Приватні інвестиції у залізничні вокзали дозволять створити якісну та сучасну інфраструктуру для людей, - Владислав Криклій

01.08.2020 00:00 | Міністерство інфраструктури України

31 Липня 2020, 21:12Реалізація перспективних проєктів з модернізації українських залізничних вокзалів на умовах державно-приватного партнерства покращить їх розвиток і дозволить створити якісну та сучасну інфраструктуру для людей.

На цьому наголосив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час наради щодо презентації дослідження з оцінки готовності концесії пілотних вокзалів, яка відбулася сьогодні, 31 липня.

“Залізничні вокзали в сучасному світі – це розвинені інтермодальні комплекси, зручні та комфортні для пасажирів. Ми маємо теж переймати цей позитивний досвід та створювати якісну та сучасну інфраструктуру для людей. Вдячний нашим міжнародним партнерам та консультантам за надану технічну допомогу з підготовки дослідження з оцінки готовності концесії пілотних вокзалів. Очікуємо результати найближчим часом. За допомогою механізму державно-приватного партнерства ми очікуємо залучити нові інвестиції на модернізацію об’єктів залізничної інфраструктури”, - зазначив очільник Міністерства.

За його словами, використання механізму ДПП сприятиме покращенню якості залізничних та інших допоміжних послуг (паркування, доступ до інформації тощо), дозволить розвинути нові послуги на вокзалах для поліпшення сервісу (магазини, ресторани, зони відпочинку тощо), а також підвищить їх енергоефективність та збільшить податкові надходження до бюджетів всіх рівнів. Крім цього, реалізація подібних проєктів удосконалить залізничну інфраструктуру для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп, наблизивши Україну до Європи.

Відтак, Глобальний інфраструктурний фонд (GIF) у координації з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), Міністерством інфраструктури України та Укрзалізницею залучив фахівців компаній Ernst & Young та АГРЕКА для надання технічних консультацій щодо попередньої оцінки потенціалу можливих приватних інвестицій в інфраструктуру декількох відібраних залізничних вокзалів за програмною концесією.

Відібрані вокзали в рамках проєкту включають вокзали міст Харків, Дніпро, Вінниця, Хмельницький, Миколаїв, Чоп та Київ. У майбутньому пілотна модель може бути застосована і до інших вокзалів України.

Участь у заході також взяли представники Глобального інфраструктурного фонду (GIF), Міжнародної фінансової корпорації (IFC), Світового Банку, Укрзалізниці, Міністерства інфраструктури та Команди підтримки реформ при Міністерстві (RST).

Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.



Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish, optimistic,
Bearish, pessimistic tones,
The market speaks loud.

- Fin.Org.UA

Новини

22:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОМПАНІЯ «ФОРМЕТ» (Київська обл., м. Бровари, бульв. Незалежності, 26 В)
22:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «УКРІНВЕСТБУД» (Львівська область., місто Львів, Львівська міська громада, вулиця Рахівська, будинок 4)
22:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «CАНДОРА» (Виробничий комплекс (ВК) №1 Миколаївська обл., Миколаївський р-н, Шевченківська сільська територіальна громада, с. Миколаївське)
22:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Старт» (м. Рівне, вул. Вишиванка, 2А)
22:52 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ЗДО МАЛЬВІНА СЕЛА ДРУХІВ (Рівненська обл., Рівненський р-н, село Друхів, вул. Шкільна,7А)
22:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АЛЬЯНС НАФТА ГРУП РВ» (Рівненська область, Дубенський район, Млинівська селищна територіальна громада, селище Млинів, вулиця Рівненська 19)
22:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, Яремчанська ТГ, м. Яремче, вул. Свободи, 309)
22:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (проммайданчик «Чернівецька обл., м. Сторожинець, вул. Чернівецька, 11 а» АТ «УКРТЕЛЕКОМ»)
22:49 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "БЛЕСІНГ МІЛК" (Черкаська обл., Уманський р-н, село Олександрівка, вул. Весняна, будинок 37)
22:48 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№ 100)» Філія «Харківська № 43» (м. Харків, вул. Таджицька, 17)
22:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «РЕСТОРАН КУВШИН» (місто Київ, вул. Велика Васильківська, буд. 96/17)
22:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КОМАРГОРОДСЬКЕ ВПУ (Тульчинський р-н, Вінницька обл., село Комаргород, вулиця Соборна, будинок, 65)
22:46 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ДБК БУД» (Рівненська обл., Дубенський р-н, Млинівська ТГ, с. Брищі, вул. Заводська, 20)
22:45 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди (ПП "УКРАЇНА-АГРО-2С" (Хмельницька обл., Кам’янецьПодільський р-н, с. Юрківці, вул. Хмельницьке шосе, 2)
22:45 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ФІРМА «АЛЬФА ЛТД» (ніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, вул. Окружна, буд. 3в)
22:43 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП ”Оліяр” (Львівська обл., Львівський р-н, Оброшинська ТГ, с. Ставчани, вул. Шашкевича, 36)
22:43 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОНОНІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» (Черкаська область, Золотоніський район, Шрамківська сільська територіальна громада, село Кононівка, вулиця Поштова, 2)
22:42 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ВАЛТЕКС» (Київська обл., м. Біла Церква, вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 2)
22:41 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ДП " Санаторій Моршинкурорт" ПрАТ ЛОЗП України "Укрпрофоздоровниця" (Львівська обл., Стрийський р-н, м. Моршин, вул. Проліскова, 6Б)
21:00 - Новини 16 січня: таксі у комендантську і рекорд долара
20:45 - Ціни на нафту з Новоросійська падають на тлі дронової небезпеки
20:38 - Bolt та Uklon домовились з Кличком про роботу таксі у комендантську
20:22 - США хочуть обмінювати важку венесуельську нафту на свою середню – Reuters
19:54 - У Києві без тепла залишаються 67 багатоповерхівок – Кличко
19:44 - Законопроект про публічні закупівлі: у Раді розповіли, як зміни готують
19:42 - Олексій Соболев: Україна залишається надійним постачальником продовольства та відповідальним учасником глобальної продовольчої безпеки
19:10 - Україна в 2025 році на 8% скоротила експорт залізної руди
19:00 - Ігор Зубович: Маємо унікальний шанс перезавантажити екологічну політику в Україні
19:00 - Підприємці назвали найбільші перешкоди для бізнесу у грудні
18:44 - Регулятор ухвалив рішення, необхідне для збільшення імпорту електрики


Більше новин