Олексій Любченко та Грігол Катамадзе підписали Меморандум про партнерство та співробітництво між ДПС та АППУ

14.07.2020 08:39 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що Голова Державної податкової служби України Олексій Любченко та Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе підписали Меморандум про партнерство та співробітництво.
«Асоціація платників податків України завжди була надійним партнером податкової служби, а наше співробітництво – продуктивним. Ми спільно працюємо над створенням сприятливих умов для ведення бізнесу, адже успішний та прибутковий бізнес – це запорука стабільної та процвітаючої економіки. Підписання Меморандуму є значним кроком у налагодженні якісно нових стосунків між податковою та Асоціацією», – зазначив Олексій Любченко.
За його словами, підписаний Меморандум посилить та зміцнить співробітництво між членами Асоціації і податківцями та стане новим етапом у їхній спільній роботі.
Відповідно до Меморандуму сторони спільно працюватимуть над удосконаленням податкового законодавства. Так, Асоціація зможе здійснювати експертизу та надавати ДПС пропозиції до проєктів регуляторних актів, головним розробником яких є ДПС. Крім того, податкова та АППУ організовуватимуть консультації з громадськістю та платниками податків щодо таких нормативних документів для розуміння пропозицій бізнесу тощо.
До зустрічі за допомогою платформи ZOOM також долучилися понад             60 представників Асоціації з усієї України, які мали змогу поставити свої питання керівництву ДПС. Діалог вийшов активним та цікавим. Учасники обговорили напрями реформування податкової служби, її поточні завдання та ініціативи, розвиток сервісної складової тощо.
Так, на питання, які шляхи досягнення податковою службою цільових значень ключових показників ефективної роботи, Олексій Любченко відповів: «Чітке дотримання норм Податкового кодексу України, виконання повсякденної роботи, визначення через методологію функцій і процесів та їх спрощення, а також розбудова сервісної складової».
Варто зауважити, що розвиток нових сервісів – на сьогодні в пріоритеті служби. Удосконалюється функціонал Електронного кабінету, впроваджуються нові форми роботи, доопрацьовується програмний РРО, яким вже з 1 серпня зможуть за бажанням користуватися підприємці, тощо.
Цікавилися учасники також функціональними змінами, пов’язаними з запровадженням для ДПС статусу єдиної юридичної особи.
Інформація розміщена на офіційному вебпорталі ДПС України за посиланням
 
https://tax.gov.ua/novini/425446.html

Додати коментар

Користувач:
email:





Ticker tape ticker,
Numbers flicker, rise and fall,
Stock market ticker.

- Fin.Org.UA

Новини

17:58 - США зняли санкції з трьох російських суден
17:56 - В Україні працюють 26 іноземних виробників ліків, які залишились на ринку московія – дослідження
17:40 - MELIS від NUMO Development здобув перемогу в головному архітектурному конкурсі України 2026
17:30 - В одному з найбільших міст України дозволять їздити швидше
17:16 - Нацбанк показав курс долара і євро на середу 1 квітня
17:05 - Страховики України збільшили надходження від "автоцивілки" і КАСКО
17:00 - До двох страховиків застосовано заходи впливу у вигляді штрафів
16:50 - Один із найбільших НПЗ московії може не працювати ще місяць – Reuters
16:40 - "Фавбет" оштрафували на понад 400 тисяч: в чому причина
16:38 - Стратегічне рішення: Уряд погодив будівництво заводу з виробництва паливних збірок для АЕС
16:32 - Чому обшуковують лікарні
16:30 - Тренд енергетичної децентралізації: сучасні рішення для енергонезалежності бізнесу
16:27 - Морський порт вперше в Україні продав послуги перевантаження через аукціон
16:10 - Засідання Комісії
16:00 - Латвія припинила експортувати до московія руду, але продовжує постачати алкоголь – ЗМІ
15:58 - Україна готує механізм часткового продажу стратегічних держкомпаній
15:55 - Унесено зміни до Правил подання звітності про активні операції
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.04.2026
15:25 - Поки немає "гарних новин" щодо надання 90 мільярдів євро допомоги для України – Каллас
15:18 - Главу Пентагону запідозрили в інсайдерській торгівлі акціями напередодні війни з Іраном
15:15 - НПЗ Сакартвело відмовляється від російської нафти
15:08 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження форми інформації про суб’єктів господарювання, що здійснюють заготівлю та операції з металобрухтом»
14:58 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження форми інформації про суб’єктів господарювання, що здійснюють заготівлю та операції з металобрухтом»
14:45 - Справа "Мідас": суд збільшив заставу підозрюваному Миронюку
14:40 - Україні вдається уникати дефіциту та зберігати ціни на пальне нижчими, ніж у ЄС, - НАУ
14:39 - ФДМ приватизує спиртзавод на Вінничині: яку ціну запропонував переможець аукціону
14:20 - В Україні дорожчають сільгоспземлі та ділянки для забудови: зростання цін подекуди сягає 70%
14:10 - Ціна на бензин у США перетнула психологічний бар’єр
13:59 - Наслідки війни в Ірані: Єврокомісія закликала готуватися до тривалих перебоїв на енергоринках
13:30 - Весняна посівна-2026: ярі культури засіяно на понад 460 тис. гектарів


Більше новин