Антон Геращенко: Інтеграція приватних відеокамер спостереження до системи «Безпечне місто» зробить країну безпечнішою

07.07.2020 19:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Найбільший торгівельний центр Києва вже надав доступ поліції до 50-ти відеокамер спостереження, які знаходяться на парковці та всередині закладу.
Таким чином це пришвидшить реакцію правоохоронців на будь-який злочин.
Про це сьогодні, 7 липня, повідомив заступник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. «Подібні центри у великих містах є місцями кримінальних правопорушень – від кишенькових крадіжок до незаконного заволодіння транспортними засобами.
Ми пропонуємо громадським закладам, комунальним підприємствам співпрацювати з поліцією, підключити своє відеоспостереження до системи «Безпечне місто», і таким чином зробити країну безпечнішою», - зазначив заступник Міністра. За його словами, така інтеграція допоможе ефективніше та швидше реагувати на злочини. «Якщо поступить сигнал на лінію «102», поліції не потрібно буде витрачати час, аби взяти записи з камер відеоспостереження.
Інформація автоматично надходитиме на головний пульт ГУНП м.
Києва, і правоохоронці матимуть змогу одразу передивитися записи.
Окрім цього, завдяки записам міських камер правоохоронці швидше розшукують автомобілі, зниклих людей та злочинців», - зазначив Антон Геращенко. Він також повідомив, що наразі Міністерством внутрішніх справ розробляється проект закону під умовною назвою «Про безпечну Україну», яким пропонується встановити відповідальність за незаконне використання інформації, зібраної з відеокамер спостереження в громадських закладах.
Такі дані повинні використовуватися лише правоохоронними органами в безпекових цілях. Своєю чергою, начальник ГУНП м.
Києва Андрій Крищенко зауважив, що в середньому у вихідний день торговий центр відвідує близько 50-ти тисяч громадян і поліція фіксує 10-15 правопорушень.
«Наразі з точки зору криміногенної обстановки це місце є безпечним, тому ще раз закликаю всіх власників приватних та комунальних підприємств долучитися до системи «Безпечного міста», аби попіклуватися про безпеку відвідувачів», - сказав Андрій Крищенко. Директор торгівельного центру «Lavina Mall» Дмитро Лашин зауважив, що після підключення відеокамер до міської системи адміністрація закладу одразу побачила позитивний результат і тому було прийнято рішення інтегрувати найближчим часом камери з інших ТРЦ в систему «Безпечного міста». Нагадаємо, «Безпечне місто» - це застосування сучасної інформаційно-комп’ютерної системи, яка надає можливість цілодобового моніторингу оперативної обстановки.
Камери можуть тривалий час працювати без електрики, у нічний час та за будь-яких погодних умов.

Додати коментар

Користувач:
email:





Crashing market falls,
Fortunes lost in a moment,
Greed punished swiftly.

- Fin.Org.UA

Новини

17:00 - На пункті пропуску "Ужгород – Вишнє-Нємецьке" запрацював пішохідний перехід
16:46 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 15 січня
16:35 - Сто мільйонів євро на кредитування МСП: ПриватБанк та ЄІБ підписали угоду
16:30 - ARX та ARX Life у 2025 році: +32% премій, понад 2,1 млрд грн виплат і рекордний ріст
16:15 - У "Нафтогазі" спростували інформацію про введення графіків газопостачання на Хмельниччині
16:09 - Служба зовнішньої розвідки московія зайнялася поставками пива в обхід санкцій
15:55 - Кличко: Ситуація в Києві дуже складна, подібного масштабу – вперше за 4 роки війни
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 15.01.2026
15:27 - Рада призначила нового керівника Фонду державного майна
15:25 - Свириденко повідомила, коли у Києві покращать графіки відключення світла
15:15 - Перші обіцянки: чим займатиметься Шмигаль на посаді міністра енергетики
15:09 - НКЦПФР оптимізувала комітети і оновила їхню структуру
15:05 - Шмигаль: Харків готувався до зими, Київ - не підготовлений зовсім
15:04 - Уряд запускає систему онлайн-моніторингу азартних ігор
15:00 - Прощавай "квартирна черга"
14:50 - В частині Київщини скасували екстрені відключення та повернулись до графіків
14:20 - Шахрайська схема: в "Ощадбанку" попередили про фейкову розсилку від нібито їхнього імені
14:16 - Рада з другої спроби призначила Шмигаля міністром енергетики
14:06 - Торгівля Китаю з Росією впала вперше за п'ять років
14:00 - Олексій Соболев: Політика розвитку виробників «Зроблено в Україні» передбачає реіндустріалізацію країни
14:00 - Єврокомісія пропонує Україні новий фінансовий інструмент
13:59 - Ключові рішення НКЦПФР 14.01.2026
13:37 - У Києві через негоду скасували продуктові ярмарки
13:25 - "Місія 077": Київстар та абоненти допомагають забезпечувати зв'язок для війська
13:25 - Екстрені тривають: яка зараз ситуація зі світлом у Києві
13:12 - ФДМУ розповів, скільки у 2025 році приніс продаж санкційних активів
13:05 - На Запорізькій АЕС росіяни розмістили військову техніку поруч з ядерними реакторами
12:44 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ПРОМИСЛОВІ ЕНЕРГЕТИЧНІ РІШЕННЯ» (Київська обл., Бориспільський р-н, м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького, 137)
12:43 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФОП ТАРГОНСЬКА А.К. (Житомирська обл., Коростенський р-н, с-ще Лугини, вул. Грушевського Михайла, буд. 58в)
12:43 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "ФЕНІКС-АГРО-ЛЮБАР" (Житомирська обл., Житомирський р-н., с. Провалівка, вул. Сонячна, 3 Б)


Більше новин