Працюємо, щоб вже незабаром на залізничних коліях з’явилися перші приватні локомотиви, - Дмитро Абрамович

10.07.2020 19:36 | Міністерство інфраструктури України

10 Липня 2020, 16:28Сьогодні, 10 липня, у Міністерстві інфраструктури України під головуванням першого заступника Міністра Дмитра Абрамовича відбулося чергове засідання Комісії з відбору учасників експериментального проєкту щодо допуску приватних локомотивів до роботи окремими маршрутами на залізничних коліях загального користування та дільниць залізничних колій загального користування для здійснення курсування приватних локомотивів, а також моніторингу реалізації експериментального проєкту. Комісія була започаткована з метою залучення до здійснення залізничних перевезень не лише Укрзалізниці, а й приватних перевізників, які створять конкурентні умови на ринку.
Під час засідання члени Комісії розглянули 2 заявки від кандидатів на участь в експериментальному проєкті відповідно до першого етапу відбору, а також пакет документів від учасника, який вже отримав позитивне рішення на першому етапі.
«Подання першим підприємством пакету документів у рамках другого етапу відбору в стислі терміни вказує на надзвичайну зацікавленість приватних компаній брати участь в експериментальному проєкті та готовність виконувати всі вимоги безпеки. Сподіваємось, що заявник оперативно врахує зауваження та пропозиції членів Комісії до Системи управління безпекою, і найближчим часом ми побачимо перші приватні локомотиви на залізничних коліях загального користування», - зазначив Дмитро Абрамович.
Так, відповідно до Тимчасового положення про порядок допуску приватних локомотивів, передбачено, що саме на другому етапі відбору учасники експериментального проєкту мають подати свої документи щодо приватних локомотивів, які будуть експлуатуватись заявником. Крім цього, вони мають надати інформацію про види та дати проведення останніх технічних ремонтів та/або обслуговування приватних локомотивів, про кількість та кваліфікації працівників локомотивних бригад, а також копію підписаного керівником підприємства документу, що регулює Систему управління безпекою. Нагадаємо, завдяки реалізації такого експерименту Україна зможе залучити до роботи приватні локомотиви, які будуть надавати послуги з перевезення вантажів на окремих маршрутах.



Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші, як ріка,
Тічуть на український ринок,
Використай їх мудро.

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 23.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:48 - Денис Шмигаль: Сьогодні в Україні був найважчий день для енергосистеми після блекауту у листопаді 2022 року
21:00 - Новини 22 січня: ситуація в енергетиці та перемовини з московія
20:45 - Трамп подає позов проти JPMorgan на 5 мільярдів доларів
20:34 - Компанія "МХП" закрила угоду щодо випуску єврооблігацій
20:12 - "Київстар" готується купити велику частку Comfy – Forbes Ukraine
20:05 - "Укрзалізниця" отримала рейки для прокладання "оксамитової колії"
19:53 - 23 січня відключення світла діятимуть усю добу
19:45 - Україна та Польща узгодили першочергові кроки з підготовки URC-2026 та посилення двосторонньої співпраці
19:27 - Україна обговорює можливість енергетичного перемир’я з московія – FT
19:18 - московія обмежує вхід до портів суден, які відвідували порти України
19:00 - Paramount бере місяць для формування нової пропозиції Warner Bros
18:55 - Торік надходження турзбору зросли на третину: які регіони лідирують за сплатою
18:32 - Мін’юст розповів, скільки компаній проходять процедуру банкрутства
18:25 - 53 фінансові компанії отримали статус значимих
18:15 - Ігор Зубович: Ми послідовно будуємо систему державного екологічного контролю, яка відповідає стандартам Європейського Союзу
18:10 - Запрацював перший приватний фонд для інвестицій в інфраструктуру України
18:05 - Чверть будинків Києва все ще без тепла – Кличко
17:57 - Обшуки на митному пості "Луцьк": НАБУ вилучило 850 тисяч доларів
17:45 - Корупція на титані: ВАКС засудив до 8 років фігуранта своєї першої справи
17:43 - Анатолій Куцевол: Відновлювана енергетика – невід’ємна складова зміцнення енергетичної стійкості та національної безпеки України
17:37 - В Україні не працює третина олійних заводів – ЗМІ
17:35 - Україна готується до членства в Європейській комісії з внутрішнього рибальства та аквакультури
17:30 - Населення біднішає, а нерухомість дорожчає: чому ціни на квартири ростуть попри війну
17:20 - Мінекономіки розподілило квоту на експорт цукру до ЄС на 2026 рік
17:20 - В Міненерго поінформували про ситуацію з пальним в Україні
17:00 - Уряд виключив сім непрацюючих індустріальних парків з Реєстру
17:00 - З "Енергоатому" може бути виведено близько двох мільярдів гривень – Герус


Більше новин