можливості такого доступу.
З одного боку, курс дасть нові знання та практики студентам і викладачам, а з іншого – у перспективі дозволить університетам залучити додаткові кошти від впровадження своїх розробок.
Також важливо, щоб у курсі був акцент на розгляд кейсів з науковою складовою”, – зазначає генеральний директор директорату науки та інновацій МОН Юлія Безвершенко. Щоб приєднатися до програми, уповноваженим особам від університетів необхідно до 15 серпня заповнити анкету: bit.ly/2X6tL6M. Університети, що візьмуть участь в пілотному проекті, зможуть долучитися до наступних етапів проекту “Підприємницький університет”. “Національний проект Дія.Бізнес передбачає комплексну та повноцінну допомогу підприємцям за рахунок створення екосистеми підтримки підприємців.
Для нас важливо, щоб люди починали власний бізнес і успішно його розвивали.
У цьому контексті формування підприємницьких навичок в університеті є важливою складовою проєкту Дія.Бізнес”, – каже заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан. Ініціативи YEP реалізуються за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”. Нагадуємо, що 3 серпня почалася державна атестація наукової діяльності вишів, прийом документів триває до 18 вересня.

Додати коментар

Користувач:
email:





Банк – затишок для грошей, як дім – для наших душ.

- Fin.Org.UA

Новини

15:02 - Сучасні розрахункові інструменти: актуальні роз’яснення для бізнесу від податківців Дніпропетровщини
15:00 - Україна, Литва та Латвія посилюють стратегічну співпрацю між податковими службами
14:56 - ДПС та ТПП України обговорили підходи до засвідчення форс-мажорних обставин
14:14 - Внаслідок обстрілу на Херсонщині пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури
14:12 - "Укрнафта" повідомила про рекордні обсяги 3D сейсморозвідки
13:40 - У січні податківці викрили 37 тіньових заправок
13:35 - На українсько-молдавському кордоні обмежили рух вантажівок через негоду
13:35 - Футбольні клуби у січні витратили на трансфери майже $2 мільярди
13:31 - В низці регіонів України почалися екстрені відключення світла
13:30 - Ідеальний бізнес під час війни
13:05 - НАБУ та САП завершили слідство у справі розкрадання коштів на системі "Дзвін"
12:54 - Без консолідованої підтримки ринку реформи не будуть працювати — Голова НКЦПФР на зустрічі з ПАРД
12:50 - Швеція виділила мільярд крон на відновлення енергосистеми України
12:38 - Уряд змінив правила здійснення публічних закупівель
12:30 - UPG показала, як кораблі ламають кригу, щоб доставити американський дизель в Україну – ВІДЕО
12:27 - Bitcoin відскочив вгору після падіння до $60 тисяч
12:00 - Міжнародні резерви України оновили історичний максимум – НБУ
11:45 - У п'яти областях України є знеструмлення через атаки московія, у трьох – внаслідок негоди
11:35 - У Мінекономіки розповіли, як обстріли портів впливають на темпи експорту
11:19 - Яка нерухомість відноситься до об’єктів нежитлової нерухомості?
11:17 - Чи є базою нарахування єдиного внеску компенсація, нарахована роботодавцем працівнику, за невикористані щорічні відпустки?
11:15 - Строки сплати транспортного податку
11:12 - Сервіс «Пульс» Державної податкової служби України
11:10 - Порядок обчислення для фізичних осіб податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для житлової нерухомості
11:08 - Понад 3,7 млрд грн єдиного внеску – надходження у січні поточного року до державних цільових фондів від платників Дніпропетровщини
11:07 - Подання фізичною особою – платником податків інформації про податкову адресу (місце проживання)
11:07 - На Кіровоградщині ДБР викрило чиновників, які "брали данину" з агроекспортерів
11:05 - Платники Дніпропетровщини сплатили до державного бюджету майже 5,4 млрд гривень
11:03 - Особливості відображення ФОПами – платниками єдиного податку першої та другої груп у декларації щомісячних авансових внесків з військового збору
11:00 - Надали послуги з репетиторства – своєчасно задекларуйте доходи!


Більше новин