Про надання електронних довірчих послуг за першу половину 2020 рок

06.07.2020 08:03 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС України (далі – ІДД ДПС) на офіційному вебпорталі ДПС за посиланням https://acskidd.gov.ua повідомив, що набирає обертів сервіс повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом, яким з 01.01.2020 по 30.06.2020 скористалось близько    35,2 тис. фізичних осіб, а також більше ніж 35,6 тис. юридичних осіб. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість користувачів сервісу збільшилась: на 67,2 % (фізичних осіб) та на 1,0 % (юридичних осіб).
ІДД ДПС – єдиний в Україні кваліфікований надавач електронних довірчих послуг, який надає електронні довірчі послуги усім без винятку суб’єктам господарювання, органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам і організаціям усіх форм власності та фізичним особам на безоплатній основі.
Не наражайтесь на небезпеку, залишайтесь вдома. Скористайтесь електронним сервісом повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом. Детальна інформація за посиланням
 
https://acskidd.gov.ua

Додати коментар

Користувач:
email:





Є на ринку й обман і шахрайство,
Інвесторів часто зводять з пуття.
Та якщо знати правила гри,
То можна втричі збагатіти з ним.

- Fin.Org.UA

Новини

15:36 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 02.04.2026
15:11 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АКТА-СЕРВІС» (м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 1 Л)
15:10 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ІН ФОРС КЕМІКАЛ» (Закарпатська обл., Мукачівський р-н, Мукачівська міська громада, м. Мукачево, вул. Пряшівська, буд. 11)
15:10 - В Міноборони повідомили, в яких випадках під час повітряної тривоги потяги не зупиняють
15:10 - В Міноборони повідомили, в яких випадках під час повітряної тривоги потяги не зупиняють
15:09 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТзОВ «ТЕКНІКА ГРУП УКРАЇНА» (Закарпатська обл., Берегівський р-н, Берегівська міська територіальна громада, м. Берегове, вул. Сечені Іштвана, 71)
15:08 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ВІТРО ПЛАНТС-ЮА» (Львівська обл., Стрийський р-н, Грабовецько-Дулібівська ТГ, село Дуліби, вулиця Заводська, будинок 35)
15:07 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТЦ ГЕОЛОГ» (Дніпропетровська обл., м. Самар, вул. Спаська, 9А)
15:06 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «К5» (Дніпропетровська обл., м. Самар, вул. Гідності, 34)
15:05 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди Фізична особа-підприємець Шабатура Микола Григорович (Хмельницька область, Летичівська селищна територіальна громада, с. Ялинівка (за межами населеного пункту)
15:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "КОДНЯ ТРЕЙД ЛОГІСТІК" (Житомирська область, Житомирський район, с. Кодня, вул. Привокзальна, 2)
15:03 - Виробник "Моршинської" виходить на ринок холодного чаю
15:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СТАНІСЛАВСЬКА ПАПЕРОВА КОМПАНІЯ» (Івано-Франківська обл, Івано-Франківський р-н, м. Івано-Франківськ, вул. Шота Руставелі 1)
15:01 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Глобинський маслосирзавод» (Полтавська область, Кременчуцький район, місто Глобине, вулиця Героїв України, 3)
15:00 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФОП Вонсович Олександр Миколайович (Хмельницька обл., Кам'янець-Подільський р-н, с Довжок, вул. Козацький шлях, 18б)
15:00 - московіяни влучили по підприємству на Тернопільщині
14:59 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЕКО НОВА» (Житомирська обл., Зв’ягельський р-н, м. Баранівка, вул. Івана Франка, 104А)
14:57 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОРОЛІВКА ПТИЦЯ» (Івано-Франківська обл, Коломийський р-н, с. Корнич, вул. Чернівецька 10 г)
14:40 - Зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН: яким чином заповнюється таблиця даних платника ПДВ?
14:38 - Пріоритетні заходи НСД спрямовані на модернізацію податкового адміністрування
14:36 - До уваги платників податків!
14:35 - Комплаєнс-менеджер – особистий податковий консультант платника податків
14:32 - США дозволили Казахстану продовжити транзит російської нафти Китаю
14:31 - До уваги суб’єктів господарювання!
14:30 - Чи зобов’язані платник повідомляти контролюючий орган про зберігання пального виключно для потреб власного споживання?
14:28 - Чи є об’єктом оподаткування резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах операція з отримання, повернення або прощення поворотної фінансової допомоги надавачем?
14:24 - Чи подається декларація з акцизного податку суб’єктами господарювання, які імпортують електричну енергію?
14:22 - Тепловики заявили, що вимушені зупинити виробництво електроенергії через урядові зміни
14:20 - Трудові відносини: надомна та дистанційна робота


Більше новин