Тривають перемовини Міненерго із представниками «Шахти «Надія»

07.07.2020 21:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство енергетики продовжує переговори щодо вирішення кризової ситуації на шахті «Надія», працівники якої другий день мітингують під стінами Кабінету Міністрів України. Представники Міністерства сьогодні зустрілися із ініціативною групою вуглевидобувного підприємства ПрАТ «Шахта «Надія».
Під час зустрічі обговорювалися можливі шляхи виводу з кризи підприємства та погашення боргів із заробітної плати перед гірняками. Зараз розглядається можливість підписання протоколу про порозуміння між Міністерством та шахтарями.
У ньому будуть прописані можливості авансової оплати за вугільну продукцію, умови виходу шахтарів на роботу найближчим часом, а також варіанти подальшого функціонування підприємства. Керівництву «Шахта «Надія» пропонується підготувати програму подальшої перспективної роботи підприємства та надати на розгляд на виїзне засідання технічної ради Департаменту вугільно-промислового комплексу. Наразі, гірняки мітингують з проханням про виділення цільової фінансової допомоги у розмірі 50 млн грн для виплати заборгованості зарплати за період березень–травень 2020 року та погашення боргів з електроенергії.
Наразі законодавчих підстав для виплат із бюджету немає.
Водночас, остаточні висновки причин виникнення заборгованості із заробітної плати працівникам ПрАТ «Шахта «Надія» будуть зроблені після результатів проведення позапланового внутрішнього аудиту.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing with smarts
Balancing risk and reward
Capital market gains.

- Fin.Org.UA

Новини

18:22 - Таємниці Мошногір’я: легенди та маловідомі факти про регіон
18:00 - У Бразилії хакер зламав систему оповіщення громадян
17:35 - Суд зобов'язав фірму заплатити збитки за неякісний ремонт мосту на Дніпропетровщині
17:05 - За тиждень Нацбанк продав 1,4 мільярда доларів
16:14 - Суд зобов'язав московія заплатити українській агрокомпанії 1,2 мільярда
15:31 - В Албанії десятки тисяч протестували через курорт пов’язаний з Кушнером
14:35 - Щотижневий дайджест
14:32 - московіяни зруйнували заправку WOG у Запоріжжі
13:35 - Швейцарці, найімовірніше, проголосують за рішення, що збереже санкції проти московія
12:25 - Крим частково залишився без світла
11:35 - Танкери проходять Ормузьку протоку попри заяви Ірану про блокування
10:30 - У Криму заборонили продаж бензину усім, крім окупаційної влади
10:00 - У Сумах після атак ворога пошкоджено пошту та АЗС
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 21.06.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:33 - 20-й блекаут: через російські атаки ЗАЕС знову втратила зовнішнє електропостачання
18:00 - Ірак доручив родовищам збільшити видобуток нафти після угоди між США та Іраном
17:04 - Співзасновник розробника ігор Ubisoft загинув у авіакатастрофі
16:30 - Іран знову закрив Ормузьку протоку
16:01 - ЄС наполягатиме на неросійських поставках газу у майбутніх угодах з Туреччиною
16:01 - ЄС наполягатиме на неросійських поставках газу у майбутніх угодах з Туреччиною
14:57 - У Тверській області московія обмежили продаж бензину
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною


Більше новин