Комісія з розподілу субвенції на соцекономрозвиток окремих територій схвалила близько 200 проектів

02.07.2020 18:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

1 липня у Мінрегіоні під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова відбулося засідання Комісії для розгляду пропозицій та підготовки рекомендацій щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами та за об’єктами (заходами).
До складу Комісії входять народні депутати України, представники Мінрегіону та Всеукраїнської асоціації громад. Комісія розглянула та схвалила узгоджені пропозиції від народних депутатів та обласних державних адміністрацій щодо розподілу близько 300 млн гривень субвенції на фінансування близько 200 проектів. Як зазначив Олексій Чернишов, Державним бюджетом на 2020 рік Мінрегіону передбачено субвенцію в обсязі 1,7 млрд гривень.
Пропозиції щодо її розподілу подаються народними депутатами України, обласними та Київською міською держадміністраціями.
На минулому засіданні Комісії було розглянуто та схвалено пропозиції щодо розподілу 1,4 млрд гривень між близько 1000 проектами та заходами. «Загалом Комісією з розподілу субвенції на соцекономрозвиток окремих територій вже схвалено близько 1200 проектів, реалізація яких позитивно вплине на розвиток регіонів, а це, нагадаю, – один з головних пріоритетів діяльності Мінрегіону», – повідомив Олексій Чернишов. Нагадаємо, відповідно до Порядку та умов 80% субвенції розподіляється між регіонами відповідно до чисельності населення.
Пропозиції щодо розподілу субвенції між місцевими бюджетами та за об’єктами, заходами подаються на розгляд народними депутатами України, обласними та Київської міською державною адміністраціями.

Додати коментар

Користувач:
email:





IMF and World Bank
Acting for global finance
Amidst controversy

- Fin.Org.UA

Новини

17:56 - Видатки на оборону зростуть на 1,5 трильйона. Проте на збільшення грошового забезпечення коштів поки нема
17:55 - На АЗС почали знижуватися ціни на дизпальне після зростання
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 11 травня
17:10 - Проєкти енергонезалежності університетів: уряд спрямує понад мільярд
17:00 - На внутрішньому ринку України впав попит на вживані авто: які моделі купують найчастіше
16:49 - Засідання Комісії
16:40 - Страховий та перестраховий брокер виключений з Реєстру страхових посередників
16:37 - Постраждалому від війни бізнесу частково спишуть борги
16:30 - Україна та Туреччина погодили збільшення квот на міжнародні перевезення
16:15 - Перезавантажувати "Ліси України" буде ексзаступник міністра економіки
16:00 - NBU April 2026 Inflation Update
16:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції у квітні 2026 року
15:50 - Журналісти проаналізували, які комплектуючі для військової техніки московія постачає Білорусь
15:31 - Кабмін ліквідував Коордцентр трансформації вугільних регіонів: що від нього очікували
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.05.2026
15:30 - Для фермерів Херсонщини стартує програма підтримки в ДАР
15:25 - Денис Шмигаль розповів студентам Університету Метрополії у Фінляндії про досвід України у забезпеченні стійкості енергосистеми
15:16 - Експертно-перевірна комісія Галузевого державного архіву НБУ визначила банки, документи яких формуватимуть Національний архівний фонд
15:15 - Модель Mythos внесла "хаос" у стратегію США щодо штучного інтелекту – WSJ
15:00 - НКЦПФР оновлює правила муніципальних облігацій: що зміниться для громад
14:48 - У московія зріс дефіцит бюджету: перевищив річний план у 1,5 раза
14:46 - Україна та Данія продовжують співпрацю у відновленні та трансформації енергосектору
14:30 - Що слід змінити в регулюванні криптоактивів
14:22 - Європа посилює захист розподільчих мереж – Bloomberg
14:10 - Ціни на моркву на українському ринку впали у понад 3 рази за рік
14:00 - Рада з фінансової стабільності схвалила оновлені Стратегію з розвитку кредитування та Стратегію з розвитку іпотечного кредитування
14:00 - "ДТЕК Нафтогаз" реструктуризує борг на майже пів мільярда доларів
14:00 - Рада з фінансової стабільності схвалила оновлені Стратегію з розвитку кредитування та Стратегію з розвитку іпотечного кредитування
13:56 - В Україні запрацюють нові правила використання земель під торфовищами: що зміниться
13:47 - Сервіс «Пульс» Державної податкової служби України


Більше новин