Одесский припортовый завод завершил полугодие с 1,2 млрд гривен убытка

31.07.2020 18:48 | Укррудпром

18:10 31 июля 2020 года

По итогам работы в первом полугодии 2020 года АО “Одесский припортовый завод” получило убыток в размере 1,17 млрд грн, по сравнению с 471,9 млн грн чистой прибыли за аналогичный период прошлого года. Согласно данным финансовой отчетности предприятия, чистый доход ОПЗ от реализации продукции в первом полугодии вырос в 2,2 раза — до 1,03 млрд грн, по сравнению с первым полугодием прошлого года (453,02 млн грн), передает enkorr.

При этом себестоимость продукции увеличилась в 2,5 раза — до 803,9 млн грн.

Валовая прибыль предприятия, согласно отчету, за первое полугодие составила 224,5 млн грн? Xnj на 79% больше аналогичного показателя в первом полугодии 2019 года.

Как сообщалось, АО “Одесский припортовый завод” (ОПЗ), последние годы в условиях кризиса работающий преимущественно по давальческой схеме, в 2019 году увеличил выпуск карбамида на 82,1% — до 324,6 тыс. тонн, но сократил производство аммиака в 4,7 раза — до 29,9 тыс. тонн.

Напомним, ОПЗ простаивал с конца апреля 2018 года, пока не возобновил работу в августе 2019 года по договору переработки давальческого сырья от компании “Агро Газ Трейдинг”.

В январе 2020 года ОПЗ объявил конкурс по отбору поставщика газа в объеме 50-60 млн кубометров в месяц на давальческих условиях для работы предприятия в мае-декабре этого года. Однако договор с его победителем — компанией “Укрнефтебурение” — подписан не был, а поставщиком газа для переработки по-прежнему остался “Агро Газ Трейдинг”.

Вторая попытка провести конкурс была запланирована на 22 июля. Накануне его проведения конкурсной комиссией ОПЗ были отклонены заявки ЧП “ОККО Контракт” и ООО “Торговый дом Сокар Украина”.

В день конкурса Хозяйственный суд Одесской области в качестве обеспечительной меры по иску SOCAR, остановил его проведение. 28 июля завод выступил с заявлением о приостановке отбора поставщика во исполнение решения суда.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks, bonds, and currencies,
Traded daily around the world,
Fortunes made and lost.

- Fin.Org.UA

Новини

11:15 - У 2025 році уряд залучив від продажу / обміну ОВДП на аукціонах понад 569 млрд грн, а загалом упродовж воєнного стану – майже 2 027 млрд грн
10:39 - Запроваджено вимоги щодо оприлюднення банками та банківськими групами пруденційної інформації
08:00 - Креветки, сублімати й інклюзивні пекарні: незвичний бізнес України у 2025 році
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 02.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:31 - Наказ Мінекономіки від 24.12.2025 № 3840 «Про затвердження розподілу коштів для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь»
18:00 - Нацбанк розповів, як бізнес оцінив ділову активність у кінці 2025 року
16:54 - НБУ показав курс долара і євро на друге січня 2026 року
16:31 - NBU Updates Foreign Currency List for Official Hryvnia Exchange Rates
16:31 - В Мінсоцполітики повідомили, скільки ВПО хочуть отримати житло за новою програмою
16:31 - Оновлено перелік іноземних валют, до яких встановлюється офіційний курс гривні
16:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 02.01.2026
16:00 - Меліорація: аграрії отримали у 2025 році на зрошення земель 34 млн грн державної підтримки
15:05 - московіяни атакували інфраструктуру "Укрзалізниці": які наслідки
14:34 - Свириденко відреагувала на петицію щодо додаткової винагороди для військових
14:31 - Про розміри ставок єдиного податку з 01.01.2026 для ФОП – платників єдиного податку першої та другої груп
14:29 - Електронний сервіс предзаповнення податкової декларації про майновий стан і доходи для фізичних осіб – платників податків
14:23 - Чи має право на ПСП фізична особа, яка працює неповний робочий день?
14:20 - Про сплату військового збору фізичними особами з доходів, які підлягають річному декларуванню
14:19 - За профілем діяльності юридичної особи проводиться навчання, у якому приймає участь найманий працівник: що з ПДФО?
14:17 - Для волонтерів спростили реєстрацію та відкрили онлайн-доступ до даних
14:14 - Економічна безбар’єрність: податкові послуги без перешкод і складнощів
14:13 - Леся Карнаух: Надходження податків та зборів до загального фонду за 12 місяців року склали 1,246 трлн гривень
14:00 - Сади, теплиці та нові культури: підсумки підтримки державою розвитку агровиробництва
13:37 - Затвердили незалежних членів нової наглядової ради "Енергоатому"
12:24 - московія 1 січня атакувала порти України
12:05 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Граніт ЛТД» (Букинське родовище, ділянка «Південна» розташоване 0,6 км на захід від с. Буки, Коростенського р-ну, Житомирської обл)
12:04 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Оператор ГТС України» (Київська область, Броварський район, Калинівська селищна територіальна громада, селище Калинівка, вулиця Лісова, 52 б)
12:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МЛІЇВ АГРО» (Черкаська обл., Черкаський р-н, село Мліїв, вулиця Яхнів Хутір, 1в)
12:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТІС» (Житомирська обл., м.мБердичів, вул.мВладислава Буковинського, 5)


Більше новин