В Укрэксимбанке появился топ-менеджер из Польши

03.07.2020 17:42 | Укррудпром

17:00 03 июля 2020 года

Наблюдательный совет государственного “Укрэксимбанка” назначил на должность члена правления с 30 июня Александра Муравицкого. Как сообщает пресс-служба банка, до последнего времени он работал директором по расчетам по операциям с ценными бумагами “Ситибанк Европа” в Польше.

В 2012-2017 годах Моравицкий занимал должность вице-президента “Ситибанк Европа” в Польше, а до последнего времени работал замглавы правления “Ситибанк-Казахстан”.

“Александр берет на себя большую ответственность за создание мощного современного операционного отдела, предоставление эффективных услуг, ориентированных на клиентов, и технологическое развитие банка. Новый член правления имеет нашу полную поддержку, и без сомнения, он будет успешным”, — прокомментировал назначение зампредседателя набсовета “Укрэксимбанка” Димитри Чичло.

Как сообщалось, государственный “Укрэксимбанк” с 13 марта возглавил Евгений Мецгер.

Мецгер уже работал в “Укрэксимбанке” в 2006-2015 годах, поднявшись до позиции начальника управления малого и среднего бизнеса. С мая 2015 года он работал в “Укргазбанке”, с 25 октября 2016 года — в должности заместителя председателя правления.

Его жена — Юлия Мецгер — является членом наблюдательного совета государственного “Приватбанка”. В наблюдательный совет она была назначена в июле 2019 года президентом Владимиром Зеленским, а раньше работала юристом в “Укрэксимбанке”.

По итогам января-апреля 2020 года государственный “Укрэксимбанк” стал самым убыточным банком в стране, показав 1,66 млрд грн убытка.

“Укрэксимбанк” создан в 1992 году, единственным собственником является государство.

Согласно данным Нацбанка Украины, на 1 января 2020 года по размеру общих активов (202,92 млрд грн) “Укрэксимбанк” занимал 3 место среди 75 действовавших в стране банков.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investment gamble,
Stocks, bonds, and funds to explore,
Diversify well.

- Fin.Org.UA

Новини

14:10 - В Україні не залишилося жодної неушкодженої електростанції – Зеленський
14:09 - Європейський Союз вніс до Фонду підтримки енергетики України додаткові €30 млн
13:00 - Україна уразила ще два НПЗ у московії – Генштаб
12:30 - Парадокси публічних закупівель: як форма підмінила зміст
11:50 - Україна пройшла рекордну серпневу спеку без відключень – Шмигаль
10:55 - Цього тижня українські регіони через Фонд підтримки енергетики отримали обладнання майже на 2 млн євро від Великої Британії, ЄС, Норвегії та Швейцарії
10:46 - У липні до Фонду підтримки енергетики надійшло 180 млн євро
10:40 - московія знищила важливі склади Фори: клієнти скаржаться на порожні полиці
10:32 - Енергосистема України пройшла період рекордної серпневої спеки без графіків відключення електроенергії, - Денис Шмигаль
10:05 - Сизранський НПЗ знову опинився під атакою: спалахнула пожежа
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 08.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 7 серпня: фігурантка "плівок Міндіча" отримала посаду в держпідприємстві, масована атака московія на Укрнафту
19:55 - Київ шукає тих, хто відремонтує метро між "Тараса Шевченко" і "Почайною" за 1,76 мільярда
19:40 - В Україні за місяць скоротилися міжнародні валютні резерви
19:13 - НБУ покарав 21 фінустанову за порушення, серед них Райффайзен
18:33 - Нацбанк дозволив не визнавати дефолт бізнесу на тлі атак московія
18:10 - Україна уразила шість суден тіньового флоту московія та 10 енерговузлів
18:00 - НБУ в липні застосував заходи впливу до 2 банків і 19 небанківських фінустанов за порушення у сфері фінмоніторингу та валютного законодавства
17:56 - Голова БЕБ: за пів року детінізація принесла державі 13,8 мільярда гривень
17:50 - Частина Києва залишилася без світла через аварію
17:29 - У Асоціації ритейлерів розповіли, як вплинуть удари московія на ціни
17:10 - Фігурантка "плівок Міндіча" отримала керівну посаду в стратегічному держпідприємстві
16:50 - московія атакувала Укрнафту: компанія втратила суттєві обсяги видобутку
16:32 - московіяни поцілили у склади логістичної компанії на Дніпропетровщині
16:30 - Мінус 21% попиту, але не обвал: чому житло в Києві не повторить сценарій Китаю
16:30 - Нацбанк показав, яким буде курс долара та євро після вихідних
16:30 - Здійснено чергові кроки для підтримки бізнесу в умовах посилення атак росії
16:15 - Енергоатом відремонтував п’ять енергоблоків АЕС
16:12 - Комісія оновила порядок делегування повноважень для швидшої та ефективнішої роботи


Більше новин