Ольга Стефанішина: Україна прагне долучитися до аналітичного процесу NATO reflection process для формування Стратегічної концепції НАТО-2030

31.07.2020 18:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 31 липня, Ольга Стефанішина, Віце-прем"єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України провела нараду з провідними експертами, які опікуються питаннями євроатлантичної інтеграції України.
У рамках обговорення Віце-прем"єр-міністр підкреслила важливість залучення України до участі в аналітичному процесі формування Статегічної концепції НАТО-2030 (NATO reflection process). “В рамках мого візиту до Брюсселю ми з паном Столтенбергом та іншими колегами у штаб-квартирі НАТО обговорили важливість залучення України до аналітичного процесу, який стане основою для формування стратегічної концепції НАТО-2030.
Україна є тією силою, яка може суттєво посилити євроатлантичну безпеку завдяки своєму практичному досвіду, вже наявним спроможностям у сфері безпеки і оборони, готовності до трансформації та партнерства у регіонах поза власними кордонами”, - повідомила Ольга Стефанішина. Віце-прем"єр-міністр підкреслила важливість наповнення практичним змістом Партнерства розширених можливостей НАТО, а також ефективної реалізації річних національних програм під егідою Комісії Україна-НАТО. “Ми вдячні всім громадським організаціям, які протягом багатьох років просували у суспільстві європейські і євроатлантичні цінності та ідею членства України в ЄС і НАТО.
Треба продовжувати цю роботу разом, бо нашим головним завданням залишається досягнення відповідності критеріям членства в НАТО.
Тому ми приділяємо підвищену увагу Річній національній програмі, яка дозволяє зробити реформи, що наближують Україну до членства в НАТО, планомірними, цілеспрямованими і зорієнтованими на конкретний результат”, - підкреслила Віце-прем"єр-міністр. Ольга Стефанішина додала, що серед важливих завдань є формування експертної платформи з питань євроатлантичної інтеграції, щоб налагодити ефективну регулярну співпрацю між експертною спільнотою та Урядом для аналітичного посилення нашого руху до НАТО.  “Серед спільних важливих завдань я бачу створення спеціальної цифрової платформи для моніторингу процесу виконання завдань щодо інтеграції України до НАТО.
Це може бути щось подібне на “Пульс Угоди” або інший формат, головне - щоб усі органи влади і суспільство могли бачити прогрес виконання завдань у цьому напрямку”, - підкреслила Ольга Стефанішина.

Додати коментар

Користувач:
email:





Financial crisis,
Lehman Brothers, subprime loans,
2008 shock.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 23 березня: обвал цін на нафту, африканський газ для України та смерть власника OnlyFans
20:40 - Львів розриває контракт з поляками щодо будівництва сміттєпереробного заводу
20:25 - URTF зібрав 2,8 мільярда доларів донорських внесків для України – Мінфін
20:00 - У Києві та окремих регіонах України – аварійні відключення
19:22 - Держстат розпочинає велике дослідження рівня життя українців
18:55 - ДТЕК та інші: хто отримає гроші від Норвегії на енергетику та постачання ліків в Україні
18:35 - Держава дофінансувала виплати одноразової допомоги для малозабезпечених
18:14 - московіяни почали масово завантажувати корейський месенджер через блокування
18:03 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 06.09.2024 № 1034 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 р. № 989 і 1026»
18:00 - Мінекономіки: нові правила контролю та цифровізація – Держпродспоживслужба готується до ринку ЄС
18:00 - Паливна криза: 20% членів ЄБА вже переглянули свої ціни
17:35 - Махінації з чеками: Податкова викрила велику мережу магазинів м’ясної продукції
17:30 - НКЦПФР посилює співпрацю з TheCityUK у розвитку ринків капіталу
17:29 - Звіт про результати публічного громадського обговорення та електронних консультацій проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання щодо провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами»
17:16 - Свириденко хоче залучити додаткові фінанси для ремонту доріг
17:00 - «Доступні кредити 5-7-9%»: щотижнева статистика
16:53 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 24 березня
16:47 - Понад 3000 об’єктів критичної інфраструктури в Україні потребують захисту – Кулеба
16:30 - Шлях до України: Польща vs Румунія
16:25 - "Астарта" купує два підприємства на Полтавщині
16:12 - В Україні ціни на пшеницю зросли до максимуму за півроку на тлі війни в Ірані
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
16:00 - У Києві 24 березня завершується опалювальний сезон
15:31 - Африка постачатиме Україні газ: ведуться перемовини
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.03.2026
15:25 - У Хмельницькому побудують підприємство: забезпечуватиме обладнанням бетонозаводи
14:53 - Власник платформи для дорослих OnlyFans помер від раку
14:44 - Ганна Лігун: Підтримка Франції важлива для посилення енергетичної стійкості України і підготовки до наступної зими


Більше новин