Дмитро Кулеба зустрівся із власниками та керівниками українського бізнесу у Туреччині

04.07.2020 16:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

В рамках візиту до Туреччини Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зустрівся із власниками та керівниками українського бізнесу, який працює в цій країні. Глава зовнішньополітичного відомства зазначив, що Міністерство закордонних справ та дипломатичні установи за кордоном визначили одним з пріоритетів створення додаткових можливостей для українських компаній за кордоном, розвиток взаємовигідної торгівлі та інвестицій з іноземними державами, просування українських виробників на ринках інших країн, захист законних прав та інтересів українського бізнесу за кордоном. Учасники зустрічі відверто обговорили основні проблемні питання, з якими зіткнулися українські підприємці у Туреччині.
Міністр запевнив у порушенні цих питань перед турецькою стороною та закликав бізнес об’єднуватись між собою для посилення позицій. Глава МЗС України відзначив ІТ-послуги та сільське господарство, як дві експортні сфери, які гідно представляють бренд Україна у світі.
Зокрема, в умовах порушення пандемією традиційних ланцюгів постачання, потужний аграрний експорт перетворює Україну на гаранта продовольчої безпеки світу. Представники бізнесу відзначили, що підписані у 2017 році оновлені угоди про уникнення подвійного оподаткування та взаємне сприяння і захист інвестицій покращили умови для їхньої діяльності.
Вони також наголосили на важливості подальшої роботи з укладення Угоди про зону вільну торгівлю між Україною та Туреччиною. Дмитро Кулеба звернув особливу увагу присутніх на нещодавно оновлену Раду експортерів та інвесторів при МЗС України.
Цей орган здатен на практиці сприяти вітчизняному бізнесу у закріпленні, зокрема, на турецькому ринку.
Крім того, він здатен відкривати додаткові перспективи спільного з турецькими партнерами виходу на ринки третіх країн. «Моє завдання — побудувати систему МЗС, яка чітко працює і допомагає бізнесу та інвесторам.
Я закликаю вас активніше користуватися можливостями, які пропонує формат Ради експортерів та інвесторів при МЗС», - зазначив Дмитро Кулеба. Власники та керівники українського бізнесу схвально відзначили ініціативу Посольства України в Туреччині зі створення Асоціації українського бізнесу в Туреччині — об"єднання, яке покликане сприяти українським компаніям на турецькому ринку. Всі учасники зустрічі погодилися щодо необхідності подальшого розширення економічної присутності України в Туреччині.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money talks, they say,
But who is listening, and why,
The price of our world.

- Fin.Org.UA

Новини

10:04 - Нафта дорожчає на тлі невизначеності щодо переговорів між США та Іраном
09:03 - Захист директора CEO Club готує апеляцію щодо арешту
08:30 - Чому впіймати шахрая мало: Україні потрібне законодавство проти кол-центрів?
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 04.08.2026
06:00 - "Ніхто навіть не може уявити, якою буде зима". Чи чекати українцям енергетичного колапсу?
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 3 серпня: енергетиці бракує грошей перед складною зимою, бюджет для оборони переглянуть
19:50 - Бум ШІ підняв вартість Amazon вище $3 трильйонів
19:40 - Удари по Wildberries завдали продавцям збитків на $3,5 мільярда: Кремль готує пільги
19:30 - Зима буде складною, а енергетиці бракує ще сотні мільйонів євро – Корецький
19:20 - На оборону знову знадобилися додаткові кошти, уряд перегляне бюджет – Корецький
18:50 - московія зібрала рекордну флотилію танкерів для експорту нафти через Арктику
18:20 - Дунай зупинив блок АЕС у Румунії – тепер країна купує електроенергію з України
17:50 - Російський Сбербанк помітив "неправильне вимирання" бізнесу
17:47 - Засідання Комісії
17:40 - московія вдарила по АЗС на Дніпропетровщині: троє загиблих
17:12 - Укрзалізниця перевезла на сто тисяч пасажирів більше, ніж у липні минулого року
16:50 - На Сумщині підозри вручили спільницям посадовиці ДПС, яку викрили на хабарі
16:38 - Трудові відносини: обов’язок роботодавця поінформувати працівника про особливості трудової діяльності
16:36 - Про переваги електронного листування
16:36 - Може статися з кожним. Чому у Польщі затримали директора CEO Club
16:35 - Податкова знижка за витратами, понесеними за навчання: алгоритм розрахунку
16:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на 4 серпня
16:34 - TAX Control – дієвий інструмент контролю
16:30 - Банки більше оцінюватимуть фінансову поведінку клієнтів. Кого це стосується?
16:15 - МАГАТЕ завершило восьму місію з оцінки стану електричних підстанцій України, які забезпечують стабільну роботу АЕС
16:05 - "Пакунок школяра": батьки першокласників знову можуть отримати 5 тисяч від держави
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 04.08.2026


Більше новин