Олексій Чернишов: Програма Президента «Велике будівництво» є пріоритетом Мінрегіону

14.07.2020 17:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

13 липня в Офісі Президента відбулась зустріч Президента України з керівництвом Верховної Ради України та Кабінетом Міністрів України. Під час заходу було обговорено стан виконання Програми «Велике будівництво».
Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов повідомив, що Мінрегіон здійснює комплекс заходів з метою ефективної реалізації Програми «Велике будівництво», зокрема, моніторинг реалізації Програми, моніторинг фінансування будівництва, координація та верифікація проектної документації по об’єктах будівництва з ОДА. «Програма Президента «Велике будівництво» є пріоритетом Мінрегіону.
Адже саме розбудова країни і покращення життя людей є основою для розвитку нашої держави, кожного її регіону, кожного міста та громади», – наголосив Міністр. У Мінрегіоні створено спеціальний мобільний підрозділ – моніторингову групу, яка перевіряє об’єкти будівництва по всій країні.
Станом на сьогодні перевірено 64 об’єкти в 9 областях.
До кінця третього кварталу поточного року буде перевірено 100 % шкіл, садочків та спортивних об’єктів, що входять до програми Президента «Велике будівництво». Завершено будівництво на 32 об’єктах: 11 шкіл, 14 дошкільних навчальних закладів, 7 спортивних об’єктів.
До 1 вересня 2020 року планується завершити роботи на понад 70 об’єктах.  В рамках Програми «Велике будівництво» планується реконструкція або капітальний ремонт 210 приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я.
«Завдання Мінрегіону – забезпечити ремонт та реконструкцію 100 % приймальних відділень, що включені до Програми «Велике будівництво»,  до прийняття і встановлення медичного  обладнання», - додав Олексій Чернишов. Державним фондом регіонального розвитку, розпорядником якого є Мінрегіон,  на області спрямовано 2 млрд грн. «За кадром» відбувається щоденний контроль, перевірки,  наради з областями.
Всі ці дії Міністерства розвитку громад та територій направлені на забезпечення ефективної реалізації Програми Президента.
Адже ми разом зацікавлені в успіху «Великого будівництва», -  підсумував Міністр.

Додати коментар

Користувач:
email:





Buy low, sell high, right?
But emotions can cloud sight
Discipline is key

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - У Києві та окремих регіонах України – аварійні відключення
19:22 - Держстат розпочинає велике дослідження рівня життя українців
18:55 - ДТЕК та інші: хто отримає гроші від Норвегії на енергетику та постачання ліків в Україні
18:35 - Держава дофінансувала виплати одноразової допомоги для малозабезпечених
18:14 - московіяни почали масово завантажувати корейський месенджер через блокування
18:00 - Паливна криза: 20% членів ЄБА вже переглянули свої ціни
17:35 - Махінації з чеками: Податкова викрила велику мережу магазинів м’ясної продукції
17:16 - Свириденко хоче залучити додаткові фінанси для ремонту доріг
16:53 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 24 березня
16:47 - Понад 3000 об’єктів критичної інфраструктури в Україні потребують захисту – Кулеба
16:30 - Шлях до України: Польща vs Румунія
16:25 - "Астарта" купує два підприємства на Полтавщині
16:12 - В Україні ціни на пшеницю зросли до максимуму за півроку на тлі війни в Ірані
16:00 - У Києві 24 березня завершується опалювальний сезон
15:31 - Африка постачатиме Україні газ: ведуться перемовини
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.03.2026
15:25 - У Хмельницькому побудують підприємство: забезпечуватиме обладнанням бетонозаводи
14:53 - Власник платформи для дорослих OnlyFans помер від раку
14:43 - МЗС Ірану заявив, що не веде перемовини зі США
14:40 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «УКРКРЕЙДА-ОРГАНІК» (Тернопільська обл., м. Кременець, вул. Ольжича, буд. 5)
14:39 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НІКАГРОТРАНС» (ПМ №2 Миколаївська обл., Баштанський р-н, Баштанська міська територіальна громада, м. Баштанка, вул. Промислова, буд. 4А)
14:38 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НІКАГРОТРАНС» (ПМ №1 Миколаївська обл., Баштанський р-н, Баштанська міська територіальна громада, м. Баштанка, вул. Промислова, буд. 4)
14:37 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ТАВРІЯ ПЛЮС» (м. Хмельницький, вул. Тернопільська, буд. 17/2)
14:35 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Городоцький завод Будматеріали і К» (Рівненська область, Рівненський район, с. Городок, вул. Барона Штейнгеля, 88)
14:34 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ОДЕСЬКИЙ КОРКОВИЙ ЗАВОД (Одеська область, м. Одеса, вул. Миколи Боровського, буд. 23)
14:33 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФГ «Кринички-ЮСС» (Вінницька обл., Вінницький район, с. Юшківці, вул. Шевченка, 26г)
14:32 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФОП Красько О.О. (Рівненська обл., Сарненський р-н, м. Сарни, вул. Широка, 10)
14:30 - Стратегія державної екологічної політики України до 2030 року: робоча група Мінекономіки напрацювала оновлення
14:30 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «БМГ» (Готельний комплекс для відпочинку населення та туризму: Дніпропетровська обл., Самарівський район, с. Новоселівка, вул. Зарічна, 17)
14:29 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «РЕСТ ТРЕЙД» (вул. Комунальників,10, м. Чернівці, Чернівецька обл.)


Більше новин