У липні інспектори Укртрансбезпеки нарахували 21,5 млн грн плати за перевантаження, - Владислав Криклій

03.08.2020 19:36 | Міністерство інфраструктури України

3 Серпня 2020, 18:11 За підсумками липня цього року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено майже 163 тисячі транспортних засобів, складено близько 3 тисяч актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано 21,5 млн гривень плати за перевантаження.
 Такою статистикою поділився Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.
 “Посилений габаритно-ваговий контроль на українських дорогах триває. Лише за липень працівниками Укртрансбезпеки спільно з Нацполіцією було зупинено та перевірено майже 163 тисячі вантажівок і нараховано 21,5 млн грн плати за перевантаження. Крім цього, Укртрансбезпекою спільно з фахівцями ДФС була проведена велика роз’яснювальна робота серед тих перевізників, хто найчастіше порушував норми ГВК.  З ними спілкувались про важливість недопущення порушення габаритно-вагових параметрів і як результат до кінця цього місяця ми зафіксували значне зменшення кількості порушень серед них”, - зазначив очільник Міністерства.
 ТОП-5 порушників габаритно-вагових норм за липень:
 1. На автодорозі Н-30 – авто САМС (перевізник – Трунов Ю.В.) з перевантаженням на 80%. Загальна вага транспортного засобу склала 72,15 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 5481,30 євро.
 2. На автодорозі М-21 – авто DAF (перевізник – Фермерське господарство “Агрогруп-БРВ”) з перевантаженням на 38%. Загальна вага транспортного засобу склала 55,27 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 770,55 євро.
 3. На автодорозі М-19 – авто DAF (перевізник – Неустроєва Н.І.) з перевантаженням на 45%. Загальна вага транспортного засобу склала 57,850 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 668,1 євро.
 4. На автодорозі Р-55 – авто MAN (перевізник – Клешня О.М.) з перевантаженням на 39%. Загальна вага транспортного засобу склала 55,73 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 34,02 євро.
5. На автодорозі Н-30 – авто MAN (перевізник – ТОВ “АЛЬТКОМАВТОТРАНС”) з перевантаженням на 40%. Загальна вага транспортного засобу склала 56 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 20,25 євро.
 Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.



Додати коментар

Користувач:
email:





From Wall Street to Tokyo,
London to Hong Kong and back,
The financial world spins.

- Fin.Org.UA

Новини

08:00 - Україна (знову) на межі фінансової катастрофи. Чи закінчаться гроші в бюджеті?
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 30.03.2026
18:00 - Саудівська нафта прорвалася через Ормуз уздовж берегів Ірану
17:05 - Війна з Іраном може закінчитися світовим дефіцитом пального – CNBC
16:05 - Прибуткові ставки трейдерів перед кроками Трампа викликали питання у юристів
15:06 - Іран атакував один з найбільших алюмінієвих заводів у світі
13:56 - У Запоріжжі суд виселив Національну спілку художників з горища комунальної будівлі
13:15 - Білий дім презентував OnlyFarms, зустрівши фермерів золотим трактором
12:30 - московіяни обстріляли об’єкти "Нафтогазу" на Сумщині: є суттєві пошкодження
11:58 - Гетманцев подасть законопроєкт про продовження податку на надприбутки банків: очікує дискусій
10:59 - Пайова участь: суд наказав АТБ доплати міськраді на Івано-Франківщині за затримку
10:00 - Керівники AI-напряму Мінцифри перейшли в Міноборони розвивати ШІ для армії
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 29.03.2026
18:00 - Аналітики визначили найбільш дохідні українські театри
17:35 - Темпи ремонту доріг перевищують планові показники – Кулеба
17:05 - Суд покарав сільраду, яка не врятувала дерева у заказнику "Косюрівський"
17:00 - Зеленський розповів, скільки пального споживає Україна на місяць
16:10 - Великий податковий законопроєкт розділять на три – Железняк
15:30 - "Київводоканал" відновлює подачу води
14:50 - Франція запровадила субсидії на пальне для окремих груп
13:56 - Скандал із "зерновими оборудками": трейдери призупинили закупівлі зі сторонніх елеваторів
12:58 - московіяни третю добу поспіль атакують газовидобуток "Нафтогазу" на Полтавщині
12:42 - Частина Києва залишилася без водопостачання
12:15 - "Укрзалізниця" посилює захист підстанцій
11:20 - НБУ поставив під сумнів компетентність гендиректора "Укрпошти"
10:25 - московія вдарила по українському морському порту: які наслідки
09:40 - московіяни двічі за ніч атакували Одесу: пошкоджено інфраструктуру
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 27 березня: фіналісти на посаду голови митниці, ціна кешбеку на пальне
21:00 - Одеса як інвестиційна платформа: чому місту потрібна нова модель розвитку


Більше новин