На Дія.Бізнес з’явився освітній серіал для підприємців про фінансову грамотність

31.07.2020 18:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

31 липня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України у партнерстві з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), членом Групи Світового банку (World Bank Group), презентували освітній серіал «Фінансова грамотність для підприємців» на платформі Дія.Бізнес. Освітній серіал складається з 20 серій і охоплює теми: - Вибір правової форми підприємства та податкової системи - Що таке виручка - Обговорюємо операційні витрати - Що таке EBITDA підприємства та чому вона важлива - Говоримо про операційний прибуток та чистий прибуток, і як їх рахувати - Чим відрізняються прибуток і гроші - Чому прибуток не дорівнює грошам і що таке «касові розриви» - Що таке баланс і чому він важливий - Навіщо потрібна фінмодель та її різні сценарії - Що таке точка беззбитковості Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан наголосила на проблемі відсутності комплексних знань у підприємців щодо ефективного управління власними фінансами в кризовий період.
«Минулого місяця Мінцифрою та партнерами було запущено першу Національну онлайн-школу для підприємців на платформі Дія.Бізнес.
Сьогодні ж ми робимо наступний важливий крок, презентуючи масштабний курс «Фінансова грамотність для підприємців», — підкреслила Валерія Іонан. Керівник діяльності IFC в Україні, Група Світового Банку, Олена Волошина зауважила, що чим краще підприємець володіє фінансовою грамотністю, тим кращими є результати його бізнесу.
«Бізнес має спілкуватися однією мовою з фінансовими установами.
Це мова фінансової звітності.
Але ще більш важливо для бізнесу розуміння власної фінансової ефективності.
Тому розуміння фінансової лексики є абсолютно необхідною умовою». Керівник програм в Україні Фонду розвитку ефективного врядування у Посольстві Великої Британії Алекс Філпотт сподівається, що освітній серіал підвищить фінансову грамотність приватних осіб і малого та середнього бізнесу. Заступник директора бюро співробітництва посольства Швейцарії в Україні Віктор Шуткевич наголосив на завданні передати найкращий світовий досвід українським підприємцям.
«Для того, щоб працювати з банком, підприємцю треба бути фінансово обізнаним і фінансово грамотним.
І освітній серіал якраз вирішує цю задачу», — заявив Віктор Шуткевич. Старший спеціаліст з питань фінансового сектору, регіональний керівник програм розвитку цифрових фінансів та кредитної інфраструктури в Європі та Центральній Азії Міжнародної фінансової корпорації (International Finance Corporation) Заріна Одінаєва підкреслила, що питання фінансової освіти є важливим і пов’язано з розвитком цифрового виміру.
«Ми розуміємо, що люди, які є одноосібними власниками бізнесу, не мають багато часу на освіту — їм треба займатися власною справою.
Тому ми зробили цей курс із урахуванням цього, щоб їм простіше було його пройти за допомогою коротких серій», — заявила Заріна Одінаєва. Пряма трансляція презентації освітнього серіалу: https://www.facebook.com/diia.business/videos/2678866182383506/ Освітній серіал «Фінансова грамотність для підприємців» на платформі Дія.Бізнес: https://business.diia.gov.ua/courses/finansova-gramotnist-dla-pidpriemciv Підготовка освітнього серіалу стала можливою завдяки підтримці міжнародних партнерів в рамках чотирирічного проєкту IFC «Фінансова інклюзія задля економічного зростання в Україні», який реалізується у партнерстві з Державним секретаріатом з економічних справ Швейцарії (SECO) та Фондом ефективного врядування Великої Британії (GGF).

Додати коментар

Користувач:
email:





The market is high
Stocks are soaring up above
Investors happy

- Fin.Org.UA

Новини

12:17 - Податкова декларація з транспортного податку: який код за КАТОТТГ зазначається у рядку 8 заголовної частини?
12:14 - Юрособа – платник ЄП третьої групи реорганізується шляхом приєднання: коли подавати останню податкову декларацію платника єдиного податку?
12:13 - Що є об’єктом та базою оподаткування екологічним податком?
12:10 - Коли вважається врученим ППР
12:09 - Суб’єкт господарювання уклав з органом виконавчої влади договір сервітуту: чи сплачувати плату за землю?
12:08 - Які документи необхідно надати для отримання ліцензії на виробництво спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів чи рідин, що використовуються в електронних сигаретах?
12:06 - Комунікаційна податкова платформа – зручний механізм взаємодії між податковими органами і представниками бізнесу
12:02 - Заробітна плата виплачується систематично: порядок заповнення граф 3а та 3 додатка 4ДФ до Розрахунку ЮО або додатка ФІЗ-4ДФ до Розрахунку ФОП/НПД
12:00 - Чи можуть податкові агенти подати уточнюючий Розрахунок ЮО або Розрахунок ФОП/НПД за періоди, за якими минув строк позовної давності?
11:59 - Резидент Дефенс Сіті: застосування пільгових правил
11:58 - Рентна плата: платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів понад 1,1 млрд гривень
11:56 - За користування надрами платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету на 27,8 відс. більше рентної плати ніж торік
11:55 - Плата за землю: надходження від юридичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини перевищили 4,6 млрд гривень
11:55 - Трамп пригрозив "величезними економічними наслідками" країнам, які підтримують Іран
11:53 - Робоча зустріч податківців Дніпропетровщини з платниками Кам’янського району
11:52 - Податківці Дніпропетровщини обговорили з бізнесом ризики штучного «дроблення бізнесу»
11:51 - Надходження з ПДФО зросли на 18,7 %
11:49 - Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу. Відповідно до п.п. 14.1.257 п. 14.1 ст. 14 розд. І Податкового кодексу України (далі – ПКУ) поворотна фінансова допомога – це сума коштів, що надійшла платнику податків у користування
11:48 - "Російський слід" і нова оборонна Україна: Олег Крот про майбутнє українського ВПК
11:25 - Нафта відреагувала на глухий кут навколо Ірану
10:55 - Транзит українського зерна через Румунію сповільнився: які причини
10:45 - Держборг США – 40 трильйонів доларів
10:15 - Після атаки московія знеструмлення у Києві та шести областях: увечері просять економити світло
09:55 - московія вдарила по продуктових складах в Борисполі
09:25 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:25 - ЗАЕС знову пережила блекаут, ризики для ядерної безпеки посилюються – Енергоатом
09:00 - Енергетики розповіли про ситуацію зі світлом в Києві після масованого обстрілу московія
08:30 - Альтернативні інвестиції: переваги та ризики
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 20.08.2026
06:00 - Дзвінок не з поліції. Чи успішне полювання на колцентри


Більше новин