В Міністерстві інфраструктури відбулось перше засідання Галузевої робочої групи з питань транспорту та поштового зв’язку

05.08.2020 18:54 | Міністерство інфраструктури України

5 Серпня 2020, 14:59На сьогодні Урядом України здійснюється робота щодо впровадження координаційного механізму в рамках співробітництва з донорами в частині залучення міжнародної технічної допомоги (МТД). 
Дана система складається із трьох рівнів.
1. Координація на рівні Прем’єр Міністра України – Стратегічний моніторинг прогресу реформ та співробітництва.
2. Координація на рівні Віце-прем’єр Міністра України - Стратегічна координація пріоритетів Уряду та МТД (включно із зобов’язаннями щодо євроінтеграції та національних цілей сталого розвитку).
3. Галузева координація – узгодження пріоритетів роботи та напрямків залучення МТД.
В рамках галузевої координації, Міністерством інфраструктури України 21 липня 2020 року проведено перше засідання Галузевої робочої групи з питань транспорту та поштового зв’язку у форматі веб-конференції в якому прийняли участь: Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні, європейські та міжнародні партнери, представники міжнародних організацій та міжнародних фінансових організацій.
Головою Галузевої робочої групи з питань транспорту та поштового зв’язку визначено Заступника Міністра з питань європейської інтеграції - Наталію Форсюк.
Співголовою Галузевої робочої групи з питань транспорту та поштового зв’язку визначено керівника третього відділу програм допомоги «Економічна співпраця, енергетика, інфраструктура та навколишнє середовище» Представництва ЄС в Україні – Йоганнеса Баура.
Учасниками погоджено Регламент роботи Галузевої робочої групи.
Наталія Форсюк представила основні пріоритети розвитку Мінінфраструктури, та зазначила, що вони співпадають з Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
Заступник Міністра з питань європейської інтеграції окреслила плани Мінінфрастуктури та потребу у міжнародній технічний допомозі у галузях залізничного, авіаційного, морського та річного транспорту, у сфері поштових послуг, дорожньої інфраструктури, безпеки на транспорті, створенні умов щодо підвищення екологічності на транспорті.
Пан Баур висловив важливість узгодження пріоритетів. Зі своєї сторони співголова зазначив, що пріоритетом є виконання Угоди про Асоціацію України та ЄС, наголосив на важливості прийняття Законів України у сфері поштового зв’язку, внутрішніх водних шляхів та залізничного транспорту. Також зазначив, що на сьогодні одним з основних важливих напрямків є сталий розвиток транспорту та просування до «greening transport» («зеленого транспорту»).
Окрім того, на засіданні обговорено питання створення підгруп. Співголовою паном Бауром та представником Європейського інвестиційного банку паном Мойкиненом запропоновано створення підгрупи зі співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями, що було погоджено учасниками засідання.
Матеріали засідання:
Annex Three-tier Coordination_EN for DPs
Annex Rules of the Sector Working Group
Annex Development Priorities of the Ministry of Infrastructure of Ukraine
Minutes of the SWG on transport donor meeting 21.07.2020



Додати коментар

Користувач:
email:





The market is fierce
Fickle as the wind it blows
Fortune comes and goes

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:30 - Новини 13 липня: США та Іран посварилися через Ормуз, атака московія на портову інфраструктуру
20:00 - США та Іран знову посварилися через Ормуз: як відреагував світ
20:00 - США та Іран знову посварилися через Ормуз: як відреагував світ
19:25 - У Раді заявили про маніпуляції на ринку електрики: ціна обвалилась на 40%
18:58 - У Києві оголосили тендер на проєкт ремонту метропереходу через Дніпро
18:45 - Удари України обвалили переробку нафти в московія до мінімуму за 21 рік
18:18 - Мінцифри пообіцяло допомогу прифронтовим інтернет-провайдерам
17:55 - ОАЕ будують новий порт в обхід Ормузької протоки
17:39 - Моніторинг основних подій в економіці України (травень 2026)
17:37 - Як змінилися зарплати українських IT-розробників за півріччя: дослідження
17:15 - Трамп хоче стати "ангелом-охоронцем" Ормузу і брати гроші за безпеку
17:07 - Денис Шмигаль обговорив із Генеральним директором МАГАТЕ Рафаелем Гроссі питання ядерної безпеки України та відновлення конфайнменту ЧАЕС 
17:00 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 1,7 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
16:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 14 липня
16:40 - Звіт за результатами реалізації експериментального проєкту щодо запровадження Єдиної державної електронної системи дозвільних документів
16:30 - Як мілтех воює на два фронти
16:28 - Українські БпЛА вдарили по енергомосту Кубань-Крим та низці енерговузлів
16:15 - Стало відомо, що буде з невикористаними поїздками в Києві після підвищення тарифів
16:00 - єОселя: за тиждень 129 українських родин отримали доступну іпотеку
15:53 - У Криму погіршується ситуація з енергопостачанням
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.07.2026
15:18 - Наслідки атаки московія: у Одесі знищені автобуси, частину рейсів скасували
15:16 - Інформація щодо Переліку суб’єктів господарювання, що здійснюють заготівлю та операції з металобрухтом
15:09 - Чи зобов’язані ФОПи використовувати печатку при здійсненні підприємницької діяльності?
15:07 - Щодо відображення у податковому обліку витрат, пов’язаних з придбанням дозволу чи ліцензії на здійснення певного виду діяльності
15:06 - Інформування платника про відмову щодо включення його до Реєстру неприбуткових установ та організацій
15:05 - Хто належить до посадових осіб юридичної особи у цілях підписання податкової звітності?
15:04 - Несплата (несвоєчасна сплата) єдиного внеску: відповідальність роботодавця
15:00 - Чисті річки починаються з ПУРБ: Україна реалізує плани управління річковими басейнами


Більше новин