Майбутнє сучасних і надійних доріг в Україні за цементобетоном, - Владислав Криклій

05.08.2020 18:54 | Міністерство інфраструктури України

5 Серпня 2020, 15:45Програма Президента “Велике будівництво” на українських дорогах триває, проте вимагає нових підходів до будівництва сучасних та якісних автошляхів, зокрема, з використанням цементобетону. На цьому наголосив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час презентації Програми розвитку цементобетонних доріг в Україні, яка відбулася сьогодні, 5 серпня, у Києві.

“Наразі цементобетонні дороги становлять лише 1% від загальної протяжності мережі автошляхів в Україні, але ми будемо змінювати цю ситуацію. Перші проєкти з цементобетонним покриттям вже реалізуються на дорозі Н-31 Київ-Дніпро в Полтавській області. Також триває реконструкція обходу Житомира на дорозі М-06 та капітальний ремонт автошляху Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв в Миколаївській області”, - повідомив очільник Міністерства.

За його словами, таку технологію важливо використовувати на дорогах з найбільшою інтенсивністю і великим навантаженням на дорожнє покриття. Тим паче, що висока локальна складова собівартості цементобетонних доріг веде до створення нових робочих місць та зменшує залежність країни від імпорту.

“Цементобетонні дороги є дешевшими та надійнішими, оскільки мають більший термін експлуатації у порівнянні з асфальтними, вони термостійкі і здатні витримувати значні навантаження. Світовий банк рекомендує будувати саме такі дороги для створення дешевої та надійної інфраструктури. І ми продовжимо вивчати кращий закордонний досвід для будівництва таких доріг”, - додав Владислав Криклій.

Програму розвитку цементобетонних доріг в Україні презентували Укравтодор, ДП “ДержДорНДІ” та Асоціація виробників цементу України.

Участь у заході також взяли народна депутатка України, голова міжфракційного об’єднання “За Велике будівництво” Олена Шуляк, голова Укравтодору Олександр Кубраков, голова Асоціації виробників цементу України Павло Качур, президент Національної асоціації дорожників України Микола Березовський, директор ДП “ДерждорНДІ” Артем Безуглий, експерти галузі, представники бізнесу та ЗМІ.

Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.





Додати коментар

Користувач:
email:





Збільшує банк ставки,
Інфляція зростає –
Відчуваєм враз

- Fin.Org.UA

Новини

11:52 - За два місяці 2026 року власники нерухомості сплатили 2,3 млрд грн податку
11:50 - Чи звільняються новостворені ФОП на загальній системі оподаткування після призову на військову службу від сплати ПДФО та подання звітності?
11:48 - Сервіс «єЧек» дозволяє покупцям отримувати цифровий фіскальний чек безпосередньо у мобільному застосунку свого банку
11:48 - Чи можна довіряти Прайзмі Україна: факти та принципи роботи, які важливо знати клієнтам
11:46 - Податковий розрахунок: граничний термін подання звіту самозайнятими особами за І квартал 2026 року
11:45 - На Дніпропетровщині зросли надходження податку на нерухоме майно: з початку року громади отримали понад 209,7 млн гривень
11:44 - Комфортний сервіс без бар’єрів: очільник податкової служби Дніпропетровщини Юрій Павлютін відвідав ЦОПи Дніпра
11:42 - Застосування податкового комплаєнсу – сучасна система управління податковими ризиками
11:39 - В Україні на чверть зросли капінвестиції: частка іноземних інвесторів - 0,1%
11:36 - У декількох областях запровадили аварійні відключення світла
11:34 - Діалог, що допомагає працювати: податківці Дніпропетровщини провели інформаційну сесію з аграріями області
11:25 - Стратегічний Резерв дозволяє накопичити енергообладнання до зими – Шмигаль
11:00 - Через хмарність в Україні зростає споживання електроенергії
10:59 - В Україні почали видавати гранти на виробниче обладнання
10:51 - Прямий "Інтерсіті" між Києвом і Харковом зупинили до кінця березня
10:40 - Нацбанк оштрафував "Укрпошту" на чверть мільйона
10:28 - У Києві повернулися до графіків відключень світла
10:05 - У Ірані заявляють про атаку на АЕС, де працюють робочі "Росатому"
09:46 - Ціни на нафту відреагували на домовленості Іраку та Курдистану про експорт
09:16 - Податкова медіація, виконання судових рішень, співпраця з правоохоронцями: зустріч Лесі Карнаух із Асоціацією правників України
09:15 - Електрокари в Україні: в яких регіонах найчастіше їх купували та які моделі обирали у лютому
09:00 - Український оборонний стартап вийшов на американську біржу Nasdaq
08:30 - Благодійність без сірих зон
08:00 - Без світла, але з теплом. Як влада готуватиме міста до зими
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 18.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - 14 грантів на 51,5 млн грн: Мінекономіки погодило перші у 2026 році проєкти для садів і теплиць
21:00 - Новини 17 березня: нафтова криза триває
20:40 - Британію радо приймуть назад до єдиного ринку ЄС – міністр Франції
20:27 - Російські доходи від нафти у березні впадуть на 52% відносно минулого року – Reuters


Більше новин