При МОЗ створена Медична рада, яка консультуватиме щодо змін у системі охорони здоров’я, - Максим Степанов

03.07.2020 13:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

2 липня при Міністерстві охорони здоров’я України створено Медичну раду.
До її складу увійшли провідні спеціалісти країни в різних напрямках медицини.
Мета і головна функція Медичної ради - консультація з приводу впровадження та реструктуризації медичної системи України, використання медичних технологій, та організації наукових досліджень.
Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу 3 липня. «Вчора була створена Медична Рада при Міністерстві охорони здоров’я.
До її складу увійшли провідні фахівці нашої країни.
Вона складається зі спеціалістів у сфері інфекційних захворювань, кардіології, онкології, сімейної медицини.
До її складу ввійшли, в тому числі, головні лікарі лікарень різного рівня: обласних та районних», - наголосив Максим Степанов. За словами очільника відомства, мета і головна функція Медичної ради - консультування з приводу впровадження змін у медичну систему України, використання медичних технологій, та організації наукових досліджень.
Завданнями медичної ради є розробка та внесення пропозицій Міністру охорони здоров’я щодо реформування системи охорони здоров’я, надання пропозицій щодо визначення пріоритетів стосовно міжнародної технічної допомоги, бенефіціаром якої визначено МОЗ.
«Будь-які нововведення треба робити, враховуючи думку наших спеціалістів.
Це люди, які бережуть наше здоров’я і борються за наші життя.
З ними треба консультуватися, яким чином вносити зміни в медицину», - резюмував Максим Степанов.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks and bonds are sold
In primary market
New securities

- Fin.Org.UA

Новини

16:30 - Уточнено дані платіжного балансу за 2022–2025 роки
15:34 - Протягом якого періоду юридична особа має право подати уточнюючу податкову декларацію з плати за землю?
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 23.03.2026
14:19 - Ринок нерухомості у прифронтових областях: як змінились ціни та попит на житло за рік
14:15 - FlixBus запустив нові міжнародні маршрути з Києва до Вроцлава і Франкфурта
14:12 - Ціни на пальне зросли: скільки коштує бензин та ДП
14:00 - Визначено порядок встановлення вимог та обмежень до діяльності банків у межах безвиїзного нагляду із застосуванням ризик-орієнтованого підходу
13:50 - У "Сільпо" підрахували, скільки коштуватиме великодній кошик
13:35 - Переобладнанням транспортного засобу: алгоритм розрахунку податкової знижки
13:35 - московія заробила понад 7 мільярдів євро за два тижні завдяки війні в Ірані – ЗМІ
13:34 - Де можна ознайомитись з інформацією щодо мінімальних роздрібних цін на алкогольні напої?
13:33 - Фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, припиняє її: в який термін подається податкова декларація про майновий стан і доходи?
13:32 - Чи необхідно ФОП – платникам ЄП першої, другої груп та третьої групи, які не є платниками ПДВ (крім е-резидентів), зберігати первинні документи?
13:32 - Гетманцев відреагував на податковий законопроєкт від Мінфіну
13:31 - Чи може працівник ЮО підписати реєстраційну картку для отримання кваліфікованих ЕДП, додавши при цьому засвідчену копію наказу на призначення?
13:30 - Надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю): визначення об’єкта оподаткування ПДФО
13:27 - Що є базою нарахування єдиного внеску для осіб, які отримують дохід за виконану роботу (надані послуги), строк виконання яких перевищує календарний місяць?
13:24 - Чи сплачується єдиний внесок, якщо рахунки платника заблоковано (арештовано)?
13:23 - Податковий календар на 23 березня 2026 року
13:21 - Від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету надійшло 613,0 тис. грн частини чистого прибутку
13:20 - Дніпропетровщина: внесок до місцевих бюджетів від платників рентної плати за видобування надр місцевого значення – понад 3,3 млн гривень
13:18 - Туристичний збір: надходження від платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на понад 19 відсотків
13:18 - Захист критичної інфраструктури: уряд виділив 12,85 мільярда гривень
13:17 - У Головному управлінні ДПС у Дніпропетровській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Електронні сервіси ДПС»
13:15 - Дніпропетровщина: системна комунікація з ветеранською спільнотою триває
13:13 - Деклараційна кампанія 2026 триває
13:12 - Податкова Дніпропетровщини: разом з платниками підвищуємо ефективність управління ризиками
13:11 - Відкритий діалог з бізнесом триває: адміністрування мінімального податкового зобов’язання
13:10 - Деклараційна кампанія 2026: Хто має подавати декларацію та які ставки
13:09 - Надходження туристичного збору зростають: бюджети отримали понад 72 млн грн


Більше новин