Страховой рынок Венгрии в 1 квартале 2020 года вырос на 6,3% до 936 млн. евро

03.07.2020 13:30 | forinsurer.com ... все о страховании

Страховой рынок ВенгрииСтраховой рынок Венгрии в 1 квартале 2020 года составил 336,4 млрд. форинтов (936 млн. евро), увеличившись на 6,3% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года, говорится в отчете Национального банка Венгрии.

Это отражает увеличение примерно на 3% доходов от премий по страхованию жизни и 8,7% доходов от премий рискового страхования. Около 40% премий приходилось на страхование жизни и 60% на нон-лайф сектор.

В 1 квартале 2020 года квартальные доходы от премий выросли на 16,7% по сравнению с предыдущим кварталом, что отражает уменьшение доходов от премий по страхованию жизни на 1,8% и увеличение доходов от рисковых премий на 33,7%.

В конце первого квартала 2020 года общий портфель договоров страховых компаний вырос на 2,5%. Это отражает увеличение количества новых договоров почти на 356 тыс., главным образом в результате увеличения числа договоров рискового страхования на 3,3% и неизменным числом договоров страхования жизни (-1,1%).

В результате общее количество договоров страхования превысило 14,37 млн. На уровне секторов количество договоров страхования жизни незначительно выросло (рост на 0,15%).

Совокупная валовая прибыль на рынке выросла на 14,72% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года до 75,5 млн. евро, а чистая прибыль увеличилась до 70,8 млн евро. В то же время технический результат снизился на -1,28% до 52 млн. евро.

По состоянию на конец марта 2020 года на венгерском страховом рынке работали 22 страховщика: 5 специализированных страховщиков жизни, 9 рисковых страховщиков и 8 комбинированных страховщиков.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Держава і гроші,
Ринок кришталевий замок
Вільна історія

- Fin.Org.UA

Новини

17:05 - Іран на п’ять років "вибив" 17% газових потужностей Катару
16:55 - Нацбанк показав курс долара і євро на п'ятницю 20 березня
16:50 - США планують зняти санкції з іранської нафти
16:46 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:40 - Запровадження ПДВ для ФОПів: у Раді пояснили, чи можливий компроміс з МВФ
16:30 - Що буде з цінами на скраплений газ
16:23 - ВАКС відмовив у заочній варті для екс-регіонала Іванющенка – ЦПК
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.03.2026
15:58 - Світу загрожує газова криза апокаліптичного масштабу – ЗМІ
15:49 - Геополітична невизначеність: Пишний пояснив здорожчання долара до більшості валют
15:40 - Небанківській фінансовій установі змінено обсяг ліцензії на діяльність фінансової компанії
15:35 - Леся Карнаух: Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів
15:17 - Індивідуальні види спорту: результати та прогнози
15:16 - На земельному фронті без змін: посівна кампанія 2026 року проходить без втрат
15:07 - Зростання цін на пальне може додати 0,45% до річної інфляції – НБУ
15:00 - Коментар Національного банку щодо зміни реального ВВП у 2025 році
14:45 - "Лікувати" треба не МВФ, а політичну кризу в країні – Гетманцев
14:27 - Уряд порахував вартість планів стійкості всіх регіонів
14:15 - За утримання мосту Патона відповідає виключно громада Києва – Мінрозвитку
14:10 - Виступ Голови Національного банку Андрія Пишного під час пресбрифінгу щодо рішень з монетарної політики
14:00 - НБУ не змінив облікової ставки через вплив війни в Ірані на світові ціни на нафту
14:00 - Національний банк України зберіг облікову ставку на рівні 15%
13:52 - Компанія DP World продала частку у контейнерному терміналі в Україні
13:39 - На Чорнобильській АЕС почали встановлювати сонячну електростанцію
13:21 - Дотримання платниками податків вимог заповнення обов’язкових реквізитів платіжної інструкції під час сплати податкових платежів та єдиного внеску
13:20 - Індустріальний парк на Хмельниччині залучив першу іноземну інвестицію
13:19 - Заробітна плата особи з інвалідністю, яка працює у ФОПа, не перевищує розміру МЗП: нарахування єдиного внеску
13:17 - Чи може ФОП поточний рахунок, відкритий на фізичну особу, використовувати для проведення операцій, пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності?
13:16 - Яка інформація належить до публічної інформації та оприлюднюється контролюючими органами?
13:12 - Про максимальний розмір доходу для нарахування єдиного внеску


Більше новин