Олег Уруський здійснив робочу поїздку до Сумської області

05.08.2020 18:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський здійснив робочу поїздку до Сумської області задля ознайомлення зі станом справ на Казенному підприємстві «Шосткинський казенний завод «ЗІРКА», Казенному підприємстві «Шосткинський казенний завод «ІМПУЛЬС» та Державному науково-дослідному інституті хімічних продуктів. Під час робочої поїздки підприємства представили наявні виробничі потужності, зокрема Казенне підприємство «Шосткинський казенний завод «ІМПУЛЬС», яке є провідним виробником засобів ініціювання вибуху, піротехнічних засобів і елементів боєприпасів, представило нові розробки та підтвердило готовність виготовлення продукції для потреб гірничо-рудної та вугільної промисловості. Зокрема, на КП «Шосткинський казенний завод «ІМПУЛЬС» було представлено новий сучасний інструментальний цех, оснащений новітнім станковим парком.
Олег Уруський підкреслив, що «саме такими повинні бути підприємства ОПК у найближчому майбутньому».  Віце-прем’єр-міністр також зазначив щодо необхідності виправлення ситуації, що склалася на Казенному підприємстві «Шосткинський казенний завод «ЗІРКА» шляхом розгляду та впровадження перспективних інвестиційних проектів щодо виготовлення димових та балістичних порохів.  Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів провів презентацію сучасного стендового обладнання по проведенню балістичних випробувань, манометричного комплексу, обладнання, яке забезпечує випробування боєприпасів в умовах підвищених та понижених температур, вологості та тиску, збиральні та споряджувальні дільниці.
Віце-прем’єр-міністр ознайомився з розробками інституту, які стосуються створення артилерійських боєприпасів осколково-фугасної та бронебійної дії калібрів від 100 до 152 мм та ін. Представники виробників боєприпасів висловили свою підтримку Віце-прем’єр-міністру та наголосили на готовності долучення до розвитку галузі. Олег Уруський зазначив, що підприємства, пов’язані з виробництвом вибухових речовин та боєприпасів, мають бути об’єднані у відповідну холдингову компанію.
В свою чергу, Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості буде надавати їм всебічну підтримку на державному рівні.

Додати коментар

Користувач:
email:





Red flags, market crash,
Investors count their losses,
Fear and panic dash.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 23 січня: Україна на межі гуманітарної катастрофи, Кличко закликав киян виїхати з міста
20:52 - Уряд запровадив гранти для малого бізнесу на купівлю енергообладнання
20:50 - Шахраї розсилають фейкові листи "від НБУ" з вимогою документів
20:28 - Українці подали до Міжнародного реєстру збитків сто тисяч заяв
20:20 - По 20 тисяч щомісяця: Зеленський анонсував доплати аварійним бригадам
19:55 - Глава ДТЕК: Україна на межі гуманітарної катастрофи після атак московія
19:48 - Тігіпко купує у Веревського елеватор на Черкащині
19:40 - Ситуація зі світлом різко ускладнилася, енергосистема на межі – ДТЕК
19:20 - Управління держборгом: уряд виконав одну з 15 рекомендацій аудиторів
19:10 - Україна отримає 4 млрд єн від Японії: куди спрямують кошти
19:00 - Експорт зерна "морським коридором" сягнув 100 мільйонів тонн
18:50 - Уряд хоче автоматизувати обмін інформацією щодо санкцій
18:45 - Золото прямує до найкращого тижня з 2020 року через Гренландію
18:44 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 22 січня 2026 року
18:42 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 20 січня 2026 року
18:40 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 19 січня 2026 року
18:40 - Компанії-зомбі та безробіття: в економіці Китаю не все так добре – FT
18:37 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 17 січня 2026 року
18:36 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 14 січня 2026 року
18:30 - Денис Шмигаль: країни G7+ підтвердили готовність прискорити допомогу енергосектору України
18:15 - Кличко поінформував, скільки ще будинків в Києві залишаються без опалення
18:04 - Типовий проект модульної теплиці
17:59 - Контроль за реалізацією проекту будівництва модульної теплиці
17:58 - Роз’яснення щодо деяких питань реалізації проектів щодо грантів в частині розвитку тепличного господарства
17:50 - Умови надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства
17:50 - 24 січня по всій Україні діятимуть графіки відключення світла
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 26 січня
17:40 - У Сакартвело розгорівся скандал через ймовірний реекспорт російського пального
17:30 - Запрошуємо на безкоштовний онлайн-семінар щодо впровадження вимог ЄС з благополуччя овець і кіз
17:29 - Як подати заяву для отримання гранту для створення або розвитку тепличного господарства


Більше новин