В Україні з'являться сучасні прикордонні інспекційні пости

31.07.2020 18:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

За ініціативи Мінекономіки та підтримки Уряду найближчим часом буде відновлено фінансування будівництва сучасних прикордонних інспекційних постів у рамках Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство».
Про це заявив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергій Глущенко. Відновлення фінансування дозволить до кінця цього року запроектувати перші два з 10 постів, передбачених Програмою.
В цілому, до липня 2022 року необхідно буде привести у відповідність до вимог ЄС 35 таких постів. "По периметру нашої країни починаємо будувати сучасну інфраструктуру, яка дозволить нашим ветеринарам і фітосанітарам краще захищати внутрішній ринок і нас з Вами, як споживачів, від небезпечних харчових продуктів та інших небезпечних вантажів», - наголосив Сергій Глущенко. З метою обрання майданчиків для розбудови перших двох прикордонних інспекційних постів протягом декількох останніх заступник Міністра відвідав наступні пункти: - на кордоні України зі Словаччиною – пункт пропуску «Ужгород»; - з Угорщиною – пункт пропуску «Чоп (Тиса)»; - з Білоруссю – пункти пропуску «Сеньківка», «Виступовичі», «Нові Яриловичі»; - з Польщею – пункт пропуску «Рава-Руська». З побаченого на місцях до швидкої розбудови найкраще виявилися готовими пункти пропуску «Ужгород» (на кордоні України зі Словаччиною), а також «Виступовичі» (на кордоні України з Білоруссю). Загальна сума, яка у 2020 році буде виділена на розбудову двох прикордонних інспекційних постів, становитиме 28,3 млн.
грн.
Відновлення фінансування очікується в серпні. ДовідковоВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 лютого 2020 р.
№ 68, починаючи з 5 липня 2022 року в Україні з усіх існуючих має залишитися лише 35 прикордонних інспекційних постів, через які можна буде переміщувати комерційні вантажі з продуктами, перелік яких затверджено наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 26.03.2018 № 159. Через спалах коронавірусної хвороби фінансування розбудови прикордонних інспекційних постів у квітні 2020 року було вилучено і перенаправлено до Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» є частиною Угоди про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.
Участь України у зазначеній Програмі схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р.
№ 260-р.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investors gamble
Fortunes turn on a dime, the
Stock market's whims reign.

- Fin.Org.UA

Новини

13:56 - Скандал із "зерновими оборудками": трейдери призупинили закупівлі зі сторонніх елеваторів
12:58 - московіяни третю добу поспіль атакують газовидобуток "Нафтогазу" на Полтавщині
12:42 - Частина Києва залишилася без водопостачання
12:15 - "Укрзалізниця" посилює захист підстанцій
11:20 - НБУ поставив під сумнів компетентність гендиректора "Укрпошти"
10:25 - московія вдарила по українському морському порту: які наслідки
09:40 - московіяни двічі за ніч атакували Одесу: пошкоджено інфраструктуру
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 27 березня: фіналісти на посаду голови митниці, ціна кешбеку на пальне
21:00 - Одеса як інвестиційна платформа: чому місту потрібна нова модель розвитку
20:45 - Ринок праці: в Мінекономіки повідомили, коли запустять перший етап системи "Обрій"
20:25 - Не відчували впливу: голова комісії з добору очільника митниці заперечив політичний тиск
19:52 - Російські виробники нафти можуть оголосити форс-мажор через атаки на балтійські порти
19:45 - 139 господарств отримають фінансування: Уряд продовжив програму підтримки фермерів
19:12 - Війна та енергодефіцит: Dragon Capital погіршив прогноз для економіки України
19:00 - Торік Україна на понад 18% збільшила витрати на імпорт енергоресурсів
19:00 - Київстар у 2025 році розширив 4G-покриття на 630 населених пунктів
18:26 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 30 березня
18:15 - В Мінекономіки повідомили, коли українці отримають Нацкешбек за січень
18:07 - Розвиток телевізійного контенту: від класичних форматів до стримінгової революції
18:00 - Пункти екологічного контролю: Уряд продовжив реалізацію експериментального проєкту
17:44 - Енергетики не очікують відключення світла в Україні 28 березня
17:40 - Українці почнуть отримувати кешбек за січень вже з 27 березня
17:25 - В Україні підскочили ціни на тепличні томати: скільки вони коштуть
17:23 - Основні витрати у домашньому господарстві та як їх зменшити
17:21 - У Києві відбулася третя щорічна конференція з фінансової грамотності для педагогів "FinLit Forum"
17:14 - Не повсюдне явище: в Мінсоцполітики прокоментували черги в сервісні центри ПФУ
17:05 - Сформовано перелік оцінювачів для програми страхування воєнних ризиків
17:00 - ОТП БАНК долучився до проєкту фінансування ветеранського бізнесу через приватні облігації
16:55 - Помічника нардепа затримали за розкрадання вугілля на Львівщині


Більше новин