Henkel серед глобальних бізнес-лідерів, які ініціювали заходи щодо захисту клімату після пандемії COVID-19

03.07.2020 17:23 | Fin.Org.Ua

Компанія Henkel — один з ініціаторів і підписантів глобальної ініціативи 155 найбільших світових компаній із 34 секторів щодо захисту клімату. Світові бізнес-лідери підписали заяву із закликом до урядів всіх країн щодо впровадження узгоджених зусиль, спрямованих на економічну допомогу та відновлення після пандемії COVID-19, які враховують найновіші дані науки про клімат.
Компанії – учасниці Ініціативи науково обґрунтованих цільових показників (Science Based Targets initiative, SBTi) закликали уряди країн проводити політику, що дозволить зміцнити здатність протистояти майбутнім потрясінням, підтримуючи зусилля зі стримання глобального підвищення температури в межах 1,5 °C порівняно з доіндустріальним рівнем, одночасно з досягненням показника нульових викидів задовго до 2050 року.
«Тепер нам потрібно вкладати кошти в інновації, поширювати рішення, які ми вже маємо, і працювати з нашими партнерами по всьому ланцюжку створення цінності, щоб перейти до кліматично нейтральної діяльності. Для досягнення цього ми ставимо перед собою амбітні науково обґрунтовані цілі», — прокоментував ініціативу глобальних бізнес-лідерів зі збереження клімату Карстен Кнобель (Carsten Knobel), голова правління Ради директорів компанії «Хенкель».
Голоси бізнесу озвучені Ініціативою науково обґрунтованих цільових показників (SBTi) та її партнерами по кампанії «Бізнес-амбіції задля 1,5 °C», Глобальним договором ООН і коаліцією «До справи» (We Mean Business). Ініціатива SBTi, яка є партнерством між CDP (колишнім Проєктом із розкриття інформації про викиди вуглецю), Глобальним договором ООН, Інститутом світових ресурсів (WRI), Всесвітнім фондом дикої природи (WWF), надає незалежні оцінки та визначає цілі корпорацій у галузі захисту клімату відповідно до актуальних наукових даних.
155 найбільших глобальних компаній світу вже застосовують або зобов’язались застосовувати у своїй діяльності науково обґрунтовані показники скорочення викидів. Цілі компанії Henkel нещодавно були схвалені Ініціативою науково обґрунтованих цільових показників (SBTi). Підписуючи цю заяву, світові бізнес-лідери ще раз підтверджують наукову обґрунтованість своїх цілей і дій заради сталого розвитку та захисту довкілля. Водночас автори Ініціативи закликали уряди країн світу «надати пріоритет швидшому та більш справедливому переходу до зеленої економіки».
Ця спільна заява найбільших компаній світу пролунала у той час, коли уряди багатьох країн розробляють пакети заходів для економічного відновлення після пандемії коронавірусу та готуються надати вдосконалені національні плани дій із захисту клімату відповідно до Паризької угоди.
«Уряди мають відіграти вирішальну роль, узгоджуючи політику та плани відновлення з новітніми даними науки про клімат, але вони не можуть проводити системні соціально-економічні трансформації ізольовано. Щоб подолати взаємопов'язані кризи, з якими ми зіткнулися, ми повинні працювати разом як міжнародна спільнота для досягнення Цілей сталого розвитку та Паризької угоди, — заявила Ліля Карбассі (Lila Karbassi), керівник програм Глобального договору ООН і член ради Ініціативи науково обґрунтованих цільових показників (SBTi). — Докладаючи найбільших, завжди підтримуваних ООН, зусиль із захисту клімату, ці компанії на чолі зі своїми генеральними директорами демонструють приклад амбітних науково обґрунтованих дій та активної позиції, щоб сприяти зменшенню уразливості до майбутніх потрясінь і катастроф».
Зобов’язання Henkel для захисту клімату
Henkel бажає зробити вагомий внесок у захист клімату та повністю підтримує ідеї Паризької угоди Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. До 2040 року Henkel прагне стати кліматично позитивною компанією.
Спираючись на свої довгострокові цілі сталого розвитку, Henkel встановила чіткі цільові показники скорочення викидів, схвалені Ініціативою науково обґрунтованих цільових показників (SBTi) як такі, що відповідають рівням, необхідним для досягнення цілей Паризької угоди щодо обмеження глобального потепління до 1,5 °C.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing for growth,
Buy and hold, long-term vision,
Patience brings rewards.

- Fin.Org.UA

Новини

15:48 - Посадовця митниці підозрюють у розтраті бюджету на реконструкції митного поста
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 30.06.2026
15:25 - Тендерні оборудки: посадовцю комунального підприємства Києва вручили підозру
15:20 - Спека повертає графіки: в очікуванні відключень українців знову просять економити електрику
15:10 - За Галущенка внесли заставу
15:03 - У двох областях – аварійні знеструмлення через спеку
14:45 - Мешканці Славутича та Одещини зможуть отримати 500 000 на власний бізнес: інструкція
14:20 - Ексголову правління банку підозрюють у незаконних операціях на 210 мільйонів гривень
14:00 - Іран з Оманом почали домовлятися про управління Ормузькою протокою
13:55 - У Румунії через спеку заборонили вантажівкам їздити вдень
13:20 - Авіакомпанії московія тримають на землі 19,3% парку – повільно ремонтують
13:15 - У раз переходу на ПРРО реєстрація РРО скасовується
13:13 - Як користувач може накласти КЕП, отриманий у КНЕДП ДПС, на електронні документи?
13:11 - Виправлення податковим агентом помилки у разі зазначення невірного коду за КАТОТТГ в податковій декларації з туристичного збору
13:10 - Будівлі неприбуткової організації передані в оренду, лізинг або позичку: чи є об’єкт оподаткування податком на нерухоме майно?
13:09 - До уваги нотаріусів, які видають свідоцтва про право на спадщину (посвідчення договорів дарування) на користь фізичної особи – резидента!
13:08 - За яким кодом бюджетної класифікації нерезидент сплачує ПДФО з доходів, отриманих від фізичної особи – резидента у вигляді спадщини (подарунку)?
13:07 - Порядок оскарження платником податків дій посадових осіб контролюючих органів
13:05 - Щодо реєстрації/внесення змін до ДРФО, та/або отримання документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у ДРФО громадянами України, які проживають або перебувають за кордоном
13:04 - До уваги платників єдиного податку четвертої групи!
13:02 - Податковий календар на 30 червня 2026 року
13:01 - Від платників Дніпропетровщини збір до спеціального фонду держбюджету перевищив 7,6 млрд гривень
13:00 - Бодрум на Егейському узбережжі: що пропонує курорт поза межами традиційного формату відпочинку
13:00 - Продажі Toyota падають четвертий місяць поспіль
12:59 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини сільськогосподарські товаровиробники сплатили майже 461,3 млн грн єдиного податку
12:58 - З початку року платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету майже на 24,7 млрд гривень
12:57 - Збір за місця для паркування приніс місцевим бюджетам 97 млн грн
12:56 - Новий тренд у трансфертному ціноутворенні: бізнес добровільно збільшив податкову базу на 3 млрд грн
12:55 - Уряд затвердив порядок використання коштів Євросоюзу на ОПК
12:45 - Світові ціни на морські перевезення зросли на близько 50% через нові мита Трампа


Більше новин