Напередодні 16-ї річниці Повітряних Сил в Командуванні виду ЗС України вшанували полеглих побратимів та нагородили кращих військовослужбовців

31.07.2020 18:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 31 липня, напередодні Дня Повітряних Сил Збройних Сил України в Командуванні виду відбулося урочисте шикування з нагоди свята.
Цього разу значно скромніше ніж минулого року, через епідеміологічну ситуацію в державі та світі. Рівно шістнадцять років тому Повітряні Сили об’єднали в собі могутній потенціал Військово-Повітряних Сил та Військ Протиповітряної оборони Збройних Сил України.  За короткий період вони стали найбільш боєздатним видом Збройних Сил України, який в повній мірі продемонстрував свою ефективність з початком бойових дій на Сході країни. Символом героїзму та жертовності в новітній історії України стали імена Героїв України Костянтина Могилка та Дмитра Майбороди, кавалера ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеню Олександра Бєлого, захисників Донецького летовища – військовослужбовців зведеного загону Повітряних Сил, інших військових частин і підрозділів виду Збройних Сил, які віддали своє життя за цілісність нашої Україні. Нажаль, з часу війни на Сході України, більш як півсотні наших бойових побратимів загинули в ході ведення бойових дій з російськими окупаційними військами. "Сучасний розвиток Повітряних Сил здійснюється з урахуванням викликів і загроз сьогодення, які постали перед нашою державою у 2014-му році, – зазначив у своєму виступі командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-полковник Сергій Дроздов.
– Відповідно до Державної програми розвитку Збройних Сил України здійснено приведення організаційних структур Повітряних Сил у відповідність із структурами держав-членів НАТО". "Для визначення напрямків подальшого розвитку Повітряних Сил на довгострокову та середньострокову перспективу відпрацьовано Візію Повітряних Сил 2035, Проект стратегії розвитку Повітряних Сил до 2035 року, Проект Концепції розвитку Повітряних Сил на період до 2025 року", – підкреслив керманич виду. У 2020 році в Повітряних Силах заплановано проведення понад 20 командно-штабних навчань, навчання з бойовими стрільбами зенітних ракетних комплексів та авіації. За короткий період Повітряні Сили суттєво покращили рівень справності озброєння.
Лише у першому півріччі цього року отримано та відновлено близько 20 одиниць основних зразків озброєння та військової техніки та майже 10 одиниць техніки забезпечення. "Щиро дякую кожному солдату, сержанту, офіцеру та генералу за патріотизм, мужність і самовідданість, з якими ви виконуєте обов’язки в сучасних умовах, – говорить командувач виду генерал-полковник Сергій Дроздов.
– Висловлюю глибоку повагу ветеранам Повітряних Сил, які стояли у витоків нашого виду Збройних Сил України та сьогодні допомагають вирішувати поставлені завдання, бажаю усім  мирного неба, міцного здоров’я та успіхів у благородній справі служіння українському народові заради миру і процвітання нашої держави".

Додати коментар

Користувач:
email:





Market volatility,
Fear and greed drive the ticker,
Navigate with care.

- Fin.Org.UA

Новини

21:40 - Макроекономічний та монетарний огляд, квітень 2026 року
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:40 - Macroeconomic and Monetary Review, April 2026
21:00 - Новини 6 квітня: золото на мільйони працівника ТЦК, "податок на OLX" доопрацювали
20:42 - Китайці відкрили ринок борошна для України
20:25 - Трамп заявив, що "забрав би нафту Ірану", але американці хочуть додому
20:10 - Світоліна і Стаховський відкривають падел-клуб у Києві на Подолі
19:50 - Уряд спрощує отримання права керування сільгосптехнікою через дефіцит водіїв
19:35 - Associated Press скоротить 5% глобального штату журналістів
19:25 - Уряд спростив для водіїв категорій С і D доступ до роботи на сільгосптехніці
19:25 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла для населення 7 квітня
18:55 - Україна в березні встановила рекорд з експорту соняшникової олії
18:25 - Авіаудари зупинили роботу нафтохімічних заводів Ірану
18:10 - Депутати знову хочуть скасувати статус політично значущих осіб: додали норму в проєкт закону
18:00 - Українське борошно відкриває для себе Китай: узгоджені правила експорту
17:55 - Найбільший виробник СПГ московії заснував компанію з будівництва танкерів
17:45 - "Укрпошта" повідомила, як працюватиме в період Великодня
17:44 - Звіт про надходження запитів на публічну інформацію за березень 2026 р.
17:31 - Запрошуємо подавати роботи для участі у Форумі молодих дослідників 2026
17:25 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 7 квітня
17:00 - Більше ніж просто редизайн: як змінився портал послуг Держводагентства
16:55 - Березневий імпорт дизелю в Україну встановив рекорд
16:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП “ТРАНС-ЕКСПРЕС” (Київська обл., Бучанський р-н, Борщагівська т. г., с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева, 4-А)
16:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «РУСЬ ІНВЕСТ» (Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с-ще Богданівці, вул. Заводська, 3/1)
16:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТРАЙГОН ФАРМІНГ ХАРКІВ» (Черкаська обл., Звенигородський р-н, с. Лип'янка, вул. Козацька, буд. 1-Т)
16:49 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Господарство Карвицьких» (Хмельницька обл., Шепетівський р-н, м.Полонне, вул. Супутника, 20)
16:44 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ЮНА-КР» (АЗК Дніпропетровська обл., м. Апостолове, вул. Елеваторна, 1а)
16:43 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство» (Вінницька обл., Хмільницький р-н., смт. Глухівці, вул. Заводська, буд. 1)
16:42 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФОП Макогон О.В. (Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський р-н, село Маків, вул. Воздвиженська, буд. 71)


Більше новин