Олексій Чернишов ознайомився з ходом «Великого будівництва» на Миколаївщині

01.08.2020 11:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

31 липня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов з робочою поїздкою візитом відвідав Миколаївську область. Міністр провів нараду з керівництвом області щодо будівництва об’єктів проекту Президента «Велике Будівництво» та ДФРР, стану виконання завдань Уряду, зокрема, протидії поширенню респіраторної хвороби COVID-19, а також впровадження реформи адміністративно-територіального устрою. Як зазначив Міністр після наради, програма «Велике будівництво» надзвичайно важлива для розбудови країни — адже у всіх регіонах, зокрема і в Миколаївській області, будуються дитячі садки, школи, об’єкти спортивної інфраструктури та приймальні відділення опорних лікарень.
Додатково йде велике будівництво та капітальний ремонт доріг загального та місцевого значення. Міністр також торкнувся питання впровадження нового адмінтерустрою. «Верховна Рада України прийняла історичне рішення щодо створення нових 136 районів.
Конфігурація цих районів обговорювалась досить довго.
Було проведено тисячі зустрічей та нарад з ОДА, профільним комітетом ВРУ,  районами, Асоціацією міст України.
Я впевнений, що нинішня конфігурація — це остаточне компромісне рішення, яке відповідає як методиці, так і логіці формування системи адміністративно-територіального устрою», — наголосив він. За його словами, коли громади перейдуть на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом, це створить умови для їх розвитку та надасть можливість на рівні громад вирішувати соціально-економічні питання, зокрема, щодо покращення якості надання адміністративних послуг населенню. Міністр наголосив, що довкола нових районів виникають питання, які потребують спростування.
«Розмови про те, що укрупнення районів, відповідно до нового адміністративно-територіального устрою, погіршить якість надання послуг населенню – не відповідають дійсності.
Адже базові послуги будуть надаватися на рівні громад у Центрах надання адміністративних послуг.
Вони будуть підтримуватися державою, яка виділятиме на них кошти.
Тому їхати за сотні кілометрів не буде потреби», - зазначив Олексій Чернишов. Міністр разом з головою ОДА Олександром Стадніком відвідав низку об’єктів.
Зокрема, у Миколаєві загальноосвітню школу № 61, де вже відремонтовано спортивний майданчик, та дитячий садок № 72, де завершується капітальний ремонт будівлі та облаштування території.
У КНП «Миколаївська обласна багатопрофільна лікарня» Олексій Чернишов ознайомився з проектом реконструкції приймального відділення.
Лікарня є опорною та обслуговує населення Миколаївської області.
Наразі тут відбувається тендер, а роботи планується завершити у листопаді-грудні 2020 року.
Загалом в області планується реконструювати 6 приймальних відділень опорних лікарень.
Також очільник Мінрегіону оглянув ділянку дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв біля с.
Капустине Вітовського району, де тривають ремонтні роботи. Міністр подякував керівництву та команді ОДА за роботу, проте висловив декілька зауважень, зокрема щодо вилучення з переліку «Великого будівництва» об’єктів, що не відповідають вимогам.
Також Олексій Чернишов закликав область активніше освоювати кошти, які держава спрямовує через ДФРР на реалізацію проектів. Наостанок Олексій Чернишов завітав до КП «Миколаївський міжнародний аеропорт»,  де завершились роботи з переоснащення радіотехнічних засобів посадки літаків.
Міністр зазначив, що цей проект реалізовано завдяки фінансовій підтримці держави через ДФРР.
«Завтра з цього аеропорту відбудеться перший регулярний рейс до Києва і я хочу привітати мешканців Миколаївщини з такою видатною подією», - привітав він.

