У лісах Карпат потрібно змінювати систему господарювання, - Василь Кузьович

05.08.2020 20:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У лісах Карпат потрібно змінювати систему господарювання.
Людям набридли лисі гори.
Потрібно активніше переходити на європейську систему ведення лісового господарства.
Відходити від суцільних методів заготівлі деревини, натомість – застосовувати вибіркові способи рубок.
На цьому наголосив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович під час наради з керівниками державних лісогосподарських підприємств Івано-Франківщини, яка відбулася в Лісекоцентрі Солотвинського лісгоспу. «Звичайно, для впровадження нових природозберігаючих технологій лісівникам потрібні нові технічні засоби, що потребують значних капіталовкладень.
На жаль, при діючій системі оподаткування, підприємства не можуть купити сучасну техніку», - зазначив Голова відомства. Він підкреслив, що для сталого розвитку лісового комплексу важливим питанням є створення Державного фонду розвитку лісового господарства та залучення до нього коштів, щоб дати можливість придбати і впровадити природозберігаючі технології, в тому числі із використанням повітряно-трелювальних установок та розбудувати інфраструктуру в Карпатах.  «Також мене хвилюють проблеми фінансового стану держпідприємств та кадрового характеру.
Перші потребують детального вивчення, а другі, сподіваюся, якнайшвидше врегулювати», - повідомив Василь Кузьович. Окрім того, заступник Голови Івано-Франківської ОДА Василь Івасик наголосив, що між керівництвом області та лісівниками є порозуміння і співпраця.
Керівництво Франківщини оперативно реагує на проблемні питання у галузі та вирішує їх за столом переговорів. «Приємно, що місцева влада розуміє важливість лісівників у суспільстві.
Василь Івасик подякував лісівникам за надану допомогу у час боротьби з COVID-19», - зазначив Голова Держлісагентства.

Додати коментар

Користувач:
email:





Біржа додає
Статусу компанії, але
І ризиків багато.

- Fin.Org.UA

Новини

16:54 - Україна погодила "транспортний безвіз" із ще однією країною ЄС
16:45 - День енергетичної стратегії: держава, бізнес і міжнародні партнери обговорили бачення реалізації нової енергетичної архітектури України
16:44 - 70-й ювілейний конкурс "Євробачення-2026": де дивитися півфінали та гранд-фінал
16:29 - На Черкащині загорівся поїзд під час руху
16:22 - Транспортний податок: українці на третину збільшили відрахування
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.05.2026
15:58 - Недостовірне декларування на 15 мільйонів гривень: депутат відбувся штрафом
15:47 - Імпорт газу в Україну впав у 28 разів у квітні: найнижчий показник з грудня 2024
15:35 - У Києві відкрився ще один ресторан McDonald's
15:17 - "Італійська забастовка": у НАБУ розповіли про взаємодію Держфінмоніторингом
15:08 - Нацбанк повідомив про зміни на фінансовому ринку у квітні
14:38 - Будівництво моста на Буковині: БЕБ виявило оборудку на 2,5 мільйона гривень
14:31 - До фінансової компанії застосовано захід впливу у вигляді відкликання ліцензії
14:26 - Рада викликала голову Нацбанку на засідання 13 травня
14:19 - "Укрпошта" на 100% запустила безготівкову оплату і хоче подати заявку на банківську ліцензію
14:00 - Як Гордон заробляє на відвертому клікбейті війни в Україні
13:58 - "Нова пошта" відкрила два міні-хаба
13:45 - До страхової компанії застосовано заходи впливу
13:40 - Міськраді на Київщині продали генератори за завищеною у 2,5 раза ціною
13:30 - У московії виник дефіцит пального через атаки на НПЗ
13:25 - Е-аудит - сучасний цифровий інструмент податкового контролю
13:25 - Енергостійкість столиці: КМДА розповіла про реалізацію планів
13:23 - Пам’ятка для громадян: сплачуйте податки правильно!
13:22 - Чи відносяться виробники сидру до малих виробництв виноробної продукції?
13:21 - Переваги електронного листування
13:20 - Щодо права самозайнятих осіб та членів фермерського господарства не нараховувати, не обчислювати та не сплачувати єдиний внесок за себе у період дії воєнного стану
13:19 - До уваги платників податків!
13:17 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю – це не лише соціальна відповідальність, а й економічний стимул для роботодавця
13:15 - Пріоритетні заходи НСД спрямовані на модернізацію податкового адміністрування
13:14 - Діяльність з вирощування тютюну здійснюється на підставі ліцензії


Більше новин