15 бюджетів України за два змішувачи, кран та фітинги

11.07.2020 13:00 | Fin.Org.UA

Державний навчальний заклад "Осипенківський професійний аграрний ліцей" проводив закупівлю двох змішуваців, кульовий кран та фітинги "Змішувач HKS-101 д/умив.пласт, змішувач SOLONE д/кухні 4F-B04, кран кульовий Solomon 1/2 зз К, фітинги PPR 2018 Муфта з накид" з очікуваною вартістю  15 241 010 140 412,20 UAH. При цьому доходна частина бюджету України складає всього 975 833 650 300 грн (у 15,6 разів менше за вартість закупівлі), а витратна 1 266 423 698 600 грн (у 12 разів менше за вартість закупівлі). 

Цікаво яким чином планували в ліцеї розраховуватися за таку закупівлю при тому що на міністерство освіти й науки в цьому році виділили всього 42.76 млрд грн. Навіть якщо всі кошти бюджета на освіту й науку пускати на безвідсоткову розстрочку по цій закупівлі вийде 356 років оплати.

 

Нажаль, чи на щастя, договір закупівлі уклали лише на 1 524.10 грн. Що дозволило нам не влізти в "змішану" кабалу від ліцею. А то б й МВФ не допоміг з такими бюджетними платежами. Дякуємо ФОП Кравченко Сергій Олександрович за значне зниження ціни попри очікування.

А от ліцеїстам цього аграрного ліцею варто замислитися й уважно перевіряти всі документи, які видає заклад та бути уважнішими вивчаючи математичні науки.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок валютний –
Дійшло до кульмінації
Тисячоліття.

- Fin.Org.UA

Новини

15:10 - У Відні обговорили підготовку до СОР8 Карпатської конвенції
15:05 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:59 - Фактична ціна реалізації природного газу на березень 2026
13:39 - До уваги платників податків!
13:37 - Податковий борг: джерела погашення
13:36 - Невірне заповнення полів «Код виду сплати» або «Додаткова інформація запису» реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції: чи можна виправити помилку?
13:35 - Незалежна професійна діяльність: формування загального оподатковуваного доходу та суми витрат
13:34 - Випадки, в яких не підлягає включенню до річної податкової декларації про майновий стан і доходи дохід фізичної особи від продажу інвестиційного активу
13:32 - Які необхідно платнику надати документи для укладання договору про добровільну сплату єдиного внеску?
13:31 - Створення у паперовій (електронній) формі РРО/ПРРО дублікату касового чеку, у тому числі у разі його втрати, законодавством не передбачено
13:29 - Чи зобов’язаний благодійник – фізична особа, який внесений до Реєстру волонтерів, отримувати та зберігати документи, які підтверджують надання благодійної допомоги?
13:28 - Орендар земельної ділянки зобов’язаний надавати до органу ДПС копію договору оренди земельної ділянки
13:27 - Чи можна дохід від продажу об’єктів нерухомості, який підлягає оподаткуванню ВЗ, зменшити на документально підтверджені витрати на придбання такого об’єкта?
13:26 - Порядок надання суб’єктом господарювання документів (копій) для проведення перевірки
13:25 - До уваги резидентів Дія Сіті!
13:25 - Уряд оптимізує публічні закупівлі для захисту критичної інфраструктури
13:24 - Деклараційна кампанія 2026: платник самостійно обирає спосіб подачі податкової декларації
13:23 - Діють нові довідники пільг
13:22 - Дніпропетровщина: до місцевих бюджетів від сільськогосподарських товаровиробників надійшло майже 175,7 млн грн єдиного податку
13:21 - Надходження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників транспортного податку зросли майже на 38 відсотків
13:19 - Дніпропетровщина: надходження акцизного податку до держбюджету зросли майже на 32 %
13:18 - Як уникнути помилок при розрахунку мінімального податкового зобов’язання: податківці Дніпропетровщини провели роз’яснювальний захід
13:17 - Онлайн-зустріч податківців Дніпропетровщини з платниками: акциз без помилок – від реєстрації до декларації
13:16 - Надходження єдиного внеску у першому кварталі 2026 року зросли на 17,2 %
13:15 - На 1 353 суб’єкти збільшився Перелік платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства
13:14 - ДПС за підтримки Мінвету запустила новий сервіс – податковий супровід ветеранського підприємництва
12:45 - В Україні зріс попит на купівлю автобусів: які марки стали найпопулярнішими в березні
12:26 - UniCredit буде ліквідовувати, а не продавати свій бізнес в московія
12:25 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2025 № 1768 «Про внесення зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2022 р. № 894»
11:55 - Гороховський повідомив як шахраї обманюють власників банківських карток


Більше новин