Олексій Чернишов проконтролював хід «Великого будівництва» у Волинській області

04.07.2020 12:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

3 липня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов розпочав дводенну робочу поїздку до Волинської області. Разом з керівництвом області, головою Волинської ОДА Юрієм Погуляйком, Міністр ознайомився з ходом реалізації програми «Велике будівництво» та проектами, що фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку, а також перевірив стан виконання завдань Уряду, в тому числі щодо протидії поширенню респіраторної хвороби COVID-19. В рамках програми «Велике будівництво» у Волинській області у 2020 році залучено 153,1 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку та 21,1 млн грн з місцевих бюджетів. «Програма Президента «Велике будівництво» спрямована на розвиток та покращення соціальної інфраструктури в регіонах.
Адже обмеженість або взагалі відсутність доступу до підприємств, закладів, організацій та споруд, які забезпечують умови життєдіяльності громади, зокрема, до дошкільних та шкільних закладів освіти, вносить певний дискомфорт в життя її мешканців.
І влада як на рівні держави, так і місцева, має докласти зусилля для забезпечення достойних умов проживання в громадах, коли всі соціальні послуги доступні та мають належну якість», - зазначив Олексій Чернишов. Міністр ознайомився з будівництвом дитячих навчальних закладів та спортивних об’єктів.
Він відвідав нове будівництво дитячого садка на 105 місць у селі Крупа Луцького району.
У смт Турійськ відвідав загальноосвітню школу І-ІІІ ступеня, де наразі завершено всі роботи з капітального ремонту та облаштування спортивного майданчика із штучним покриттям.
А у смт Луків ознайомився з ходом будівництва навчальних приміщень у комунальному опорному закладі «Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей». У Нововолинську Міністр відвідав стадіон спортивно-оздоровчого комплексу «Шахтар», де триває капітальний ремонт.
За 60 років експлуатації стадіон, який включає в себе спортивне ядро, футбольне поле, глядацькі трибуни та огородження, потребував значного оновлення.
Реалізація проекту відбувається в рамках програми Президента «Україна-Чемпіон».
Завдяки оновленню стадіону значно поліпшаться умови для занять спортом мешканців міста, зокрема, для 460 учнів Нововолинської ДЮСШ. «Велике будівництво» дає старт змінам на краще у регіонах.
Сподіваюсь, що і мешканці Волині вже незабаром відчують їх», - підсумував Олексій Чернишов.

Додати коментар

Користувач:
email:





Buy low, sell high, right?
But emotions can cloud sight
Discipline is key

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 6 січня: долар перевищив 42,5 гривні, мільярдна оцінка збитків Києва через незбудоване метро
20:45 - Дуров прокоментував залежність Telegram від російських грошей
20:25 - Експорт російської нафти впав до найнижчого рівня з початку 2022, вдаривши по казні Путіна
20:15 - Венесуела припинила постачати нафту до Китаю, але продовжує до США – Reuters
20:00 - Міноборони у 2025 році надало українським виробникам 30 ліцензій на використання власних розробок
19:40 - Мінцифри повідомило, над якими експериментальними проєктами працює: їх дев'ять
19:16 - Український венчурний синдикат інвестував у лондонський сервіс електровелосипедів
18:57 - За рік до Дія.Сіtу приєдналося понад 3000 компаній – Мінцифри
18:50 - У грудні ринок фінансових послуг України покинули шість учасників
18:42 - Для посилення безпеки у портах оптимізували митні процедури
18:30 - Nestle відкликає партії дитячого харчування по всій Європі через ризик токсинів
18:25 - Національний банк у грудні 2025 року застосував до п’яти банків і шести небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу та валютного законодавства
18:06 - 7 січня графіки відключення світла діятимуть усю добу
18:01 - В Україні запрацював онлайн-каталог цін на ліки
17:46 - Альтернативна енергетика: у Раді хочуть удосконалити конкурентні умови виробництва
17:41 - У грудні 6 небанківських фінансових установ виключено з реєстрів
17:35 - Естонці купують в Україні банк за менш ніж 6 мільйонів гривень
17:35 - Британія долучилась до ЄС у протесті проти інтимних "діпфейків" у соцмережі Маска
17:30 - Міжнародні партнери залучають український бізнес до вуглецевих ринків
17:11 - Індійська Reliance не очікує постачання російської нафти в січні
17:10 - У 2025 році міста України отримали рекордну за час війни кількість тролейбусів
17:00 - Як врегулювати справу з несплати податків
16:50 - "Укренерго" купуватиме електроенергію у "Енергоатома" через спеціальні аукціони
16:43 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 31 грудня 2025 року
16:40 - Міноборони посилило вимоги до виконавців контрактів
16:39 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 30 грудня 2025 року
16:36 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 29 грудня 2025 року
16:32 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 26 грудня 2025 року
16:28 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 24 грудня 2025 року
16:26 - Офіційний курс долара до гривні встановив новий історичний максимум


Більше новин