Бізнес зустрівся з Денисом Малюською, Міністром юстиції України

06.07.2020 16:20 | Fin.Org.Ua

Сьогодні, 6 липня, бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації мала змогу поспілкуватися в онлайн-режимі з Денисом Малюською, Міністром юстиції України. За годинну розмову нам вдалося обговорити багато загальних питань роботи Міністерства, а також точкових кейсів від окремих компаній та індустрій.
Зокрема, в контексті реформи системи правосуддя в Україні, пан Малюська повідомив, що Міністерством розглядається концепція створення окремого суду, який би займався справами інвесторів – арбітражу або окремого державного суду, який розглядатиме справи за участі бізнесу. Така практика вже поширюється в західних країнах, і Україна могла б перейняти цей передовий досвід. За словами Міністра, презентація концепції такого суду може відбутися вже до кінця серпня. Ще одним питанням, яким займається Міністерство є реалізація зобов’язання України в рамках Меморандуму з МВФ – перезавантаження Вищої ради правосуддя.
Для протидії рейдерству та боротьби з незаконними діями реєстраторів, у бізнесу наразі існує альтернатива судам – Антирейдерська комісія – в рамках якої можливий розгляд справ в адміністративному порядку. До того ж, розгляд відбувається у відкритому режимі з подальшим оприлюдненням рішень.
Стосовно тривалої процедури державної реєстрації рішень та затягування процедури юстування документів, пан Малюська повідомив, що усі коректно складені документи реєструються протягом 10 днів. Необґрунтованих відмов у реєстрації, за словами Міністра, не буває, а такі ситуації виникають через помилки або некоректно складені норми документів.
Додатково бізнес мав змогу адресувати свої вузькоспеціалізовані питання щодо поводження з конфіскатом алкоголю, захисту нерухомого майна, сурогатного материнства, штрафів і т.д. Так, Асоціація поділиться з Міністерством своїми напрацюваннями для регулювання поводження з конфіскатом алкогольної продукції в контексті змін до ЗУ № 466-IX. Для обговорення проблемних питань у контексті сурогатного материнства було вирішено провести окрему зустріч для зацікавлених компаній. Також Міністр повідомив, що незабаром вони представлять окремий законопроєкт, який регулюватиме цю сенситивну сферу.
Від імені бізнесу дякуємо пану Міністру за приділений час та компаніям за активну участь. Усі порушені на зустрічі питання ми передамо до Міністерства для їх подальшого опрацювання зі спеціалістами відомства.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull markets and bears,
Ebb and flow of fortunes made,
A dance of the wealth.

- Fin.Org.UA

Новини

21:40 - За добу російські дрони тричі поцілили в депо "Нової пошти" у Харкові
21:00 - Новини 19 травня: темпи падіння ВВП скоротилися, проїзний у Києві дорожчає на 275%
20:40 - Путін і Сі обговорять мегапроєкт газопроводу, який має замінити Європу
20:20 - Необґрунтовані активи: з посадовиці ДПС хочуть стягнути 4,4 мільйона гривень
20:05 - Майже пів року в морі: московія насилу доправила свій газ до Китаю
19:45 - Мінрозвитку змінило правила міжнародних автобусних перевезень
19:30 - Ціна проїзного у транспорті Києва зросте на 275% – КМДА
19:16 - Унесено зміни до порядку емісії та еквайрингу платіжних інструментів
19:10 - Облігації забезпечили держбюджету ще 2,3 мільярда гривень
18:55 - Війна і демографія залишили Росію без людей для росту економіки
18:43 - Автогігант анонсував доступний електромобіль для європейського ринку
18:35 - Для ЗСУ через Prozorro куплять 5000 пікапів
18:20 - Іран складає нафту в морі: через блокаду США танкери стали сховищами
18:15 - Як бізнесу отримати допомогу після руйнувань: Мінекономіки презентувало три ключові програми
18:10 - НАТО обговорює місію в Ормузі для захисту суден
18:01 - На вулиці міст України повернулися патрульні на мотоциклах, велосипедах та конях
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 20 травня
17:33 - Фінансовій компанії відкликано ліцензію
17:30 - Видатки держбюджету за чотири місяці – на 13,8% вищі за минулорічні
17:20 - Денис Шмигаль обговорив з Артуром Лорковським подальше залучення донорських внесків до Фонду підтримки енергетики України
17:20 - У Каталонії затримали сина засновника бренду Mango за підозрою в убивстві батька
17:16 - Нацбанк оштрафував "Укрпошту" на 1,7 мільйона
16:56 - Засідання Комісії
16:50 - московія посилює свою присутність у Танзанії: яка мета
16:33 - Відмова від російського газу: Словаччина укладе 10-річну газову угоду з Азербайджаном
16:30 - Прогалини в сучасному ESG
16:28 - Хто є платниками внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю?
16:26 - Продаж авто, пального, техніки без РРО та приховування готівки: понад 160 млн грн штрафів за результатами перевірок
16:25 - Переробна промисловість – лідер зі сплати податків до бюджету
16:23 - ДПС і Світовий банк обговорили архітектуру цифрової трансформації податкової служби


Більше новин