Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства інфраструктури України

07.07.2020 17:36 | Міністерство інфраструктури України

«Про внесення зміни до Правил надання послуг у морських портах України»7 Липня 2020, 11:25Проєкт наказу Міністерства інфраструктури України «Про внесення зміни до Правил надання послуг у морських портах України» (далі – проєкт Наказу) розроблено Міністерством інфраструктури України з метою створення правових умов для визначення габаритно-вагових параметрів автомобільних транспортних засобів у морських портах, що дозволить скоротити видатки на утримання автомобільних доріг загального користування та забезпечити їх збереження, та на підставі статті 19 Закону України «Про морські порти України».
Так, щорічні збитки, які завдаються дорожньому господарству внаслідок руйнування доріг, спричинених рухом великовагових транспортних засобів, складають - більш ніж 2 млрд. гривень. За дослідженнями Світового банку, щорічні втрати ВВП країни внаслідок незадовільного стану автомобільних доріг складають 3 - 4 % ВВП. Понад 90 % автомобільних доріг в Україні потребують виконання ремонтно-будівельних робіт.
У зв’язку з цим, проєктом акта пропонується передбачити у Правилах надання послуг у морських портах України,  затверджених наказом Міністерства інфраструктури України від 05 червня 2013 року № 348 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 15 серпня 2013 року за № 1401/23933, що після завантаження автомобільного транспортного засобу, поданого під завантаження, здійснюється зважування шляхом визначення його вагових параметрів, за результатами чого портовий оператор (оператор термінала) передає дані до центру обробки даних габаритно-вагового контролю Укртрансбезпеки із зазначенням марки, номерного знака та вагових параметрів такого автомобільного транспортного засобу.
Внаслідок реалізації Наказу, Укртрансбезпека, як центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну політику з питань безпеки на наземному транспорті та здійснює державний нагляд (контролю) за безпекою на автомобільному, міському електричному, залізничному транспорті, отримає ефективний інструмент виявлення транспортних засобів габаритні параметри яких перевищують нормативні та притягнення винних осіб до адміністративної та адміністративно-господарської відповідальності.
Зауваження та пропозиції до проєкту акта від фізичних та юридичних осіб слід надсилати на адресу: Департамент стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Мінінфраструктури, 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 14; hrytsak@mtu.gov.ua, та на адресу Державної регуляторної служби України.
 



Додати коментар

Користувач:
email:





На фондовому ринку день і ніч,
Торгівля триває без зупинки.
Тут гроші легко можуть зникнути,
Але й заробити можна втричі.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Уряд створив новий механізм виявлення непрофільного держмайна для приватизації
17:02 - Суд покарав "Укрзалізницю", яка не змогла зберегти дерева на Полтавщині
16:45 - Підприємства мають максимально наростити власну генерацію – Свириденко
16:15 - "Укрпошта" заявляє, що покращила доставку попри удари по інфраструктурі
15:20 - Завдяки погоді Україна скоротила відбір газу зі сховищ
14:37 - Суд визнав Ілона Маска винним у маніпуляціях під час придбання Twitter
13:40 - Глава енергетики Євросоюзу закликав поквапитися із заповненням газових сховищ
12:45 - На трасі Київ–Одеса відновили 50 тисяч квадратних метрів покриття – Кулеба
12:05 - В Одесі запустили комунікаційний центр Служби 112
11:40 - Славутич залишився без світла через атаку московія
10:50 - Ще на двох пунктах пропуску запрацювала єЧерга для автобусів
09:50 - Чернігів повністю знеструмлено через російські обстріли
09:00 - Уряд запустив новий механізм виявлення непрофільного держмайна для приватизації
06:00 - Поранення, гранти і джерки: історія ветеранського бренду Jerkon
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 20 березня: кешбек на пальне, податковий законопроєкт
20:45 - Російська нафта може знову стати головною в імпорті Індії
20:20 - Деякі газові танкери готуються пройти через Ормузьку протоку
20:10 - Енергетики розповіли, скільки будуть застосовувати графіки відключень у суботу 21 березня
19:50 - Війна з Іраном стала найбільшою загрозою для енергетики в історії – МЕА
19:15 - московія вночі вдарила дронами по об’єктах "Нафтогазу" на Полтавщині та Сумщині
19:02 - Уряд профінансує обладнання багатоповерхівок Києва резервним живленням
18:45 - Військові отримали знижки на мільярд гривень через програму "Плюси"
18:40 - Війна з Іраном може принести московії до 250 мільярдів доларів
18:10 - Суд оштрафував податківця, який не задекларував майно за 1,5 мільйона гривень
18:00 - БЕБ викрило найбільшу підпільну тютюнову фабрику: 10 тисяч цигарок за хвилину
17:54 - Як війни змінюють міжнародну торгівлю
17:50 - Адвокати Жеваго прокоментували вручення йому підозри
17:30 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 23 березня
17:16 - На вершині Високого Верху збудують перший в Україні Mountain Centre


Більше новин