Додати коментар

Користувач:
email:





Збережіть монету в кишені, в кишені сорочки
Може, він стане більшим, ніж сьогоднішній
Не забувайте про складність світу грошей
Навчіться з ним жити, і він стане вашим другом

- Fin.Org.UA

Новини

13:00 - Артем Некрасов розповів про вимоги до учасників конкурсу на будівництво 1,5 ГВт нової високоманевреної газової генерації
12:30 - В обіг вводиться банкнота номіналом 2 000 гривень
12:23 - Посилення енергонезалежності лікарень у межах проєкту «Промінь надії»: з початку року власну генерацію електроенергії розпочали 30 закладів охорони здоров’я
12:02 - Сплата платежів оформлюється окремою платіжною інструкцією за кожним напрямом сплати та кожним кодом виду сплати
12:00 - Чи мають право платники єдиного податку третьої групи використовувати сонячні панелі для власних потреб?
12:00 - Техніка мера Українки возила пісок із цвинтаря для маєтків "Династії"
12:00 - Кличко розповів про будівництво нових укриттів у столиці
11:55 - Припиненням діяльності з реалізації пального або спирту етилового: особливості заповнення заяви про анулювання реєстрації платника акцизного податку
11:53 - Чи має право платник ПДФО включити до податкової знижки витрати за навчання у разі відсутності договору із закладом освіти?
11:52 - Неподання або несвоєчасне подання податкової декларації з рентної плати з відповідними типами додатків до неї: відповідальність
11:49 - Чи можна сплачувати податки з розрахункових рахунків, відкритих за кордоном?
11:48 - Період, з якого звільняються від сплати єдиного внеску ФОПи (без найманих працівників), які служать за контрактом
11:46 - Де можна ознайомитись з інформацією щодо режиму роботи, розміщення пунктів обслуговування (відокремлених пунктів реєстрації) користувачів КНЕДП ДПС?
11:44 - Єдиний рахунок – зручний механізм сплати платежів
11:43 - Чи має право на податкову знижку військовослужбовець, який отримує грошове забезпечення?
11:41 - Фізична особа отримала від юридичної особи подарункові сертифікати: оподаткування ПДФО
11:41 - Фізична особа отримала від юридичної особи подарункові сертифікати: оподаткування ПДФО
11:39 - Фізична особа, яка отримує заробітну плату, зареєстрована ФОП: що з ПСП?
11:37 - Дніпропетровщина: стан розгляду судових справ
11:36 - Дніпропетровщина: Офіс податкових консультантів – новий формат взаємодії платників та податкової служби
11:35 - Юридичні особи – платники транспортного податку поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 5,2 млн гривень
11:34 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від юридичних осіб понад 387,6 млн грн податку на нерухоме майно
11:33 - Майже 6,8 млрд грн ПДФО – внесок платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
11:32 - Податковий супровід: знання, які допомагають працювати впевнено
11:30 - ДПС, проєкт UK DIGIT та Фонд Східна Європа посилюють цифрову трансформацію податкових сервісів
11:30 - На Київщині за допомогою донорських коштів відновили 18 багатоповерхівок
11:28 - Довідка-розрахунок на виплату зарплати: як подати та отримати погодження через Електронний кабінет
11:27 - Своя справа після фронту: майже 700 консультацій для ветеранів у ДПС
11:25 - Сумщина отримала від Великої Британії енергетичну допомогу на понад 300 тисяч євро
11:25 - Аеропорти в Україні можна запустити за 3-5 місяців: названо умову


Більше новин

ВалютаКурс
Алжирський динар0.33445
Австралійський долар30.8693
Така0.36199
Канадський долар31.4042
Юань Женьміньбі6.5511
Чеська крона2.0973
Данська крона6.8062
Гонконгівський долар5.6808
Форинт0.142077
Індійська рупія0.46667
Рупія0.0024572
Новий ізраїльський шекель14.6969
Єна0.27399
Теньге0.095445
Вона0.029417
Ліванський фунт0.000497
Малайзійський ринггіт10.9171
Мексиканське песо2.5344
Молдовський лей2.532
Новозеландський долар25.5296
Норвезька крона4.5663
Саудівський ріял11.8556
Сінгапурський долар34.4148
Донг0.0016929
Ренд2.7168
Шведська крона4.5965
Швейцарський франк55.1378
Бат1.33037
Дирхам ОАЕ12.1197
Туніський динар15.0803
Єгипетський фунт0.8955
Фунт стерлінгів59.6063
Долар США44.5155
Сербський динар0.43348
Азербайджанський манат26.1948
Румунський лей9.7172
Турецька ліра0.9497
СПЗ (спеціальні права запозичення)60.4608
Євро50.8768
Ларі16.9003
Злотий11.8069
Золото182901.73
Срібло2628.79
Платина72121.34
Паладій55888.77

Курси валют, встановлені НБУ на 10.07.2026