Мінветеранів поглибить співпрацю з ПРО ООН в напрямку реінтеграції ветеранів у суспільство

14.07.2020 19:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Мінветеранів поглибить співпрацю з ПРО ООН в напрямку реінтеграції ветеранів у суспільство.
Про це домовилися під час сьогоднішньої зустрічі Міністр у справах ветеранів України Сергій Бессараб та Координатор системи ООН в Україні Оснат Лубрані. Під час зустрічі, в якій взяли участь і представники Міжнародної організації з міграції України, Міністр подякував представникам ООН України за роботу, яку вони здійснюють в Україні щодо подолання наслідків збройної агресії Російської Федерації на сході України та підтримки нашої країни в цілому. Сергій Бессараб відзначив, що Мінветеранів зацікавлене і готове організаційно підтримати проведення дослідження потреб ветеранів АТО/ООС у Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській та Луганській областях у липні-серпні 2020 року, яке реалізовуватиметься в рамках Програми розвитку ООН в Україні. В свою чергу Координатор системи ООН в Україні Оснат Лубрані розповіла про напрямки, над якими наразі працює команда ПРО ООН, підкресливши, що навколо вирішення проблем ветеранів мають об’єднатися усі органи державної влади.
Також вона запропонувала включити представників Мінветеранів до робочих груп, які працюють над подоланням наслідків війни на сході України. Варто відзначити, що в липні за ініціативи ПРО ООН заплановано проведення тренінгів для фахівців Донецької та Луганської областей на тему «Психо-фізична та медико-психологічна реабілітація жінок – учасниць бойових дій на сході України». Під час зустрічі представники Міжнародної організації з міграції України, які реалізовують спільно з Мінветеранів проект щодо реінтеграції ветеранів у Київській, Львівській та Дніпропетровських областях, повідомили, що від МОМ до Міністерства буде направлений спеціальний консультант, що сприятиме поглибленню співпраці.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансові мрії
Можуть стати реальністю,
Тільки не забувай.

- Fin.Org.UA

Новини

19:50 - НБУ після захоплення інкасаторів Ощадбанку в Угорщині порадив "оминати ризикові країни"
19:45 - Адвокати ексрегіонала Іванющенка зірвали засідання суду
19:25 - "Американці цього не побачать": США не повернуть компаніям зібрані незаконно мита
19:20 - Кулеба розповів, хто профінансує реалізацію планів стійкості міст
19:00 - Київстар – у числі провідних світових операторів Starlink Mobile із 5 млн абонентів
18:55 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 9 березня
18:55 - Купівля авто в регіонах: де в Україні найактивніше купують нові та вживані моделі
18:40 - Стартує обговорення з учасниками ринку змін до правил подання звітності про активні операції
18:34 - Уряд виділив перші 10 мільярдів гривень на реалізацію планів стійкості міст
18:30 - Чверть імпорту на кону: чим загрожує блокування українського кордону зі Словаччиною та Угорщиною
18:25 - Поки США б’ють по Ірану, Індії дали дозвіл купити частину нафти московія
18:20 - У частині регіонів 7 березня графіки відключень світла діятимуть з 8 ранку до опівночі
18:05 - До кінця року Запоріжжю передадуть дві мобільні електропідстанції
18:00 - Національний банк у лютому 2026 року застосував до одного банку і трьох небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу
17:45 - Сховища забиті: Кувейт почав згортати видобуток нафти
17:45 - Уряд виділив 3 мільярди на розвиток науки: на що підуть кошти
17:32 - У Перській затоці застрягли товари на десять мільярдів доларів – ЗМІ
17:15 - Внесок в економіку та благодійсність: підсумки роботи LEROY MERLIN UKRAINE у 2025 році
17:15 - Нафта вже понад $90: у Перській затоці лунає попередження про "стоп" її експорту за дні
17:00 - Україна та Ліван домовились посилити торгівлю та створити спільний агрохаб
16:46 - В Ірпені відкрили ресторан McDonald’s
16:45 - Електроенергія промспоживачам: Мінекономіки підготувало постанову щодо стабілізації цін
16:30 - Жорстка правда про ESG
16:15 - "Укрзалізниця" втричі збільшила доходи від здачі в оренду своїх площ
15:58 - У Києві знесли 1 173 зовнішньої реклами: найбільше скарг - на конструкції з підсвічуванням
15:54 - Кількість порушень митних правил зросла на чверть
15:48 - До уваги юридичних осіб – платників єдиного податку четвертої групи, які отримують цільове фінансування з різних джерел!
15:37 - До уваги платників!
15:34 - Задекларована праця – це внесок у стабільність країни, підтримка економіки та соціальний захист працівників
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 09.03.2026


Більше новин