Повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проєктів Законів України

14.07.2020 17:54 | Міністерство інфраструктури України

«Про приєднання України до Міжнародної конвенції про контроль суднових баластних вод й осадів та управління ними 2004 року» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з приєднанням України до Міжнародної конвенції про контроль суднових баластних вод й осадів та управління ними 2004 року»14 Липня 2020, 11:54Проєкти Законів України «Про приєднання України до Міжнародної конвенції про контроль суднових баластних вод й осадів та управління ними 2004 року» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з приєднанням України до Міжнародної конвенції про контроль суднових баластних вод й осадів та управління ними 2004 року» (далі – проєкти Законів) розроблено Міністерством інфраструктури України відповідно до частин п’ятої та сьомої статті 9, пункту «а» частини першої статті 13 Закону України «Про міжнародні договори України».
Метою прийняття Закону України «Про приєднання України до Міжнародної конвенції про контроль суднових баластних вод й осадів та управління ними 2004 року» є надання згоди України на обов’язковість для неї  Міжнародної конвенції про контроль суднових баластних вод й осадів та управління ними 2004 року шляхом приєднання до неї.
Проєктом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з приєднанням України до Міжнародної конвенції про контроль суднових баластних вод й осадів та управління ними 2004 року» передбачається імплементація положень Конвенції щодо відповідальності за правопорушення з питань управління баластними водами (стаття 8 Конвенції), щодо наявності на борту судна таких суднових документів як міжнародного свідоцтва про управління баластними водами, журналу операцій з баластними водами щодо перевірки, виявлення порушень і контролю суден (статті 9, 10 Конвенції), щодо управління баластними водами та їх контролю (Додаток до Конвенції).
Проєкти Законів розміщено на офіційному вебсайті Мінінфраструктури (www.mtu.gov.ua) у підрубриці «Електронні консультації з громадськістю» рубрики «Консультації з громадськістю».
Текст Міжнародної конвенції про контроль суднових баластних вод й осадів та управління ними 2004 року українською мовою в офіційному перекладі розміщено на сайті Верховної Ради України за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/896_050.
Зауваження і пропозиції до проєктів Законів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прохання надсилати до 30.07.2020 на поштову адресу Мінінфраструктури: 01135, м. Київ, пр-т. Перемоги, 14, а також на електронну адресу контактної особи Директорату морського та річкового транспорту: shepel@mtu.gov.ua.



Додати коментар

Користувач:
email:





Український ринок
Із бурхливими коливаннями –
Треба знати правила.

- Fin.Org.UA

Новини

09:57 - Між "Лівобережною" та "Арсенальною" курсуватиме один поїзд метро
09:45 - Частина Києва залишилась без водопостачання після атаки московія
09:25 - Через обледеніння контактної мережі затримуються 42 поїзди: які найбільше запізнюються
09:12 - Після удару балістикою у селищі на Львівщині 376 абонентів без газу
09:00 - Екзотика на українському полі: як ветеран заробляє на бататі
09:00 - На лівому березі Києва – екстрені відключення, метро частково не працює
08:30 - Хто інвестуватиме в енергетику
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 09.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 8 січня: знеструмлений південь, хуртовина на дорогах
20:45 - Веревський купує 9 агропідприємств "Агро-Регіону" ексміністра економіки
20:35 - Світове економічне зростання впаде до 2,7% у 2026 році – ООН
20:15 - У Нікополі відновили теплопостачання після російського обстрілу
20:05 - Пришвидшення: НБУ пояснив, навіщо купив машину для знищення монет за 12 мільйонів
19:57 - московіяни атакували порт на Одещині
19:30 - Кабмін погодив призначення експосолки Німеччини на посаду бізнес-омбудсмена
19:23 - Засідання Комісії
19:15 - Ірак націоналізує операції на нафтовому родовищі "Лукойлу"
18:50 - В Украні зменшились внутрішні перепродажі вживаних авто: які моделі обирають
18:46 - Знайшлися 911 МВт: Свириденко розповіла про результати перегляду списку критичних об'єктів
18:40 - Китайський ШІ-стартап MiniMax Group залучив 619 мільйонів доларів під час IPO
18:10 - Через негоду 75 тисяч родин на Київщині залишились без світла
18:01 - Нові антирекорди гривні: офіційно євро вперше перетне позначку 50, долар – по 43
17:48 - На Дніпропетровщині заживили майже усю критичну інфраструктуру – Yasno
17:21 - 9 січня графіки відключення світла діятимуть усю добу
17:14 - Кабмін звільнив очільника Держгеонадр
17:10 - "Нова пошта" попередила про затримку доставок на заході країни через негоду
16:35 - Біля Туреччини БПЛА атакував танкер, який йшов до російського порту
16:30 - "Запоріжсталь" призупинив роботу через блекаут
16:30 - Які рішення потрібні прифронтовим регіонам


Більше новин