Податковою міліцією Харківщини викрито злочинця, який видавав себе за працівника Генпрокуратури

05.08.2020 19:48 | Державна фіскальна служба України

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Харківській області під процесуальним керівництвом прокуратури Харківської області викрито шахрая, який самовільно привласнив собі владні повноваження та звання службової особи, підробивши документи.
В ході обшуку житлового приміщення, яким користується громадянин України, виявлено підроблене службове посвідчення прокурора відділу процесуального керівництва Генеральної прокуратури України з фотографією вищевказаного громадянина. Також знайдені особисті речі (одяг, взуття, годинник представницького класу), якими шахрай користувався на зустрічах з ошуканими громадянами.
Особу шахрая встановили в ході розслідування іншого кримінального провадження, розпочатого в червні 2020 за ч. 5 ст. 27, ч.3 ст. 212 КК України, у  процесі якого слідчі розкрили низку фіктивних підприємств. Одне з них і очолював шахрай.
В рамках зазначеного провадження було встановлено, що службові особи приватного підприємства, в період 2020 року, при здійсненні експорту олії соняшникової, з метою легалізації незаконно придбаної сировини для виробництва олії, незаконно сформували податковий кредит з ПДВ від ризикових контрагентів, які нібито здійснили постачання підмінної товарної групи – товарів народного споживання. Така схема мінімізації податкових зобов’язань була оприлюднена в одному з телеграм-каналів.
У результаті обшуків, проведених в липні 2020 за юридичною адресою приватного підприємства, було встановлено, що товарно-матеріальні цінності, які нібито надходили на його адресу від фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності, передані за актами прийому-передачі іншому підприємству, товариству з обмеженою відповідальністю, розташованому за юридичною адресою в місті Дніпрі, де також було проведено огляд. Однак, як встановили співробітники податкової міліції Харківщини, вищевказане підприємство за цією юридичною адресою не знаходиться, нерухоме майно його відсутнє, договір оренди з власником приміщень ніколи не укладали. Не було виявлено й товарно-матеріальних цінностей згідно актів прийому – передачі, які нібито передавали від приватного підприємства до цього товариства з обмеженою відповідальністю.
Того ж дня слідчі провели обшук за місцем проживання його директора. Саме під час цього обшуку виявилось чимало цікавого й відкрилась ще одна сторінка розслідування.
Співробітники податкової міліції натрапили на підроблене посвідчення прокурора відділу процесуального керівництва Генеральної прокуратури України, в яке була вклеєна фотографія директора ТОВ, а також були знайдені протоколи допитів свідків від імені прокурора Генеральної прокуратури України та підроблені матеріали кримінального провадження. Так, у шахрайський спосіб, злочинець вимагав від підприємців гроші за «вирішення питань».
Крім того, як стало відомо у ході розслідування, вказаний громадянин, котрий – до речі – раніше вже був осуджений, створив групу людей з підробленими документами: фіктивних директорів та керівників неіснуючих підприємств, яких він вербував для втілення схем ухилення від податків. Є, навіть, готова картотека цих «подільників».
Наразі порушено кримінальну справу одразу за декількома статтями.
Зі свого боку, податкова міліція Харківщини закликає платників податків бути обережними й пильними, знати свої права та невступати у переговори з громадянами, особа яких достеменно не встановлена.


Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансова свобода - це наша мета
Збільшуємо бюджет, але виключаємо дірки
Поєднуючи основи і ризики
Успішність гарантованою не буде, але її шанс тут є

- Fin.Org.UA

Новини

12:27 - Які документи та в які строки подаються фізособою до контролюючого органу для отримання пільги щодо сплати земельного податку?
12:24 - ФОП – платник єдиного податку надає послуги за договорами доручення: чи застосовується РРО/ППРО?
12:23 - Податкову знижку за минулорічними витратами можна отримати до кінця поточного року
12:22 - Леся Карнаух: Громади мають активніше працювати над розширенням бази оподаткування – це додаткові ресурси для розвитку
12:20 - Заява за ф. № 5ДР: внесення змін до облікової картки фізичної особи – платника податків іноземцями (представниками іноземців)
12:10 - Найбільші втрати в історії: збитки Rozetka від ударів московія сягають мільярдів
11:50 - Підпільне виробництво сигарет у Кривому Розі: судитимуть 13 учасників групи
11:35 - Марганець на Дніпропетровщині без води з початку серпня: Корецький прокоментував
11:31 - ВПО можуть отримати податкову знижку за витрати на оренду житла: які документи необхідні
11:20 - Банки України показали актуальний курс валют на 6 серпня
11:12 - московіяни атакували залізничну станцію на Харківщині, є загиблі та поранені
11:05 - Хусити практично закрили Баб-ель-Мандебську протоку
10:50 - московія зруйнувала склад Bosch: уся продукція знищена
10:20 - В Укрпошті розповіли, коли з клієнтів вимагатимуть податковий номер
10:15 - Російські атаки спричинили знеструмлення споживачів у п’яти областях
10:14 - Комісія попереджає про нові сумнівні інвестпроєкти: Comfortrade, Broox та Aura Capital Invest
10:00 - NBU Sets Maximum Interest Rate for Interest Rate Tenders to Place Three-Month Certificates of Deposit
10:00 - НБУ визначив граничну ставку за процентними тендерами з розміщення тримісячних депозитних сертифікатів
10:00 - НБУ дозволив не друкувати ІПН на квитанціях, хоча раніше вимагав протилежного – Укрпошта
09:35 - Нафта відреагувала на прогрес у переговорах щодо маршрутів Ормуза
09:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:05 - Російський Ярославль атакували дрони, під ударом опинився НПЗ
08:30 - Як тютюнова індустрія перетворила місця продажу на маркетинговий інструмент
06:00 - "Ринок пройде по краю". Чому дорожчає пальне і чи вистачить його на АЗС
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 5 серпня: чисельні наслідки атаки московія по Україні, трильйон рублів на порятунок Wildberries
19:50 - Порятунок Wildberries після атак дронів може коштувати як чверть дефіциту бюджету московія
19:38 - Удари московія знеструмили чотири райони Дніпропетровщини
19:20 - Атаки в Чорному морі вдарили по світових постачаннях зерна й нафти


Більше новин