Страховщики и небанковские финучреждения за январь-май 2020 года увеличили уплату налога на прибыль на 25,4%

02.07.2020 13:30 | forinsurer.com ... все о страховании

Небанковские финансовые учреждения Украины в январе-мае 2020 года уплатили в государственный и местные бюджеты налог на прибыль в размере 1,102 млрд грн, что на 223,2 млн грн, или на 25,4%, больше, чем за аналогичный период 2019 года, говорится в отчете Регулятора.

Большая часть (82,5%) налога на прибыль пришлась на страховые компании, у которых темп роста этого показателя составил 17,5%. В то же время другие финучреждения, в частности, финансовые компании, демонстрируют увеличение налоговых отчислений на 52,8%.

Поскольку небанковские финансовые учреждения являются частью критической инфраструктуры, регуляторные действия по очищению рынка небанковских финансовых услуг за пять месяцев обеспечили выведение 116 слабых и ненадежных игроков, что составило около 5% количества поднадзорных субъектов.

В ходе надзорной деятельности из Госреестра финучреждений и других реестров было исключено 64 финансовых компании, 19 страховых компаний, 12 ломбардов, 10 лизингодателей, девять кредитных союзов, два негосударственных пенсионных фонда и один страховой брокер.

Пандемия COVID-19 повлияет на динамику предоставления небанковских финансовых услуг, поэтому необходима коррекция Стратегии развития финансового сектора до 2025 года с учетом расширения инструментов фондирования небанковских финансовых учреждений и лизингодателей, а также стимулирование спроса на услуги, ориентированные на социальные нужды населения и поддержку малого и среднего бизнеса.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





From Wall Street to Tokyo,
London to Hong Kong and back,
The financial world spins.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 10 серпня: московія прагне зірвати український експорт
19:40 - Компанія з Відня постачала комплектуючі для російської армії
19:19 - У липні видобуток нафти в ОПЕК зростав завдяки країнам Перської затоки
18:50 - У Тобольську БпЛА атакували найбільший нафтохімічний комплекс московія – російські ЗМІ
18:18 - Intel планує продаж акцій на 15 мільярдів доларів
18:12 - ПриватБанк першим на ринку анонсував сервіс підписок: які вигоди отримають клієнти
17:50 - У податківця можуть відібрати "мамине" авто за 2,2 мільйона гривень
17:28 - У Чернівцях заборонили прокат електросамокатів: яка причина
17:16 - Російські Геленджик та Новоросійськ залишились без світла через загрозу дронів
17:15 - У Севастополі знову продаватимуть паливо лише за QR-кодами
16:53 - Мільярдні збитки: генпрокурор розповів про масштаби оборонної корупції
16:37 - У ДТП загинула топ-менеджерка мережі магазинів Eva
16:10 - Україна вперше змінила прогноз експорту зерна через блокаду портів: наскільки він впав
16:00 - "Не можна сидіти" і "мінус 500 грн за запізнення". Коли вимоги роботодавців порушують права людини
15:44 - Кількість зупинених податкових накладних скоротилася майже в 5 разів
15:44 - У Мінрозвитку оцінили готовність житла та інфраструктури до зими
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.08.2026
15:15 - Укрпошта почала торгувати електронікою
15:05 - Держстат: інфляція у липні зросла до 0,3%, у річному вимірі – 7,7%
14:30 - Що буде з 372 мільйони криптоактивів, які передані АРМА?
14:22 - Туреччина стала "притримувати" прохід через Дарданелли для деяких суден – ЗМІ
14:00 - У КМДА прозвітували про стан виконання Плану стійкості Києва
13:51 - Звернення громадян: податківці Дніпропетровщини з початку року отримали від платників 773 заяви
13:47 - Волонтери можуть отримати витяг з реєстру в електронному вигляді
13:45 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
13:44 - Щодо отримання фізичною особою, яка перебуває за кордоном, документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО
13:42 - Щодо подання скарги в електронній формі засобами електронного зв’язку на ППР
13:40 - За яким кодом класифікації доходів бюджету роботодавець сплачує ПДФО з нарахованої та виплаченої працівнику допомоги у зв’язку з лікарняним?
13:39 - Громадянин України втратив паспорт з позначкою «відмова»: алгоритм дій платника щодо отримання PHOKПП у разі зміни своїх релігійних переконань
13:38 - Особа, яка є адвокатом та провадить незалежну професійну діяльність, за певних умов може одночасно обрати третю групу платника єдиного податку


Більше новин